sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bros jabĺčko lapač octomiliek + náplň, 30 ml
Bros
Bros jabĺčko lapač octomiliek + náplň, 30 ml
Kód: 79029
Kód dod.: 675716
EAN: 5904517049055
 
4.56 EUR
304EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pasca na monitorovanie prítomnosti octomilky obyčajnej. Hmyz je do pasce nalákaný atraktantom a vďaka špeciálnemu spracovaniu pasce zostáva vo vnútri.
Orion Guľôčky proti moliam čisté prádlo, 20 ks v balení
Orion®
Orion Guľôčky proti moliam čisté prádlo, 20 ks v balení
Kód: 1707100
Kód dod.: 675131
EAN: 8411660035295
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion guľôčky proti moliam chránia Vaše odevy po celú sezónu, aniž by došlo k ušpineniu odevov alebo rúk.
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Orion®
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Kód: 02997
Kód dod.: 675133
EAN: 8595059707106
96%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok proti šatovým moliam. Nová generácia kolíčkov proti moliam účinne chráni odevy.
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Raid®
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
5.22 EUR
1.74EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať STOP moliam a chráňte svoje potraviny pred týmito škodcami. Odpudzovač Raid obsahuje papierové prúžky s lepidlom, ktoré sa umiestnia do blízkosti potravín.
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradná náplň, 20 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradná náplň, 20 nocí
Kód: 56669
Kód dod.: 0011
EAN: 5904517427457
100%
2.61 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň Bros je určená do elektrického odpařovača a poskytuje účinnú ochranu proti komárom, múchám a ďalšiemu lietajúcemu hmyzu.
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Aloe Fresh – hydratačný roll-on deodorant s aloe vera pre dlhodobú sviežosť a ochranu.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Dry Men – dlhodobý roll-on deodorant pre sviežosť a ochranu po celý deň.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre citlivú pokožku podpazušia.
AKCE
Bros Elektrický odpařovač proti komárům náhradná náplň, 40 ml
Bros
Bros Elektrický odpařovač proti komárům náhradná náplň, 40 ml
Kód: 56668
Kód dod.: 675722
EAN: 5904517405493
100%
5.35 EUR
133.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá náhradná náplň do elektrického odpařovača. Dlhodobé pôsobenie až 60 nocí.
Raid Elektrický odparovač, suchý vankúšik 1+10 ks
Raid®
Raid Elektrický odparovač, suchý vankúšik 1+10 ks
Kód: 03134
Kód dod.: 675008
EAN: 5000204357912
 
6.95 EUR
0.7EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický odparovač Raid so suchými vankúšikmi účinne chráni váš domov pred komármi a iným lietajúcim hmyzom.
Biolit Eco Lapač 4 druhov potravinových molov, 3 ks
Biolit
Biolit Eco Lapač 4 druhov potravinových molov, 3 ks
Kód: 48267
Kód dod.: 675247
EAN: 5000204921205
100%
4.99 EUR
5 EUR
1.66EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje kombináciu vnútorného lepiaceho povrchu a lákavej látky (feromónu), ktorá spoľahlivo láka samčekov potravinových molov.
Feroset Tetra lepový pás na potravinárske moly, 20 x 6 cm
Feroset Tetra
Feroset Tetra lepový pás na potravinárske moly, 20 x 6 cm
Kód: 02980
Kód dod.: 674902
EAN: 8594003330100
97%
0.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Feromónový prostriedok na signalizáciu a odchyt synantropných zavíjačov Pyralidae (tzv. múčne moli). Je účinný na zavíjače skladového, múčneho, paprikového a datlového.
Raid Family náhradná tekutá náplň proti komárom, 30 nocí, 21 ml
Raid®
Raid Family náhradná tekutá náplň proti komárom, 30 nocí, 21 ml
Kód: 2102255
Kód dod.: 675036
EAN: 5000204190236
 
10.43 EUR
496.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento prípravok je špeciálne vyrobený pre deti od 6 mesiacov. Balenie obsahuje náhradnú náplň Raid Family.
BALTECH rozmrazovač skiel a zámkov 500 ml
BALtech
BALTECH rozmrazovač skiel a zámkov 500 ml
Kód: 2506629
Kód dod.: 481635
EAN: 8591235093902
 
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabezpečuje odstránenie námrazy a snehu zo skiel automobilov, dokonale odstráni všetky nečistoty, zbaví sklo mastnoty a zanechá ho krištáľovo čisté, zabezpečuje skvelý výhľad.
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Agro
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Kód: 2508628
Kód dod.: 676424
EAN: 8594005007901
 
11.70 EUR
0.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Piesok do filtrácií je kremenný sušený piesok o zrniténosti 0,6 - 1,2 mm na použitie do bazénových filtrácií.
Nivea Men Creme pánsky pleťový krém, 30 ml
Nivea®
Nivea Men Creme pánsky pleťový krém, 30 ml
Kód: 2500912
Kód dod.: 822580
EAN: 42277361
 
0 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké zloženie sa okamžite vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Vďaka vitamínu E je pokožka vláčna a hydratovaná. Vhodný na ruky, tvár aj celé telo. Osviežujúca mužná vôňa.
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
5.22 EUR
52.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečení, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon.
AKCE
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Off!
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Kód: 2001933
Kód dod.: 316801/329771
EAN: 5000204158670
100%
5.57 EUR
55.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole pôsobí okamžite až 8 hodín po aplikácii. Odpudzuje komáre a kliešte.
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu s náplňou
Raid®
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu s náplňou
Kód: 2601156
Kód dod.: 675041
EAN: 5000204438628
 
15.22 EUR
15.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu pomáha zachytávať lietajúci hmyz v domácnosti bez použitia insekticídov. Súčasťou balenia je náplň pripravená na okamžité použitie.
Raid Essentials náhradná náplň do svetelného lapača hmyzu, 2 ks
Raid®
Raid Essentials náhradná náplň do svetelného lapača hmyzu, 2 ks
Kód: 2601157
Kód dod.: 675042
EAN: 5000204438659
 
9.13 EUR
4.57EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid Essentials náhradná náplň je určená pre svetelný lapač hmyzu Raid. Pomáha zachytávať lietajúci hmyz v domácnosti bez použitia insekticídov.
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Bros
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
2.39 EUR
23.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok určený proti hubeniu mravcov v uzavretých priestoroch aj v ich bezprostrednej blízkosti, teda hlavne na terasách, v altánkoch, na chodníkoch, záhradných cestičkách a rôznych iných nájazdoch atď.
AKCE
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Kód: 2103019
Kód dod.: 674403
EAN: 8594021253542
80%
1.78 EUR
17.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok proti mravcom všetkých druhov, ktorí často prenikajú zvonka do vnútorných priestorov budov. Po požití nástrahy hmyz hynie.
AKCE
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Bros
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Kód: 70997
Kód dod.: 0450
EAN: 5904517047891
 
5.09 EUR
10.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok s mikrokapsulami na okamžité použitie na likvidáciu mravcov v domácnosti, na terasách, príjazdových cestách a pod., vďaka mikrokapsulám sa účinná látka uvoľňuje postupne, poskytuje rýchlu a dlhodobú ochranu, dávkovanie 50 ml / m2.
AKCE
Mravce EX domček nástraha na mravce, 2 ks
Biom
Mravce EX domček nástraha na mravce, 2 ks
Kód: 2505809
Kód dod.: 674447
EAN: 8595078516741
 
3.96 EUR
1.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél je potom zanášaný do hniezd, medzi ostatných príslušníkov kolónie, kde spôsobuje otravu (kontaktnou aj požerovou) a následne aj smrť všetkých jedincov počas 10 dní, bez ohľadu na jednotlivé vývojové štádia (larvy aj dospelce).
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.