sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 5 kg
Kód: 2502777
Kód dod.: 355186
EAN: 8590892112988
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochodného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 5 kg
Kód: 2503029
Kód dod.: 355130
EAN: 8590892112933
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň modročierna 2,10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň modročierna 2,10
Kód: 48910
Kód dod.: 870155
EAN: 3600540632913
 
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy stará. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
AKCE
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý piesok, 450 ml
Cif
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý piesok, 450 ml
Kód: 2501338
Kód dod.: 738037
EAN: 8710447430576
 
3.26 EUR
7.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cif čistiaci krém má silu bielidla a zabezpečí dokonalé výsledky čistenia. Vďaka zloženiu s pridaným bieliacim prostriedkom poskytuje "trojnásobné riešenie" - dôkladnejšie, rýchlejšie a žiariace čistenie.
Luna Natural Vitamín E mandľový výživný krém 200 ml
Luna Natural
Luna Natural Vitamín E mandľový výživný krém 200 ml
Kód: 80082
Kód dod.: 822832
EAN: 8594045540307
99%
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný mandlový krém Luna Natural zlepšuje pružnost a hebkost pleti díky mandlovému oleji a vitaminu E. Zároveň zpomaluje tvorbu vrásek. Je vhodný pro všechny typy pleti ke každodennímu užívání.
Nivea Derma Skin Clear denný krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Derma Skin Clear denný krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Kód: 2508881
Kód dod.: 822406
EAN: 9005800390086
 
14.99 EUR
15 EUR
374.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Skin Clear denný UV Fluid SPF 50+ je ultralight pleťový krém navrhnutý špeciálne pre mastnú a aknóznu pleť.
Astrid Rose Premium 65+ posilňujúci a remodelujúci denný krém OF15, 50 ml
Astrid
Astrid Rose Premium 65+ posilňujúci a remodelujúci denný krém OF15, 50 ml
Kód: 2307989
Kód dod.: 8571049914
EAN: 8592297009870
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Rose Premium posilňujúci a remodelujúci denný krém OF15 bol vyvinutý špeciálne pre potreby veľmi zrelej pleti.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 sivá stredná, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 sivá stredná, 2,8 kg
Kód: 2504937
Kód dod.: 355125
EAN: 8590892121218
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 700 g
Kód: 2502786
Kód dod.: 355203
EAN: 8590892113428
 
12.40 EUR
17.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2502752
Kód dod.: 355117
EAN: 8590892112919
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 22 tmavo zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 22 tmavo zelená, 700 g
Kód: 2502767
Kód dod.: 355150
EAN: 8590892113770
 
12.40 EUR
17.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2502779
Kód dod.: 355191
EAN: 8590892113541
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal pololesk akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, Ral 9003 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal pololesk akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, Ral 9003 biela, 700 g
Kód: 2504695
Kód dod.: 355285
EAN: 8590892120570
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevovláknitých, drevotrieskových a trieskovocementových dosiek, sadrokartónu, nepochozího betónu a kovových podkladov opatrených antikoróznou farbou.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 tehličkově červená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 tehličkově červená, 5 kg
Kód: 2502781
Kód dod.: 355194
EAN: 8590892112971
 
62.84 EUR
12.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre natieranie stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Nivea Men Sensitive ochranný pleťový krém SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive ochranný pleťový krém SPF30 50ml
Kód: 2507849
Kód dod.: 843098
EAN: 9005800389295
 
11.73 EUR
11.74 EUR
234.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký denný krém určený pre mužov s citlivou pokožkou. Kombinuje hydratáciu s vysokou ochranou pred slnečným žiarením.
Astrid  Hyaluronic Gold nočný pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold nočný pleťový krém 50 ml
Kód: 2501873
Kód dod.: 820467
EAN: 8592297012030
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúci nočný krém proti vráskam s 5 rôznymi typmi kyseliny hyalurónovej a so zlatými proteínmi.
Ariel Mountain Spring tekutý prací gél pre čisté a voňavé prádlo bez škvŕn 25 dávok 1,125 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring tekutý prací gél pre čisté a voňavé prádlo bez škvŕn 25 dávok 1,125 l
Kód: 2501103
Kód dod.: 765036
EAN: 8700216691291
 
7.82 EUR
0.31EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ariel Mountain Spring je tekutý prací gél, ktorý zabezpečí dokonale čisté a voňavé prádlo bez škvŕn.
AKCE
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba pre základné nátery všetkých druhov dreva, drevených výrobkov aj podkladov na použitie v interiéri aj exteriéri.
RYOR výživný krém s nechtíkom a klíčkom 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s nechtíkom a klíčkom 50 ml
Kód: 100658
Kód dod.: 822633
EAN: 8594007972665
 
7.39 EUR
147.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný polomastný krém s obsahom oleja z obilných klíčkov, extraktu z nechtíka a vitamínov E a C.
AKCE
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinom a irisem, 50 ml
Ryor
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinom a irisem, 50 ml
Kód: 91319
Kód dod.: 822691
EAN: 8594007972177
100%
6.95 EUR
139EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný krém obsahuje dve hlavné aktívne látky - prírodnú látku fytosfingosin a extrakt z irisu, ďalej vitamín A, E a extrakt z morskych rias.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň svetlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň svetlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne pečujúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy pečuje. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RF3 intenzívna tmavočervená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RF3 intenzívna tmavočervená, 50 ml
Kód: 64295
Kód dod.: 870021
EAN: 3838824218601
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
12 EUR
12.01 EUR
4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa k maľovaniu omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Orion®
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Kód: 02997
Kód dod.: 675133
EAN: 8595059707106
96%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok proti šatovým moliam. Nová generácia kolíčkov proti moliam účinne chráni odevy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.