sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 2,8 kg
Kód: 2504936
Kód dod.: 355115
EAN: 8590892121201
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátová univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 700 g
Kód: 2502771
Kód dod.: 355170
EAN: 8590892112278
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 5 kg
Kód: 2502750
Kód dod.: 355114
EAN: 8590892112902
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 23 višňová, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 23 višňová, 700 g
Kód: 2504529
Kód dod.: 355211
EAN: 8590892119963
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 16 modrá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 16 modrá, 5 kg
Kód: 2502789
Kód dod.: 355207
EAN: 8590892113039
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pre rozjasnenú a omladenú pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pre rozjasnenú a omladenú pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tyčinke pod oči BRIGHT EYES! od essence zmiznú tmavé kruhy počas niekoľkých sekúnd a osvieži t
Industrol Plus vrchná farba na kov i drevo S2071, 1000 biela, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchná farba na kov i drevo S2071, 1000 biela, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
14 EUR
18.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na konečné vrchné nátery na kov i drevo vystavené priamym poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Nanáša sa zvyčajne v jednej až dvoch vrstvách na predom spracovaný podklad.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0230 hnedá gaštan, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0230 hnedá gaštan, 700 g
Kód: 2503238
Kód dod.: 356430
EAN: 8591235010589
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Eternal lesk akrylátový vrchný farba na drevo a kov, Ral 9003 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchný farba na drevo a kov, Ral 9003 biela, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba pre vrchné lesklé nátery dreva a kovových konštrukcií s výbornou odolnosťou na poveternosť. Je zvlášť vhodný pre nátery okien a dverí a telies ústredného kúrenia.
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
9.13 EUR
182.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 795132
EAN: 9005800317045
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte sa do jemnej peny aj sviežej vône. Zloženie s aloe vera pokožku hýčka a mení každú sprchu na malý relaxačný rituál - NIVEA Starostlivý sprchový gel pre pocit hydratovanej pokožky.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Kód: 2506318
Kód dod.: 501998
EAN: 9000101141061
 
8.22 EUR
21.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
4.56 EUR
4.57 EUR
32.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Kód: 2603179
Kód dod.: 810582
EAN: 8592297017035
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Essence Magic All In One pleťový krém 30 ml
Essence
Essence Magic All In One pleťový krém 30 ml
Kód: 2202278
Kód dod.: ES362582
EAN: 4059729362582
 
3.91 EUR
130.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémp na tvár MAGIC All In One je multifunkčným beauty pomocníkom, ktorý by vám nemal chýbať. Krém o
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0530 svetlozelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0530 svetlozelená, 0,7 kg
Kód: 2503153
Kód dod.: 356240
EAN: 8594040502584
 
11.56 EUR
11.57 EUR
16.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
16.62 EUR
1 662EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový vyživujúci balzam pre riasenky, ktorý je obohatený o minerály a výťažky z morských rias. Je
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
10.05 EUR
14.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie aj vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové svody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 2 kg
Detecha®
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 2 kg
Kód: 2502720
Kód dod.: 302512
EAN: 8595002300651
 
24.75 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom hliníka určená k nátierom kovu, betónu a dreva. Natierané podklady chránia proti vode a poveternostným vplyvom. Obsahuje reflexný hliníkový pigment, ktorý zvyšuje ochranný bariérový účinok a má priaznivý vplyv na životnosť nátieru.
Nivea Svieži hydratačný krém Soft 500ml
Nivea®
Nivea Svieži hydratačný krém Soft 500ml
Kód: 2507386
Kód dod.: 821105
EAN: 9005800380643
 
11.53 EUR
23.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Soft Svieži hydratačný krém - 48h hydratácia & rýchle vstrebávanie. Pre každodenné použitie.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2504110
Kód dod.: 217500
EAN: 8595073021905
 
16.31 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matný email má univerzálne použitie pre vrchné nátery kovov aj dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéroch. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním, výborným rozlivom.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
11.53 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba zabraňujúca rozvoju plesní, vhodná na natieranie v kuchyniach, kúpeľniach a iných sanitárnych priestoroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.