sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
0.65 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené obrúsky Linteo Baby v balení 72 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom ex
AKCE
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Kód: 2508196
Kód dod.: 862074
EAN: 9000101744163
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívny sprej Taft obsahuje Aloe Boost, ktoré dodáva vlasom silu a starostlivosť pre dlhodobú fixáciu a hladký povrch bez lepenia; aloe vera pre pocit hydratovaných vlasov a niacinamid pre posilnenie vlasov, čo pomáha chrániť účes pred vlhkosťou.
AKCE
Meridol Complete Care Soft zubná kefka
Meridol®
Meridol Complete Care Soft zubná kefka
Kód: 2600933
Kód dod.: 895044
EAN: 8718951485051
 
4.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná kefka Meridol Complete Care Soft poskytuje šetrné, ale dôkladné čistenie zubov aj ďasien a pomáha udržať zdravý úsmev.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Kód: 2601700
Kód dod.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný a nadčasový vzhľad nechtov s gélovým efektom behom okamihu. Vyskúšajte lak essence 37 ALWA
Essence lak na nechty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Kód: 2601704
Kód dod.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný a dokonale lesklý gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 08 THE FINAL
Essence lak na nechty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Kód: 2601706
Kód dod.: ES585806
EAN: 4059729585806
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná elegancia a žiarivý gélový efekt počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 40 MY BUTTER HALF a dop
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
5.87 EUR
195.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové drevo – vonné tyčinky 30 ml prinášajú do vášho domova príjemnú, hrejivú vôňu kombinácie sladkej vanilky a jemne drevitého santalového dreva.
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Linteo®
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Kód: 2506669
Kód dod.: 910995
EAN: 8595686302293
 
6.30 EUR
63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na telo & zadeček Sensitive je skvelým pomocníkom na rýchle a šetrné očistenie bábätka predovšetkým na cestách.
LAVON čistič na rez a vodný kameň Easy Clean Antikalk, 750 ml
Lavon
LAVON čistič na rez a vodný kameň Easy Clean Antikalk, 750 ml
Kód: 2501693
Kód dod.: 712259
EAN: 8594187141066
100%
3.04 EUR
4.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný čistič na rez, vodný kameň a mydlové usadeniny. Vhodný do kúpeľní a kuchýň.
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technológiou a Kolagénom pre 100% nadýchaný, dlhotrvajúci objem a fixáciu už od korienkov, ktorá vlasy nezatíži.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
4.99 EUR
5 EUR
99.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta pomáha podporiť belší vzhľad zubov a svieži dych.
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 843127
EAN: 8594001770113
92%
1.87 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s príjemným, sviežim citrusovým typom vône s bylinnými prvkami, vhodná pre mužov i ženy. Intenzívna, povzbudzujúca parfumácia.
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid sprej zabíja šváby, mravce a ďalší hmyz okamžite, ako sa dostanú do kontaktu s prípravkom. Ošetrené miesta chránia po dobu až 4 týždňov. So švábmi ničí zároveň aj ich vajíčka.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
-1%Zľava
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
1.73 EUR
1.74 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách i v potravinárskych a stravovacích prevádzkov.
AKCE
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
6 EUR
1.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 0,75 l
Kód: 2507339
Kód dod.: 247148
EAN: 8591235100051
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti 2,5 l
Kód: 2508426
Kód dod.: 247158
EAN: 8591235100099
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 2,5 l
Kód: 2507361
Kód dod.: 247165
EAN: 8591235100129
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 2,5 l
Kód: 2508408
Kód dod.: 247143
EAN: 8591235100037
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Kód: 2505123
Kód dod.: 388209
EAN: 8591235045505
 
11.44 EUR
38.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Colgate Max White Luminious zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Luminious zubná pasta 75 ml
Kód: 2600913
Kód dod.: 885076
EAN: 8714789867632
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bieliaca zubná pasta Colgate Max White One Luminous je určená na každodenné použitie a pomáha dosiahnuť žiarivejší úsmev. Inovatívna technológia SmartFoam vytvára aktívnu penu, ktorá sa dostane aj do ťažko prístupných miest vrátane medzizubných priestorov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.