sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci krém na ruky s výťažkom z aloe vera a alantom je určený pre starostlivosť o namáhanú pokožku rúk. Krém pokožku zjemňuje, zvlhčuje a podporuje jej regeneráciu. Ľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0440 stredná modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0440 stredná modrá, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, zdiva, papiera, kovu apod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Essence Magic All In One pleťový krém 30 ml
Essence
Essence Magic All In One pleťový krém 30 ml
Kód: 2202278
Kód dod.: ES362582
EAN: 4059729362582
 
3.91 EUR
130.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémp na tvár MAGIC All In One je multifunkčným beauty pomocníkom, ktorý by vám nemal chýbať. Krém o
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0530 svetlozelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0530 svetlozelená, 0,7 kg
Kód: 2503153
Kód dod.: 356240
EAN: 8594040502584
 
11.56 EUR
11.57 EUR
16.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
11.53 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba zabraňujúca rozvoju plesní, vhodná na natieranie v kuchyniach, kúpeľniach a iných sanitárnych priestoroch.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 2 kg
Detecha®
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 2 kg
Kód: 2502720
Kód dod.: 302512
EAN: 8595002300651
 
24.75 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom hliníka určená k nátierom kovu, betónu a dreva. Natierané podklady chránia proti vode a poveternostným vplyvom. Obsahuje reflexný hliníkový pigment, ktorý zvyšuje ochranný bariérový účinok a má priaznivý vplyv na životnosť nátieru.
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
16.62 EUR
1 662EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový vyživujúci balzam pre riasenky, ktorý je obohatený o minerály a výťažky z morských rias. Je
Nivea Svieži hydratačný krém Soft 500ml
Nivea®
Nivea Svieži hydratačný krém Soft 500ml
Kód: 2507386
Kód dod.: 821105
EAN: 9005800380643
 
11.53 EUR
23.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Soft Svieži hydratačný krém - 48h hydratácia & rýchle vstrebávanie. Pre každodenné použitie.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 30503
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Kód: 2504644
Kód dod.: 822539
EAN: 9005800397498
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dajte zbohom nedokonalostiam pleti! BB krém sjednocuje tón pleti a zjemňuje viditeľné póry. Vsaďte na citlivú starostlivosť - NIVEA Denný BB krém OF 15 – tmavší odstín.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
10.05 EUR
14.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie aj vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové svody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 5 kg
Kód: 2502770
Kód dod.: 355167
EAN: 8590892112995
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 05 žltá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 05 žltá, 700 g
Kód: 2502759
Kód dod.: 355133
EAN: 8590892112254
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 13 čierna, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 13 čierna, 2,8 kg
Kód: 2504941
Kód dod.: 355201
EAN: 8590892121263
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nechoďného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2502772
Kód dod.: 355174
EAN: 8590892112964
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 10 kg
Kód: 2502785
Kód dod.: 355202
EAN: 8590892112155
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov betón, 10 palisander, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov betón, 10 palisander, 700 g
Kód: 2502768
Kód dod.: 355164
EAN: 8590892112308
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 5 kg
Kód: 2502784
Kód dod.: 355200
EAN: 8590892113008
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2504110
Kód dod.: 217500
EAN: 8595073021905
 
16.31 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matný email má univerzálne použitie pre vrchné nátery kovov aj dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéroch. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním, výborným rozlivom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Kód: 2503244
Kód dod.: 356472
EAN: 8591235010930
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email na vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.