sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bros prášok proti mravcom, 1 kg
Bros
Bros prášok proti mravcom, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 01759
EAN: 5904517343597
 
11.92 EUR
11.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok na likvidáciu mravcov vo vnútorných priestoroch a ich tesnej blízkosti: terasy, príjazdové cesty, chodníky, letné domčeky a pod.
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Essence
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Kód: 2405763
 
EAN: 4059729490971
 
3.79 EUR
758EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka podkladovej gélovej tyčinke pod oči Jelly Grip od essence dosiahnete dokonalého make-upu. Prak
-1%Zľava
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špinu.
Bros hubenie mravcov, nástraha na mravcev domeček, 2 g
Bros
Bros hubenie mravcov, nástraha na mravcev domeček, 2 g
Kód: 2601868
Kód dod.: 675700
EAN: 5904517308770
 
3.47 EUR
1 735EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený na hubenie mravcov v miestnostiach a ich najbližšom okolí - na terasách, v altánkoch, na chodníkoch, záhradných cestičkách, nájazdoch a pod.
Formigel návnadová stanička proti mravcom, 3 ks
Formigel
Formigel návnadová stanička proti mravcom, 3 ks
Kód: 2402164
Kód dod.: 674390
EAN: 8594021255065
 
4.34 EUR
289.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný insekticíd proti mravcom vo forme gélovej návnady v plastovej staničke s jednoduchým použitím.
Biolit Plus sprej proti mravcom, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti mravcom, 400 ml
Kód: 41335
Kód dod.: 675106
EAN: 5000204918526
95%
6.74 EUR
16.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit plus proti mravcom je vysoko účinný a trvanlivý povrchový sprej na hubenie mravcov a iného lezúceho hmyzu v domácnostiach. Bol špeciálne vyvinutý na hubenie bežne sa vyskytujúcich mravcov v domácnosti.
Formigel gélová návnada proti mravcom v striekačke, 10 g
Formigel
Formigel gélová návnada proti mravcom v striekačke, 10 g
Kód: 2506557
Kód dod.: 674392
EAN: 8594021255072
 
4.34 EUR
434EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný insekticíd proti mravcom vo forme gélovej návnady s jednoduchým použitím.
LAVON pasta na ruky Tekutá Hand Care, 5 kg
Lavon
LAVON pasta na ruky Tekutá Hand Care, 5 kg
Kód: 2501608
Kód dod.: 791028
EAN: 8594187140205
100%
8.70 EUR
1.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špínu.
Alpa Sport Star Refresh 2v1 osviežujúci sprchový a vlasový gél s vôňou mentolu 300 ml
ALPA®
Alpa Sport Star Refresh 2v1 osviežujúci sprchový a vlasový gél s vôňou mentolu 300 ml
Kód: 2507119
Kód dod.: 812009
EAN: 8595605202291
 
2.16 EUR
2.17 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový a vlasový gél Alpa Sport Star Refresh 2v1 je ideálnou voľbou po športovom výkone aj pre každodenné použitie.
Substral Naturen granulát na mravce, 300 g
Substral
Substral Naturen granulát na mravce, 300 g
Kód: 2601286
Kód dod.: 675119
EAN: 5907487104670
 
10.52 EUR
35.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Substral Naturen granulát na mravce pomáha obmedziť výskyt mravcov v okolí domu aj na záhrade.
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Bros
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
2.39 EUR
23.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok určený proti hubeniu mravcov v uzavretých priestoroch aj v ich bezprostrednej blízkosti, teda hlavne na terasách, v altánkoch, na chodníkoch, záhradných cestičkách a rôznych iných nájazdoch atď.
AKCE
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Kód: 2103019
Kód dod.: 674403
EAN: 8594021253542
80%
1.78 EUR
17.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok proti mravcom všetkých druhov, ktorí často prenikajú zvonka do vnútorných priestorov budov. Po požití nástrahy hmyz hynie.
AKCE
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Bros
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Kód: 70997
Kód dod.: 0450
EAN: 5904517047891
 
5.09 EUR
10.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok s mikrokapsulami na okamžité použitie na likvidáciu mravcov v domácnosti, na terasách, príjazdových cestách a pod., vďaka mikrokapsulám sa účinná látka uvoľňuje postupne, poskytuje rýchlu a dlhodobú ochranu, dávkovanie 50 ml / m2.
AKCE
Mravce EX domček nástraha na mravce, 2 ks
Biom
Mravce EX domček nástraha na mravce, 2 ks
Kód: 2505809
Kód dod.: 674447
EAN: 8595078516741
 
3.96 EUR
1.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél je potom zanášaný do hniezd, medzi ostatných príslušníkov kolónie, kde spôsobuje otravu (kontaktnou aj požerovou) a následne aj smrť všetkých jedincov počas 10 dní, bez ohľadu na jednotlivé vývojové štádia (larvy aj dospelce).
AKCE
Mravce EX prášok nástraha na mravce, 100 g
Biom
Mravce EX prášok nástraha na mravce, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
1.65 EUR
16.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny prípravok vo forme prášku na kontrolu lezúceho hmyzu vrátane švábov, mravcov, štěnic a pavúkov na ošetrenie prasklín a škár vo vnútorných priestoroch.
Loxiran mravenčí bufet náhradná náplň, 2 ks
Neudorff®
Loxiran mravenčí bufet náhradná náplň, 2 ks
Kód: 2505849
Kód dod.: 675128
EAN: 4005240173220
 
6.38 EUR
3.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Loxiran Mravenčí bufet od Neudorff – účinný prostriedok na likvidáciu mravcov na terasách, balkónoch a v interiéroch. Jednoduché použitie, efektívna eliminácia celého mravenišťa.
Loxiran mravenčí bufet, 2ks
Neudorff®
Loxiran mravenčí bufet, 2ks
Kód: 2505534
Kód dod.: 675130
EAN: 4005240030431
 
10.26 EUR
5.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Loxiran Mravenčí bufet od Neudorff – účinný prostriedok na likvidáciu mravcov na terasách, balkónoch a v interiéroch. Jednoduché použitie, efektívna eliminácia celého mravenišťa.
Mravce EX domeček nástraha na mravce, 1 ks
Biom
Mravce EX domeček nástraha na mravce, 1 ks
Kód: 2505808
Kód dod.: 674445
EAN: 8595078516734
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél je potom zanášaný do hniezd, medzi ostatných príslušníkov kolónie, kde spôsobuje otravu (kontaktne aj požerovo) a následne aj smrť všetkých jedincov počas 10 dní, bez ohľadu na jednotlivé vývojové štádiá (larvy aj dospelce).
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Kód: 2202272
Kód dod.: ES360717
EAN: 4059729360717
 
5.47 EUR
5.48 EUR
182.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HELLO, GOOD STUFF! SÉRUM GLOW je obohatené o melónovú vodu a niacínamid a je vyrobené z 93% z prírod
AKCE
Nivea Men Active clean sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Active clean sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204131
Kód dod.: 795115
EAN: 9005800243306
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél na telo, tvár a vlasy s mužnou vôňou a bohatou penou, určený pre všetkých mužov, ktorí chcú maximálnu čistotu a pocit oživenej pokožky.
AKCE
-1%Zľava
Mitia for Men Ice Challenge sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Ice Challenge sprchový gel, 400 ml
Kód: 97807
Kód dod.: 6326
EAN: 8595025827760
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladiacimi účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným pôžitkom.
-1%Zľava
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
Nivea Men Energy sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel, 250 ml
Kód: 16339
Kód dod.: 797060
EAN: 4005808127610
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Môžete použiť na starostlivosť o telo, vlasy aj tvár. Zanechá dlhodobý pocit sviežosti. Po každom sprchovaní pocítite príliv novej energie. Osviežujúca a povzbudzujúca vôňa.
Solvina Solmix umývacia pasta s prírodným extraktom 375 g
Zenit Solvina
Solvina Solmix umývacia pasta s prírodným extraktom 375 g
Kód: 07840
Kód dod.: 791004
EAN: 85923898
 
1.51 EUR
4.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Obsahuje látky, které příznivě působí na pokožku, zanechávají ji hebkou a svěží. Fantazijní parfemace.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.