sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Velvana Glacidet letná zmes do ostrekovačov, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet letná zmes do ostrekovačov, 5 l
Kód: 2500364
Kód dod.: 481284
EAN: 8595026319103
 
2.92 EUR
0.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmes do ostrekovačov je veľmi účinná čistiaca kvapalina určená do ostrekovačov skiel a svetlometov všetkých druhov vozidiel pre letný prevádzku.
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Kód: 2500869
Kód dod.: 797352
EAN: 5201314194460
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat sprchový gel pre mužov plné energie a štýlu
Finish Power Lemon gel do umývačky 2 x 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Lemon gel do umývačky 2 x 900 ml
Kód: 2501339
Kód dod.: 750059
EAN: 5999109584311
 
11.30 EUR
6.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Power Gel Lemon je vysoko účinný čistiaci prostriedok do umývačky riadu, ktorý kombinuje silný čistiaci výkon s príjemnou sviežou vôňou citróna.
Propher Muškaset na octomilky, 1 ks
Propher
Propher Muškaset na octomilky, 1 ks
Kód: 2505864
Kód dod.: 674918
EAN: 8594003336119
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plastový lapač na odchyt octomilky obyčajnej (Drosophila melanogaster). Octomilky sú lákané potravinovým atraktantom do lapača. Nálevkovitý vletový otvor lapača zabraňuje muškom v úniku.
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Neudorff®
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Kód: 2601301
Kód dod.: 655580
EAN: 4005240172421
 
6.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radivit urýchlovač kompostu pomáha podporiť proces kompostovania záhradného odpadu. Uľahčuje premenou organického materiálu na kompost.
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Raid®
Raid háček proti šatným molům s vôňou levandule, 2 ks
Kód: 03132
Kód dod.: 675011
EAN: 5000204365634
 
3.91 EUR
1.96EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok proti molom šatným s prírodnou levanduľovou silicou, zanecháva príjemne prevoňané odevy. Prípravok pôsobí až po dobu 4 mesiacov.
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Raid®
Raid náhradné polštárky náplň do elektrického odpařovača, 30 ks
Kód: 03136
Kód dod.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
7.39 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné náplne do elektrického odpařovača Raid. Ide o insekticídny prípravok, ktorý zaručuje ochranu proti otravnym komárom a malému lietajúcemu hmyzu cez deň aj v noci.
AKCE
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Bros
Bros Lapač potravinových molů, 2 ks
Kód: 63372
Kód dod.: 675713
EAN: 5904517045330
83%
2.78 EUR
1.39EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lapač potravinových molov na monitorovanie ich prítomnosti v kuchyniach, špajzách a vo skrinkách s potravinami.
Ferokap páska na odchyt potravinových molů
Papírny Moudrý Ferokap
Ferokap páska na odchyt potravinových molů
Kód: 02978
Kód dod.: 675285
EAN: 8594021250152
95%
0.57 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranne lepiaca páska z papiera opatrená feromónom, ktorý zaručuje účinný odchyt 4 druhov samcov potravinových molov.
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Biolit
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Kód: 2401772
Kód dod.: 675233
EAN: 5000204337969
 
8.04 EUR
8 040EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplňou poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Kód: 2504750
Kód dod.: 675174
EAN: 8594021251111
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DressBand je jednostranný lepiaci feromonový prostriedok na signalizáciu výskytu šatných molov, ktorý sa skladá do tvaru trojuholníka.
Raid Family elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům, 30 nocí, 1+21 ml
Raid®
Raid Family elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům, 30 nocí, 1+21 ml
Kód: 2102254
Kód dod.: 675032
EAN: 5000204190205
 
12.18 EUR
580EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento prípravok je špeciálne vyrobený pre deti od 6 mesiacov. Balenie obsahuje jeden odpařovač a jednu náplň.
Raid Essentials elektrický odpařovač s náplní, 27 ml, 45 nocí
Raid®
Raid Essentials elektrický odpařovač s náplní, 27 ml, 45 nocí
Kód: 2401770
Kód dod.: 675029
EAN: 5000204328509
 
12.18 EUR
12.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický odpařovač proti komárom s náplňou bez pridanej parfumácie.
Bros Spirála proti lietajúcemu hmyzu, 10 ks
Bros
Bros Spirála proti lietajúcemu hmyzu, 10 ks
Kód: 56884
Kód dod.: 675714
EAN: 5904517005143
100%
2.82 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros Spirála proti lietajúcemu hmyzu na hubenie komárov vo vonkajších priestoroch, napr. na záhrade, terase alebo balkóne.
Orion Fragance, guličky proti moliam, levanduľa, 20 ks
Orion®
Orion Fragance, guličky proti moliam, levanduľa, 20 ks
Kód: 59109
Kód dod.: 675137
EAN: 8411660035240
90%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balené guličky Orion totálna ochrana sú insekticídne prípravky, ktoré zabíjajú šatňové mole po dobu 4 mesiacov, aniž by došlo k ušpineniu odevov alebo rúk. Jedna gulička ochráni priestor cca 0,07 m³.
Biolit Plus sprej proti pavúkom, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti pavúkom, 400 ml
Kód: 67897
Kód dod.: 675188
EAN: 5000204918670
90%
6.74 EUR
16.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny aerosólový prípravok, špecialista na hubenie pavúkov a iného lezúceho hmyzu. Bez parfemácie či zápachu.
AKCE
Bros Jablčko lapač octomilek náhradná náplň, 15 ml
Bros
Bros Jablčko lapač octomilek náhradná náplň, 15 ml
Kód: 79030
Kód dod.: 675717
EAN: 5904517049062
100%
2.04 EUR
136EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá náhradná náplň do lapača octomilek.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou proti poteniu a sviežou vôňou.
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Kód: 2501602
Kód dod.: 834960
EAN: 8886467061684
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Hydra Essential – deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre hebkú a sviežu pokožku podpazušia.
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Kód: 2501601
Kód dod.: 834958
EAN: 8886467061677
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Double Invisible – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou bez bielych a žltých škvŕn.
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Stachema - Rebel
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Kód: 2501844
Kód dod.: 675555
EAN: 8595039305544
100%
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny prípravok je určený na hubenie čmelíkov v hydinárňach či kurínoch. Aplikuje sa ako postrek po dôkladnej mechanickej očiste na steny zariadení hál a kurínov, odporúča sa aplikovať prípravok pred každým naskladnením.
AKCE
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Kód: 2507865
Kód dod.: 678222
EAN: 8594021251418
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolná a účinná pasca na potkany vyrobená z pevného, pozinkovaného kovu. Je určená na likvidáciu väčších hlodavcov, ako sú potkany alebo myši, a vďaka robustnej konštrukcii zvládne aj opakované použitie.
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Kód: 35942
Kód dod.: 791018
EAN: 85923867
100%
1.96 EUR
4.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná pilinová mycia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
Solvina Solmix umývacia pasta, 10 kg
Zenit Solvina
Solvina Solmix umývacia pasta, 10 kg
Kód: 07837
Kód dod.: 791006
EAN: 8594004378606
80%
25.44 EUR
2.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná pilinová umývacia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov. Obsahuje látky, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku, zanechávajú ju jemnú a sviežu. Fantazijná parfumácia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.