sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov betón, 10 palisander, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov betón, 10 palisander, 700 g
Kód: 2502768
Kód dod.: 355164
EAN: 8590892112308
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 5 kg
Kód: 2502784
Kód dod.: 355200
EAN: 8590892113008
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov beton, 14 slonová kosť, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov beton, 14 slonová kosť, 5 kg
Kód: 2502763
Kód dod.: 355139
EAN: 8590892113015
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betonu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 5 kg
Kód: 2502755
Kód dod.: 355122
EAN: 8590892112926
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 10 kg
Kód: 2502756
Kód dod.: 355124
EAN: 8590892112070
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 10 kg
Kód: 2502753
Kód dod.: 355118
EAN: 8590892112063
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na natieranie stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 700 g
Kód: 2502754
Kód dod.: 355121
EAN: 8590892112230
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonová kosť, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonová kosť, 700 g
Kód: 2502762
Kód dod.: 355137
EAN: 8590892112322
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 30503
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Kód: 2503244
Kód dod.: 356472
EAN: 8591235010930
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email na vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0445 stredne modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0445 stredne modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
10.53 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
RYOR denný krém s morskými riasami 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s morskými riasami 50 ml
Kód: 63464
Kód dod.: 822655
EAN: 8594007977288
90%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočný prípravok určený na obmedzovanie tvorby vrások. Obsahuje extrakt z morských rias, bambucké maslo, avokádový olej, vitamín E a kyselinu hyalurónovú.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2506680
Kód dod.: 795247
EAN: 9005800358277
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
11.53 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba zabraňujúca rozvoju plesní, vhodná na natieranie v kuchyniach, kúpeľniach a iných sanitárnych priestoroch.
AKCE
RYOR hydratačný krém s amarantovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR hydratačný krém s amarantovým olejom 50 ml
Kód: 64009
Kód dod.: 822667
EAN: 8594007977332
 
7.60 EUR
7.61 EUR
152EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neparfémovaný jemný krém s avokádovým, jojobovým a amarantovým olejom, ktorý je bohatý na obsah skvalénu.
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme parfumovaná voda plnitelný flakon pre mužov 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme parfumovaná voda plnitelný flakon pre mužov 100 ml
Kód: 2307641
Kód dod.: 65182477
EAN: 8435415065191
 
139.11 EUR
1 391.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová vôňa s hrejivými drevitými tónmi pre mužov uvedená na trh v roku 2022 Show pokračuje, legen
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2502774
Kód dod.: 355180
EAN: 8590892113756
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.