sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2504177
Kód dod.: 552355
EAN: 8591235041606
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držiak valčeka pre valčeky 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom od 100 mm až 150 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických holí.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
3.91 EUR
9.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Head & Shoulders Citrus Fresh šampón proti lupinám, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampón proti lupinám, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
5.65 EUR
14.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditeľných lupín z pokožky hlavy už počas niekoľkých dní a dlhodobo zabraňuje ich opätovnému výskytu. Citrusová esencia dodáva vlasom väčšiu vitalitu.
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandľový olej a Bambucké maslo telové mlieko pre normálnu a suchú pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
10.61 EUR
26.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hodnotný prírodný mandľový olej a výživné bambucké maslo hýčkajú pokožku vlhkosťou, zatiaľ čo nezame
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501323
 
EAN: 8054754407297
 
101.59 EUR
2 031.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 42 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 42 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2504178
Kód dod.: 552357
EAN: 8591235041613
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držiak valčeka pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držiak 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hólí.
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1999 čierna, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1999 čierna, 600 ml
Kód: 2504111
Kód dod.: 217520
EAN: 8595073021936
 
15.01 EUR
25.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matný email má univerzálne použitie pre vrchné nátery kovov i dreva vystaveného poveternostným vplyvom a pre nátery v interiéroch. Vyznačuje sa rýchlym zaschnutím, výborným rozlivom.
Artdeco Eye Shadow Matt matné očné tiene 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné očné tiene 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87096
Kód dod.: 30.524
EAN: 4019674305249
 
7.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
3.26 EUR
6.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstráni zašlé škvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, riasenky i krvi.
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
REMAL
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
73.44 EUR
73.45 EUR
2.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0199 čierna, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0199 čierna, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
9.52 EUR
13.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci krém na ruky s výťažkom z aloe vera a alantom je určený pre starostlivosť o namáhanú pokožku rúk. Krém pokožku zjemňuje, zvlhčuje a podporuje jej regeneráciu. Ľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0250 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0250 palisandr, 700 g
Kód: 2501896
Kód dod.: 356439
EAN: 8591235039832
 
9.09 EUR
12.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
61.97 EUR
12.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0603 slonovina, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0603 slonovina, 700 g
Kód: 2503256
Kód dod.: 356564
EAN: 8591235011753
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0815 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0815 červená, 700 g
Kód: 2503247
Kód dod.: 356490
EAN: 8591235010398
 
11.53 EUR
16.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0199 čierna, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0199 čierna, 700 g
Kód: 2503236
Kód dod.: 356418
EAN: 8591235010329
 
8.04 EUR
11.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Kód: 2503234
Kód dod.: 356400
EAN: 8591235010251
 
8.66 EUR
12.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu atď.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503241
Kód dod.: 356448
EAN: 8591235011210
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a podobne. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Kód: 2503235
Kód dod.: 356406
EAN: 8591235011142
 
8.04 EUR
11.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Kód: 2503246
Kód dod.: 356484
EAN: 8591235011005
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, múra, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Kód: 2503252
Kód dod.: 356528
EAN: 8591235011593
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavohnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2502776
Kód dod.: 355184
EAN: 8590892112292
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.