sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat akrylátová univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 700 g
Kód: 2502771
Kód dod.: 355170
EAN: 8590892112278
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 5 kg
Kód: 2502750
Kód dod.: 355114
EAN: 8590892112902
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavohnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2502776
Kód dod.: 355184
EAN: 8590892112292
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 23 višňová, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 23 višňová, 700 g
Kód: 2504529
Kód dod.: 355211
EAN: 8590892119963
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 16 modrá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 16 modrá, 5 kg
Kód: 2502789
Kód dod.: 355207
EAN: 8590892113039
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
3.26 EUR
6.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstráni zašlé škvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, riasenky i krvi.
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
REMAL
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
73.44 EUR
73.45 EUR
2.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pre rozjasnenú a omladenú pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pre rozjasnenú a omladenú pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tyčinke pod oči BRIGHT EYES! od essence zmiznú tmavé kruhy počas niekoľkých sekúnd a osvieži t
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0199 čierna, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0199 čierna, 700 g
Kód: 2503236
Kód dod.: 356418
EAN: 8591235010329
 
8.04 EUR
11.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0603 slonovina, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0603 slonovina, 700 g
Kód: 2503256
Kód dod.: 356564
EAN: 8591235011753
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0815 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0815 červená, 700 g
Kód: 2503247
Kód dod.: 356490
EAN: 8591235010398
 
11.53 EUR
16.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
61.97 EUR
12.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0250 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0250 palisandr, 700 g
Kód: 2501896
Kód dod.: 356439
EAN: 8591235039832
 
9.09 EUR
12.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Kód: 2503234
Kód dod.: 356400
EAN: 8591235010251
 
8.66 EUR
12.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu atď.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503241
Kód dod.: 356448
EAN: 8591235011210
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a podobne. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Eternal lesk akrylátový vrchný farba na drevo a kov, Ral 9003 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchný farba na drevo a kov, Ral 9003 biela, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba pre vrchné lesklé nátery dreva a kovových konštrukcií s výbornou odolnosťou na poveternosť. Je zvlášť vhodný pre nátery okien a dverí a telies ústredného kúrenia.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0230 hnedá gaštan, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0230 hnedá gaštan, 700 g
Kód: 2503238
Kód dod.: 356430
EAN: 8591235010589
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2502773
Kód dod.: 355178
EAN: 8590892112117
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 10 kg
Kód: 2502766
Kód dod.: 355148
EAN: 8590892112100
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 700 g
Kód: 2502748
Kód dod.: 355112
EAN: 8590892112216
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonovina, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonovina, 10 kg
Kód: 2503091
Kód dod.: 355140
EAN: 8590892112162
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Industrol Plus vrchná farba na kov i drevo S2071, 1000 biela, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchná farba na kov i drevo S2071, 1000 biela, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
14 EUR
18.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na konečné vrchné nátery na kov i drevo vystavené priamym poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Nanáša sa zvyčajne v jednej až dvoch vrstvách na predom spracovaný podklad.
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 84573
EAN: 9005800317045
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte sa do jemnej peny aj sviežej vône. Zloženie s aloe vera pokožku hýčka a mení každú sprchu na malý relaxačný rituál - NIVEA Starostlivý sprchový gel pre pocit hydratovanej pokožky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.