sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
STR8 Original sprchový gél pre mužov, 250 ml
Str8
STR8 Original sprchový gél pre mužov, 250 ml
Kód: 1906186
Kód dod.: 797322
EAN: 5201314151807
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Str8 Original sprchový gél pre mužov je kombinácia mäty, bazalky, kardamónu a santalového dreva, ktoré dodávajú vôni eleganciu.
STR8 Red Code sprchový gel pre mužov, 250 ml
Str8
STR8 Red Code sprchový gel pre mužov, 250 ml
Kód: 1907188
Kód dod.: 797320
EAN: 5201314047797
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Red Code - mužná, silná a príťažlivá vôňa.
Nivea Men Fresh Kick sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gél, 250 ml
Kód: 52283
Kód dod.: 797063
EAN: 4005808775163
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľadové osvieženie pre telo, tvár i vlasy. Vďaka mentolu okamžite chladí. Prináša príval energie aj po náročnom dni. Zbaví vaše telo aj myseľ únavy.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 58868
 
EAN: 8720181313417
95%
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkové pohodlie.
Bros Karbid granulovaný odpuzovač krtkov, 500 g
Bros
Bros Karbid granulovaný odpuzovač krtkov, 500 g
Kód: 63982
Kód dod.: 675690
EAN: 5904517027978
80%
5.44 EUR
10.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BROS KARBID čili Karbid vápenatý, ktorého farba je od svetlo fialovej cez hnedú až po tmavo šedú sa používa v acetylenových lampách.
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 400 ml
Kód: 61658
Kód dod.: 747004
EAN: 8592326010396
100%
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše taniere, poháre aj príbory budú žiarivo čisté. Vyskúšajte túto kombináciu a sami sa presvedčte o dokonalé čistote a ohromujúcom lesku.
AKCE
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Kód: 2500285
Kód dod.: 795169
EAN: 4005808628087
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu.
BALTECH zimná náplň do ostrekovačov, -25 °C, 3 l
BALtech
BALTECH zimná náplň do ostrekovačov, -25 °C, 3 l
Kód: 2502234
Kód dod.: 481203
EAN: 8591235070125
 
4.48 EUR
1.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -25 °C. Chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou.
AKCE
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
5.35 EUR
1.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvetlená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Papírny Moudrý
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Kód: 2505220
Kód dod.: 678226
EAN: 8594021252828
 
2.52 EUR
16.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačná požerová nástraha vo forme načervenalej mäkkej pasty s vôňou po ovocí pre hubenie hlodavcov ako sú potkan, myš domáca a krysa.
AKCE
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Lavon
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Kód: 2600399
Kód dod.: 735045
EAN: 8594187145439
 
35.88 EUR
3.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale smáča, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zaisťuje rýchle schnutie.
AKCE
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Palmolive
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Kód: 2600878
Kód dod.: 795354
EAN: 8693495048712
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte sviežosť prírody s pánskym sprchovým gélom Palmolive Sport.
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601230
Kód dod.: 775321
EAN: 8595025841858
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance dodáva bielizni elegantnú kvetinovú vôňu jazmínu. Koncentrované zloženie zaisťuje dlhodobo trvajúcu sviežosť a intenzívne prevoňanie textílií.
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601229
Kód dod.: 775320
EAN: 8595025841834
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy prevoní prádlo jemnou kvetinovou vôňou magnólie. Koncentrované zloženie dodáva textíliám dlhodobo trvajúcu sviežosť a príjemnú vôňu.
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
ALPA®
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
Kód: 2602015
Kód dod.: 675622
EAN: 8595605201430
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na ošetrenie nechráněných miest pokožky rýchlym spôsobom roll-on, prostredníctvom ktorého nedochádza k priamemu kontaktu s pokožkou obsluhujúcich rúk.
AKCE
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Kód: 2602853
Kód dod.: 750341
EAN: 9000101850024
 
18.70 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Duo gél do umývačky kombinuje dve účinné gélové receptúry, ktoré pomáhajú odstraňovať pripálené zvyšky jedál a odolnú mastnotu a zanechávajú riad žiarivo čistý.
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Raid®
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Kód: 03132
Kód dod.: 675011
EAN: 5000204365634
 
3.91 EUR
1.96EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok proti molom šatným s prírodnou levanduľovou silicou, zanecháva príjemne prevoňané odevy. Prípravok pôsobí až po dobu 4 mesiacov.
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Raid®
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Kód: 03136
Kód dod.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
7.39 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné náplne do elektrického odpařovača Raid. Ide o insekticídny prípravok, ktorý zaručuje ochranu proti otravnym komárom a malému lietajúcemu hmyzu cez deň aj v noci.
AKCE
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Bros
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Kód: 63372
Kód dod.: 675713
EAN: 5904517045330
83%
2.78 EUR
1.39EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lapač potravinových molov na monitorovanie ich prítomnosti v kuchyniach, špajzách a vo skrinkách s potravinami.
Ferokap páska na odchyt potravinových molů
Papírny Moudrý Ferokap
Ferokap páska na odchyt potravinových molů
Kód: 02978
Kód dod.: 675285
EAN: 8594021250152
95%
0.57 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranne lepiaca páska z papiera opatrená feromónom, ktorý zaručuje účinný odchyt 4 druhov samcov potravinových molov.
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Biolit
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Kód: 2401772
Kód dod.: 675233
EAN: 5000204337969
 
8.04 EUR
8 040EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplňou poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
Propher Muškaset na octomilky, 1 ks
Propher
Propher Muškaset na octomilky, 1 ks
Kód: 2505864
Kód dod.: 674918
EAN: 8594003336119
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plastový lapač na odchyt octomilky obyčajnej (Drosophila melanogaster). Octomilky sú lákané potravinovým atraktantom do lapača. Nálevkovitý vletový otvor lapača zabraňuje muškom v úniku.
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Neudorff®
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Kód: 2601301
Kód dod.: 655580
EAN: 4005240172421
 
6.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radivit urýchlovač kompostu pomáha podporiť proces kompostovania záhradného odpadu. Uľahčuje premenou organického materiálu na kompost.
-1%Zľava
Solvina Solsapon umývacia pasta v kelímku, 500 g
Zenit Solvina
Solvina Solsapon umývacia pasta v kelímku, 500 g
Kód: 07842
Kód dod.: 791008
EAN: 85923874
 
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývacia pasta na ruky s glycerínom a s účinným pomarančovým extraktom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.