sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Bros
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
2.39 EUR
23.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok určený proti hubeniu mravcov v uzavretých priestoroch aj v ich bezprostrednej blízkosti, teda hlavne na terasách, v altánkoch, na chodníkoch, záhradných cestičkách a rôznych iných nájazdoch atď.
AKCE
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Bros
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Kód: 70997
Kód dod.: 0450
EAN: 5904517047891
 
5.09 EUR
10.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok s mikrokapsulami na okamžité použitie na likvidáciu mravcov v domácnosti, na terasách, príjazdových cestách a pod., vďaka mikrokapsulám sa účinná látka uvoľňuje postupne, poskytuje rýchlu a dlhodobú ochranu, dávkovanie 50 ml / m2.
AKCE
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Kód: 2103019
Kód dod.: 674403
EAN: 8594021253542
80%
1.78 EUR
17.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok proti mravcom všetkých druhov, ktorí často prenikajú zvonka do vnútorných priestorov budov. Po požití nástrahy hmyz hynie.
Mravce EX domeček nástraha na mravce, 1 ks
Biom
Mravce EX domeček nástraha na mravce, 1 ks
Kód: 2505808
Kód dod.: 674445
EAN: 8595078516734
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél je potom zanášaný do hniezd, medzi ostatných príslušníkov kolónie, kde spôsobuje otravu (kontaktne aj požerovo) a následne aj smrť všetkých jedincov počas 10 dní, bez ohľadu na jednotlivé vývojové štádiá (larvy aj dospelce).
AKCE
Mravce EX prášok nástraha na mravce, 100 g
Biom
Mravce EX prášok nástraha na mravce, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
1.65 EUR
16.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny prípravok vo forme prášku na kontrolu lezúceho hmyzu vrátane švábov, mravcov, štěnic a pavúkov na ošetrenie prasklín a škár vo vnútorných priestoroch.
Loxiran mravenčí bufet náhradná náplň, 2 ks
Neudorff®
Loxiran mravenčí bufet náhradná náplň, 2 ks
Kód: 2505849
Kód dod.: 675128
EAN: 4005240173220
 
6.38 EUR
3.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Loxiran Mravenčí bufet od Neudorff – účinný prostriedok na likvidáciu mravcov na terasách, balkónoch a v interiéroch. Jednoduché použitie, efektívna eliminácia celého mravenišťa.
Loxiran mravenčí bufet, 2ks
Neudorff®
Loxiran mravenčí bufet, 2ks
Kód: 2505534
Kód dod.: 675130
EAN: 4005240030431
 
10.26 EUR
5.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Loxiran Mravenčí bufet od Neudorff – účinný prostriedok na likvidáciu mravcov na terasách, balkónoch a v interiéroch. Jednoduché použitie, efektívna eliminácia celého mravenišťa.
AKCE
Mravce EX domček nástraha na mravce, 2 ks
Biom
Mravce EX domček nástraha na mravce, 2 ks
Kód: 2505809
Kód dod.: 674447
EAN: 8595078516741
 
3.96 EUR
1.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél je potom zanášaný do hniezd, medzi ostatných príslušníkov kolónie, kde spôsobuje otravu (kontaktnou aj požerovou) a následne aj smrť všetkých jedincov počas 10 dní, bez ohľadu na jednotlivé vývojové štádia (larvy aj dospelce).
Tesori d Oriente Muschio Bianco koncentrovaný parfum 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Muschio Bianco koncentrovaný parfum 250 ml
Kód: 2210197
Kód dod.: 795390
EAN: 8008970051949
100%
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
Solvina PRO gélová čistiaca hmota na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO gélová čistiaca hmota na ruky, 450 g
Kód: 69243
Kód dod.: 791011
EAN: 8594004374967
97%
1.96 EUR
4.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dôkladne odstraňuje odolné nečistoty: oleje, tuky, mazivá, šmír, sadze, grafit, živica a ďalšie. Čistiaca hmota s jemným abrazívom určená pre jednoduché a šetrné čistenie pokožky rúk v domácnosti aj priemysle.
-1%Zľava
BALTECH letná náplň do ostrekovačov, 3 l
BALtech
BALTECH letná náplň do ostrekovačov, 3 l
Kód: 2500586
Kód dod.: 481209
EAN: 8591235077865
 
1.99 EUR
2 EUR
0.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená čistiaca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel. Chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou. Zabraňuje svetelnému, tepelnému a mechanickému opotrebovaniu gumových častí.
PAPÍRNA MOUDRÝ Pasca na vosy závesná nádobka
Papírny Moudrý
PAPÍRNA MOUDRÝ Pasca na vosy závesná nádobka
Kód: 2506677
Kód dod.: 678304
EAN: 8594021251715
 
2.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pasca na vosy závesná, určená na odchyt dotieravého hmyzu ako sú napr. vosy, sršne, muchy, octomilky a iný obtiažny lietajúci hmyz na záhradách, balkónoch, v altánoch.
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům + polštářky 10 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům + polštářky 10 nocí
Kód: 2602711
Kód dod.: 675711
EAN: 5904517381131
 
5.69 EUR
5.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na ochranu miestnosti proti komárom, múchám a inému lietajúcemu hmyzu, ľahko použiteľný, súčasťou balenia náhradné polštárky, insekticídne páry z jedného polštárku chránia miestnosť pred komármi po dobu asi 10 hodín, možno použiť aj s tekutou náplňou
Raid insekticídna nástraha na hubenie mravcov, 1 ks
Raid®
Raid insekticídna nástraha na hubenie mravcov, 1 ks
Kód: 03146
Kód dod.: 675221
EAN: 5000204746075
 
4.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídna nástraha na hubenie mravcov Raid poskytuje veľmi účinnú ochranu v domoch, v bytoch či na vonkajších terasách. Pôsobí 24 hodín.
-1%Zľava
Bros granule proti mravcom 60 g
Bros
Bros granule proti mravcom 60 g
Kód: 2602090
Kód dod.: 675787
EAN: 5904517403062
100%
1.82 EUR
1.83 EUR
24.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros granule proti mravcom 60 g sú insekticidný prípravok vo forme granulovanej návnady určený na hubenie mravcov v interiéri aj exteriéri.
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom šetrne čistí telo, vlasy aj pleť a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu drevín a korenia.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom prináša intenzívnu sviežosť a šetrne čistí telo, vlasy i pleť v jedinom kroku.
AKCE
Bros sprej proti lietajúcemu hmyzu, 400 ml
Bros
Bros sprej proti lietajúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 56671
Kód dod.: 0018
EAN: 5904517004924
 
4.05 EUR
10.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na ničenie lietajúceho hmyzu: vošiek, komárov, múch a iných druhov lietajúceho a nelietajúceho hmyzu, napr. švábov a rusov. Prípravok pôsobí okamžite.
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 031391
EAN: 8411660033918
100%
6.04 EUR
10.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju, 600 ml je účinný insekticídny sprej určený na rýchlu likvidáciu lietajúceho hmyzu a súčasnú ochranu interiéru.
AKCE
Bros Sprej proti mravcom 150 ml
Bros
Bros Sprej proti mravcom 150 ml
Kód: 59287
Kód dod.: 675698
EAN: 5904517021907
 
2.92 EUR
19.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros sprej proti mravcom je aerosolový prípravok na okamžité použitie. Je určený na likvidáciu ťažkého lezúceho hmyzu.
Hlubna Valea krém na očné vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na očné vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: VK31K046
EAN: 85916692
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
127.06EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na očné vrásky s obsahom včelí materskej kašičky. Polomastný krém je vhodný na ošetrenie pleti tváre, predovšetkým okolo očí, krku a dekoltu.
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek a mušiek, 120 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek a mušiek, 120 g
Kód: 03024
Kód dod.: 674402
EAN: 8594013950091
83%
2.82 EUR
23.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na likvidáciu mravcov na kryštalickej báze. Aplikujeme 1-2 g na podložku (papier, plast) a rozmiestňujeme na niekoľkých miestach výskytu mravcov.
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 250 g
Bros
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 71004
Kód dod.: 0085
EAN: 5904517021952
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok na mravce pre vnútorné priestory, ich bezprostredné okolie: terasy, garáže, vjazdy, cesty, altány, a pod.
Biotoll Neopermin prášok proti mravcom, 100 g
Biotoll®
Biotoll Neopermin prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 1904447
Kód dod.: 51141
EAN: 3830072313374
 
3.04 EUR
30.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontaktný insekticíd, ktorý účinne likviduje mravce (ale napr. aj múchy) a zároveň pred nimi dlhodobo chráni priestory.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.