sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALTECH rozmrazovač skiel a zámkov 500 ml
BALtech
BALTECH rozmrazovač skiel a zámkov 500 ml
Kód: 2506629
Kód dod.: 481635
EAN: 8591235093902
 
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabezpečuje odstránenie námrazy a snehu zo skiel automobilov, dokonale odstráni všetky nečistoty, zbaví sklo mastnoty a zanechá ho krištáľovo čisté, zabezpečuje skvelý výhľad.
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Agro
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Kód: 2508628
Kód dod.: 676424
EAN: 8594005007901
 
11.70 EUR
0.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Piesok do filtrácií je kremenný sušený piesok o zrniténosti 0,6 - 1,2 mm na použitie do bazénových filtrácií.
Orion Fragrance Kolíčky proti molům vôňa čistého prádla 2 ks
Orion®
Orion Fragrance Kolíčky proti molům vôňa čistého prádla 2 ks
Kód: 79082
Kód dod.: 420031613
EAN: 8595059707663
100%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolíčky s funkciou osviežovača vzduchu pre vašu skriňu. Rada kolíčkov Orion Fragrance ponúka špeciálny výber vôní pre vašu skriňu kombinovanú s vysokou účinnosťou proti mole.
Bros jabĺčko lapač octomiliek + náplň, 30 ml
Bros
Bros jabĺčko lapač octomiliek + náplň, 30 ml
Kód: 79029
Kód dod.: 675716
EAN: 5904517049055
 
4.56 EUR
304EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pasca na monitorovanie prítomnosti octomilky obyčajnej. Hmyz je do pasce nalákaný atraktantom a vďaka špeciálnemu spracovaniu pasce zostáva vo vnútri.
Orion Guľôčky proti moliam čisté prádlo, 20 ks v balení
Orion®
Orion Guľôčky proti moliam čisté prádlo, 20 ks v balení
Kód: 1707100
Kód dod.: 675131
EAN: 8411660035295
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion guľôčky proti moliam chránia Vaše odevy po celú sezónu, aniž by došlo k ušpineniu odevov alebo rúk.
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Orion®
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Kód: 02997
Kód dod.: 675133
EAN: 8595059707106
96%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok proti šatovým moliam. Nová generácia kolíčkov proti moliam účinne chráni odevy.
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Raid®
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
5.22 EUR
1.74EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať STOP moliam a chráňte svoje potraviny pred týmito škodcami. Odpudzovač Raid obsahuje papierové prúžky s lepidlom, ktoré sa umiestnia do blízkosti potravín.
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradná náplň, 20 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradná náplň, 20 nocí
Kód: 56669
Kód dod.: 0011
EAN: 5904517427457
100%
2.61 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň Bros je určená do elektrického odpařovača a poskytuje účinnú ochranu proti komárom, múchám a ďalšiemu lietajúcemu hmyzu.
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Aloe Fresh – hydratačný roll-on deodorant s aloe vera pre dlhodobú sviežosť a ochranu.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Dry Men – dlhodobý roll-on deodorant pre sviežosť a ochranu po celý deň.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre citlivú pokožku podpazušia.
AKCE
Bros Elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní, 40 ml
Bros
Bros Elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní, 40 ml
Kód: 56667
Kód dod.: 675721
EAN: 5904517405417
 
7.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický odpařovač zabezpečuje účinnú ochranu proti komárom, ktoré svetlo priťahuje. Dlhodobé pôsobenie až 60 nocí, aj pri otvorených oknách.
AKCE
Bros proti molom sprej 150 ml
Bros
Bros proti molom sprej 150 ml
Kód: 59289
Kód dod.: 0033
EAN: 5904517021976
98%
2.92 EUR
19.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros sprej proti molom je účinný prípravok určený na hubenie šatňových molov, ich vajíčok a lariev.
-1%Zľava
Papírna Moudrý FeroBand lepící pás na potravinové moly, mololapka, 1 kus
Papírny Moudrý FeroBand
Papírna Moudrý FeroBand lepící pás na potravinové moly, mololapka, 1 kus
Kód: 64120
Kód dod.: 675172
EAN: 8594021250671
96%
0.77 EUR
0.78 EUR
0.77EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednostranně lepiaci papierový pás opatrený feromónom, ktorý zaručuje účinný odchyt samcov 4 druhov potravinových molov.
Raid háčik proti šatným molom s vôňou cédru, 2 ks
Raid®
Raid háčik proti šatným molom s vôňou cédru, 2 ks
Kód: 03106
Kód dod.: 675010
EAN: 4000290902844
 
3.91 EUR
1.96EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid vrecká proti molom je prostriedok proti molom šatným do skríň a zásuviek s esenciou cédrového dreva, zanecháva odevy príjemne prevonané. Pôsobí po dobu 4 mesiacov.
Orion Natural Feromon, lapač potravinových molí, 2 kusy v balení
Orion®
Orion Natural Feromon, lapač potravinových molí, 2 kusy v balení
Kód: 67249
Kód dod.: 675125
EAN: 8595059707502
 
3.47 EUR
1.74EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion nástrahy na potravinové moly slúžia na monitoring ich výskytu. Obsahujú feromon, ktorý láka samčekov molov, ktorí sa prilepia na lepivú časť.
Biolit elektrický odpařovač proti komárům, 45 nocí, 27 ml
Biolit
Biolit elektrický odpařovač proti komárům, 45 nocí, 27 ml
Kód: 1801422
Kód dod.: 675248
EAN: 5000204919691
 
9.56 EUR
9.56EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický odpařovač s tekutou náplňou hubí a odpudzuje komáre, pakomáre, pakomárce a iný malý hmyz.
Bros Zelená sila Tekutý prípravok proti potravinovým moliam, 500 ml
Bros
Bros Zelená sila Tekutý prípravok proti potravinovým moliam, 500 ml
Kód: 1902563
Kód dod.: 0951
EAN: 5904517262959
 
4.56 EUR
9.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok proti moliam založený na prírodných zložkách.
Raid insekticídna špirála proti komárom, 10 ks
Raid®
Raid insekticídna špirála proti komárom, 10 ks
Kód: 2507162
Kód dod.: 675013
EAN: 5000204402988
 
3.47 EUR
0.35EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná ochrana proti komárom pomocou špirál Raid – ideálne pre vonkajšie použitie. Každá špirála poskytuje dlhodobú ochranu pred obtiažnym hmyzom.​
Nivea Men Creme pánsky pleťový krém, 30 ml
Nivea®
Nivea Men Creme pánsky pleťový krém, 30 ml
Kód: 2500912
Kód dod.: 822580
EAN: 42277361
 
0 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké zloženie sa okamžite vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Vďaka vitamínu E je pokožka vláčna a hydratovaná. Vhodný na ruky, tvár aj celé telo. Osviežujúca mužná vôňa.
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
5.22 EUR
52.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečení, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon.
AKCE
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Off!
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Kód: 2001933
Kód dod.: 316801/329771
EAN: 5000204158670
100%
5.57 EUR
55.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole pôsobí okamžite až 8 hodín po aplikácii. Odpudzuje komáre a kliešte.
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu s náplňou
Raid®
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu s náplňou
Kód: 2601156
Kód dod.: 675041
EAN: 5000204438628
 
15.22 EUR
15.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu pomáha zachytávať lietajúci hmyz v domácnosti bez použitia insekticídov. Súčasťou balenia je náplň pripravená na okamžité použitie.
Raid Essentials náhradná náplň do svetelného lapača hmyzu, 2 ks
Raid®
Raid Essentials náhradná náplň do svetelného lapača hmyzu, 2 ks
Kód: 2601157
Kód dod.: 675042
EAN: 5000204438659
 
9.13 EUR
4.57EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid Essentials náhradná náplň je určená pre svetelný lapač hmyzu Raid. Pomáha zachytávať lietajúci hmyz v domácnosti bez použitia insekticídov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.