sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Bros
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Kód: 2104040
Kód dod.: 675692
EAN: 5904517321380
70%
4.17 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinný aerosolový prípravok poskytujúci ochranu pred bodavým hmyzom, účinne odpudzuje komáre, a to vrátane tropických komárov, na ktoré pôsobí až 8 hodín
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ruky sú vašou vizitkou. Starajte sa o ne! Upokojujúce zloženie s aloe vera dlhodobo stará o suché ruky, zanecháva ich hebké a pripravené na pohladenie: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
AKCE
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.83 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby aróma Vašej prekvapkávané kávy bolo ešte pestrejšie!
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s hovädzím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Bella Baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca, 400 ml
TZMO - Bella Happy
Bella Baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca, 400 ml
Kód: 2601341
Kód dod.: 850028
EAN: 5900516653064
 
4.99 EUR
5 EUR
19.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bella baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca vďaka svojim výnimočne jemným čistiacim vlastnostiam udržuje prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky aj pri častom kúpaní.
Colgate zubná pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 885052
EAN: 8718951313255
100%
2.39 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelová zubná pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniatúrne mentolové plátky, ktoré sa pri čistení zubov rozpúšťajú a uvoľňujú sviežu arómu.
-1%Zľava
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Kód: 2502061
Kód dod.: 962201
EAN: 4009207212038
 
1.51 EUR
1.52 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svíčka je vhodná predovšetkým ako náhradná náplň do sklenených lamp, alebo na použitie v uzavretých priestoroch.
Bistrol Extra čistiaci prostriedok Drevo a parkety, 750 ml
Druchema Bistrol
Bistrol Extra čistiaci prostriedok Drevo a parkety, 750 ml
Kód: 2206122
Kód dod.: 704046
EAN: 8594825007211
60%
4.34 EUR
5.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok pre jednoduchú údržbu drevených podláh a parkiet. Bistrol na drevo a parkety na povrchu nezanecháva stopy, rýchlo schne a neklouže. Ekologické zloženie zaisťuje vynikajúci čistiaci účinok. Pridané leštiace vosky dodajú podlahe nádherný lesk.
Energizer Max AA tužková batéria, 4 + 4 ks zadarmo
Energizer®
Energizer Max AA tužková batéria, 4 + 4 ks zadarmo
Kód: 2305519
Kód dod.: 961015
EAN: 7638900427868
 
3.91 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné alkalické batérie s dlhodobým výkonom a s garanciou proti vytečeniu. Vhodná pre prenosnú elektroniku, herné konzoly, ovládače, meteostanice, svietidla.
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Kód: 2404287
Kód dod.: 821313
EAN: 9005800369167
 
7.60 EUR
7.61 EUR
16.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie jemne umýva pokožku a udržuje jej prirodzenú hydratáciu. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič so sviežou parfumáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501698
Kód dod.: 706525
EAN: 8594187140151
100%
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný odmasťovač na odstránenie nečistôt, mastnoty, sadzí a pripálenín na grily, rúry a kamná.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
I na pokožke rúk je vidieť váš vek. Predchádzajte prvým príznakom jej starnutia vďaka koenzýmu Q10 a kombinácii UVA a UVB filtrov - NIVEA Omladzujúci krém na ruky Q10 plus.
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Kód: 2507802
Kód dod.: 773148
EAN: 5000204349870
 
10.65 EUR
52.21EUR/1g
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade Decor s vôňou vanilkových kvetov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvorí v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia.
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Kód: 2601154
Kód dod.: 855332
EAN: 9000101766721
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom poskytuje intenzívnu starostlivosť pre suché a poškodené vlasy. Pomáha zlepšiť hladkosť, znížiť lámavosť a uľahčiť rozčesávanie.
AKCE
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 44495
Kód dod.: 860054
EAN: 9000100336376
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s obsahom keratínu. Receptúra s vlasom podobným tekutým keratínom posilňuje vlas a dodáva mu dlhodobú fixáciu bez zlepených vlasov.
AKCE
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silne tužiaci, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silne tužiaci, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 2504658
Kód dod.: 860062
EAN: 9000100909778
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy pre ochranu vlasov pri vysúšaní.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Kód: 2601984
Kód dod.: ES585745
EAN: 4059729585745
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojím nechtom výrazný a dlhotrvajúci vzhľad s essence gélovým lakom na nechty 34 Take Up S
Essence lak na nechty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Kód: 2601986
Kód dod.: ES585714
EAN: 4059729585714
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
essence gel nail polish prináša elegantnú žiarivosť s efektom lesklej gélovej manikúry, ktorá vyzerá
Essence 01 Fairy Frost lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 01 Fairy Frost lak na nechty 8 ml
Kód: 2502267
Kód dod.: ES543141
EAN: 4059729543141
 
2.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Fairy Frost lak na nechty 01 Fairy Frost dodá tvojej manikúre nádych elegance a čistoty. Per
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nechty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoje nechty s lakom Essence 05 Fairy Shimmer, ktorý kombinuje jemný fialovo-ružový odtie
Essence lak na nechty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Kód: 2601691
Kód dod.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zářivá manikúra s gélovým efektom bez námahy. Objavte kúzlo dokonale upravených nechtov s lakom esse
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.