sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
5.22 EUR
1.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -40°C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Kód: 2600398
Kód dod.: 735044
EAN: 8594187140533
 
54.35 EUR
3.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zmäkčuje, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Kód: 2600538
Kód dod.: 797137
EAN: 9000101720679
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Spicy Bergamot sprchový gel 2v1 pre telo i vlasy s vôňou inšpirovanou bergamotom.
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Kód: 2600940
Kód dod.: 795404
EAN: 8714789733104
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gél je inšpirovaný prírodou a obsahuje 100% prírodné éterické oleje, eukalyptový olej a extrakt z morskej soli pre osviežujúcu sprchu.
AKCE
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Kód: 2501529
Kód dod.: 761317
EAN: 4260418935554
 
9.56 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonné tablety All in 1 pre žiarivo čisté nádobie a ochranu umývačky.
AKCE
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
2.16 EUR
2.17 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrubozrnná soľ do umývačky s obsahom zinku, zmäkčuje vodu a tým uľahčuje umývanie s menšou spotrebou umývacieho prostriedku. Špeciálne zloženie so zinkom navyše zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a rzi vo vnútri umývačky riadu.
Ferokap páska na odchyt potravinových molů
Papírny Moudrý Ferokap
Ferokap páska na odchyt potravinových molů
Kód: 02978
Kód dod.: 675285
EAN: 8594021250152
95%
0.57 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranne lepiaca páska z papiera opatrená feromónom, ktorý zaručuje účinný odchyt 4 druhov samcov potravinových molov.
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Raid®
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Kód: 03132
Kód dod.: 675011
EAN: 5000204365634
 
3.91 EUR
1.96EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok proti molom šatným s prírodnou levanduľovou silicou, zanecháva príjemne prevoňané odevy. Prípravok pôsobí až po dobu 4 mesiacov.
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Raid®
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Kód: 03136
Kód dod.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
7.39 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné náplne do elektrického odpařovača Raid. Ide o insekticídny prípravok, ktorý zaručuje ochranu proti otravnym komárom a malému lietajúcemu hmyzu cez deň aj v noci.
AKCE
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Bros
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Kód: 63372
Kód dod.: 675713
EAN: 5904517045330
83%
2.78 EUR
1.39EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lapač potravinových molov na monitorovanie ich prítomnosti v kuchyniach, špajzách a vo skrinkách s potravinami.
Propher Muškaset na octomilky, 1 ks
Propher
Propher Muškaset na octomilky, 1 ks
Kód: 2505864
Kód dod.: 674918
EAN: 8594003336119
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plastový lapač na odchyt octomilky obyčajnej (Drosophila melanogaster). Octomilky sú lákané potravinovým atraktantom do lapača. Nálevkovitý vletový otvor lapača zabraňuje muškom v úniku.
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Biolit
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Kód: 2401772
Kód dod.: 675233
EAN: 5000204337969
 
8.04 EUR
8 040EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplňou poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Neudorff®
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Kód: 2601301
Kód dod.: 655580
EAN: 4005240172421
 
6.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radivit urýchlovač kompostu pomáha podporiť proces kompostovania záhradného odpadu. Uľahčuje premenou organického materiálu na kompost.
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Kód: 85944
Kód dod.: 797071
EAN: 9005800243283
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Muži neradi strácajú čas. Preto sme špeciálne pre nich vytvorili sprchový gél, ktorý môžu použiť súčasne na telo, tvár aj vlasy. Navyše jeho zloženie s prírodnými aktívnymi zložkami uhlia pôsobí ako magnet na nečistoty.
Somat Rinser Lemon & Lime 3x Shine Action oplachovací prostriedok do umývačky riadu 750 ml
Henkel Somat
Somat Rinser Lemon & Lime 3x Shine Action oplachovací prostriedok do umývačky riadu 750 ml
Kód: 92714
Kód dod.: 747036
EAN: 9000101003789
 
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštidlo Somat Rinser zajistí nepřekonatelný lesk a rychlé schnutí vašeho nádobí.
AKCE
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Diffusil
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Kód: 1801428
Kód dod.: 675570
EAN: 5000204918427
100%
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole vďaka novému zloženiu zanecháva príjemný pocit suchosti na pokožke. Odpudzuje komáre a kliešťata. Pôsobí okamžite po aplikácii a repelentný účinok na pokožke trvá až 8 hodín od aplikácie alebo do umytia.
Bros mäkká návnada proti myším, krysám a potkanom, 150 g
Bros
Bros mäkká návnada proti myším, krysám a potkanom, 150 g
Kód: 1804144
Kód dod.: 678260
EAN: 5904517242609
96%
2.82 EUR
18.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačný prípravok vo forme pasty proti myším, krysám a iným hlodavcom, vysokú účinnosť prípravku zaručuje opožděné pôsobenie (4-5 dní po podaní), ktoré spôsobuje, že hlodavce nespojujú podanie prípravku s úmrtnosťou iných jedincov.
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
27.56 EUR
27.57 EUR
137.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace mierí k silnému a sebavedomému mužovi, k
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907190
Kód dod.: 797337
EAN: 5201314149989
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, dřevitě-kapradinová pánská vůně, která jemně parfemovaný sprchový gel spojuje s pánskou toaletní vodou ze stejné řady.
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907189
Kód dod.: 797335
EAN: 5201314149897
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní klasická, kořenitě-dřevitá pánská vůně.
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Kód: 1911358
Kód dod.: 797194
EAN: 3838824142296
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Sport s osvěžující vůní zelených citrusů. LEPŠÍ PRO VÁS I PLANETU
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Kód: 67359
Kód dod.: 797070
EAN: 4005808781416
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu. Sprchový gel je možné použiť na pleť, telo aj vlasy. Vhodné na každodennú starostlivosť.
AKCE
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Kód: 41892
Kód dod.: 797020
EAN: 8718951511392
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s mořskými minerály a eukalyptem.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.