sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Kód: 2504644
Kód dod.: 822539
EAN: 9005800397498
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dajte zbohom nedokonalostiam pleti! BB krém sjednocuje tón pleti a zjemňuje viditeľné póry. Vsaďte na citlivú starostlivosť - NIVEA Denný BB krém OF 15 – tmavší odstín.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Kód: 2503242
Kód dod.: 356454
EAN: 8591235011289
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0220 stredne hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0220 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2503237
Kód dod.: 356424
EAN: 8591235010657
 
8.92 EUR
12.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0240 hnedá tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0240 hnedá tmavá, 700 g
Kód: 2503239
Kód dod.: 356436
EAN: 8591235010725
 
8.92 EUR
12.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0840 červenohnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503248
Kód dod.: 356496
EAN: 8591235010466
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Drutep farba do domácnosti na kov a drevo v prášku, strieborná, 5 g
Drutep
Drutep farba do domácnosti na kov a drevo v prášku, strieborná, 5 g
Kód: 2502731
Kód dod.: 327150
EAN: 8594003600197
 
2.39 EUR
478EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedná sa o strieborný prášok, ktorý sa dodáva aj s potrebným množstvom laku. Používa sa na nátery drevených rámčekov, dekorovanie šišiek apod.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1999 čierna, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1999 čierna, 700 g
Kód: 2503251
Kód dod.: 356522
EAN: 8591235011470
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503255
Kód dod.: 356552
EAN: 8591235011838
 
10.22 EUR
14.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie natery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu atď. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Kód: 2509127
Kód dod.: 821146
EAN: 8594910012656
 
4.56 EUR
130.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Karlovarský krém hydratačný je určený na dennú starostlivosť a ošetrovanie všetkých typov pleti. Obnovuje prirodzený vzhľad pleti. Vhodný na prevenciu ochabnutej pleti a tvorby vrások. Svojím zložením a najmä obsahom prírodných olejov krém pleť dokonale zvlhčí.
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2506680
Kód dod.: 795247
EAN: 9005800358277
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
AKCE
-1%Zľava
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Maryna
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Kód: 60083
Kód dod.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.73 EUR
1.74 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maryna krém obohatený o prírodný mandľový olej. Ošetruje a hydratuje, hýčka a bohaté vyživuje vašu pokožku.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 30503
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 10 kg
Kód: 2502753
Kód dod.: 355118
EAN: 8590892112063
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na natieranie stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov beton, 14 slonová kosť, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov beton, 14 slonová kosť, 5 kg
Kód: 2502763
Kód dod.: 355139
EAN: 8590892113015
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betonu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 5 kg
Kód: 2502755
Kód dod.: 355122
EAN: 8590892112926
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 10 kg
Kód: 2502756
Kód dod.: 355124
EAN: 8590892112070
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 700 g
Kód: 2502754
Kód dod.: 355121
EAN: 8590892112230
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonová kosť, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonová kosť, 700 g
Kód: 2502762
Kód dod.: 355137
EAN: 8590892112322
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Kód: 2503235
Kód dod.: 356406
EAN: 8591235011142
 
8.04 EUR
11.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Kód: 2503252
Kód dod.: 356528
EAN: 8591235011593
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Kód: 2503246
Kód dod.: 356484
EAN: 8591235011005
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, múra, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
16.62 EUR
1 662EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový vyživujúci balzam pre riasenky, ktorý je obohatený o minerály a výťažky z morských rias. Je
AKCE
RYOR denný krém s morskými riasami 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s morskými riasami 50 ml
Kód: 63464
Kód dod.: 822655
EAN: 8594007977288
90%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočný prípravok určený na obmedzovanie tvorby vrások. Obsahuje extrakt z morských rias, bambucké maslo, avokádový olej, vitamín E a kyselinu hyalurónovú.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.