sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bros prášok proti mravcom, 1 kg
Bros
Bros prášok proti mravcom, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 675769
EAN: 5904517343597
 
11.92 EUR
11.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok na likvidáciu mravcov vo vnútorných priestoroch a ich tesnej blízkosti: terasy, príjazdové cesty, chodníky, letné domčeky a pod.
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Essence
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Kód: 2405763
 
EAN: 4059729490971
 
3.79 EUR
758EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka podkladovej gélovej tyčinke pod oči Jelly Grip od essence dosiahnete dokonalého make-upu. Prak
-1%Zľava
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špinu.
AKCE
Bros sprej proti lietajúcemu hmyzu, 400 ml
Bros
Bros sprej proti lietajúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 56671
Kód dod.: 675682
EAN: 5904517004924
 
4.05 EUR
10.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na ničenie lietajúceho hmyzu: vošiek, komárov, múch a iných druhov lietajúceho a nelietajúceho hmyzu, napr. švábov a rusov. Prípravok pôsobí okamžite.
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 675134
EAN: 8411660033918
100%
6.04 EUR
10.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu s vôňou zeleného čaju, 600 ml je účinný insekticídny sprej určený na rýchlu likvidáciu lietajúceho hmyzu a súčasnú ochranu interiéru.
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhladzujúci hydratačný primer pre všetky typy pleti 125 ml
Payot Paris
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhladzujúci hydratačný primer pre všetky typy pleti 125 ml
Kód: 2308951
Kód dod.: 65118922
EAN: 3390150591433
 
28.66 EUR
229.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prvý krok pri starostlivosti o pleť. Osviežujúca primárna starostlivosť, ktorá pokožku hydratuje, vy
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Kód: 2202272
Kód dod.: ES360717
EAN: 4059729360717
 
5.47 EUR
5.48 EUR
182.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HELLO, GOOD STUFF! SÉRUM GLOW je obohatené o melónovú vodu a niacínamid a je vyrobené z 93% z prírod
Orion guličky proti molom, cédrové a santalové drevo, 20 ks
Orion®
Orion guličky proti molom, cédrové a santalové drevo, 20 ks
Kód: 2402064
Kód dod.: 675132
EAN: 8411660036407
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion sáčky s guličkami proti molom poskytujú až 4-mesačnú ochranu bielizne bez škvŕn, príjemne prevonia šatník cédrom a santalovým drevom.
-1%Zľava
Papírna Moudrý SilverBand pasca na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand pasca na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
1.25 EUR
1.26 EUR
0.63EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednostranně lepiaca páska, ktorá sa skladá do tvaru trojuholníka. Lapač zaisťuje účinný odchyt rybeniek (Lepisma saccharina).
-1%Zľava
Papírna Moudrý Fly Stick Mucholapka lapač múch a octomilek, 1 kus
Papírny Moudrý Fly Stick
Papírna Moudrý Fly Stick Mucholapka lapač múch a octomilek, 1 kus
Kód: 96481
Kód dod.: 675176
EAN: 8594021251241
60%
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fly Stick je určený predovšetkým na odchyt octomilek (Drosophila), múch domácej (Musca domestica) a ďalšieho obtiažneho lietajúceho hmyzu.
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu bez vône 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu bez vône 600 ml
Kód: 2500862
Kód dod.: 675144
EAN: 8411660033932
 
6.09 EUR
10.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion 2v1 proti lietajúcemu hmyzu bez vône, 600 ml je účinný insekticídny sprej určený k rýchlej likvidácii a ochrane proti lietajúcemu hmyzu vo vnútorných priestoroch.
Končící produkty
Predator Junior repelent pre deti od 3 mesiacov, 90 ml
Predator
Predator Junior repelent pre deti od 3 mesiacov, 90 ml
Kód: 2500985
Kód dod.: 675647
EAN: 8595117103833
 
5.65 EUR
62.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v kompaktnom balení proti všetkým druhom komárov a kliešťov určený na použitie v stredoeurópskom klíme. Vhodný pre deti už od 3 mesiacov a pre osoby s citlivou pokožkou.
AKCE
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204136
Kód dod.: 797072
EAN: 9005800286570
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sústreďte sa na starostlivosť, ktorá je určená presne pre vás. Zvoľte šetrné zloženie s obsahom bambusového mlieka, ktoré jemne čistí a zároveň upokojuje.
AKCE
Pasca na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Pasca na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
0.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Robustná pasca na myši vyrobená z pozinkovaného kovu, určená na jednoduché a účinné chytanie malých hlodavcov.
AKCE
-1%Zľava
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Kód: 97806
Kód dod.: 797006
EAN: 8595025827753
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným pôžitkom.
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampón, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampón, 400 ml
Kód: 2007211
Kód dod.: 787102
EAN: 8595025834553
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou chladivou ledovou vôňou čerstvo mletého klinčeka v zmše korenia zaručene povzbudí a osvieži.
Authentic Airmen Wild Leaf sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Wild Leaf sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007213
Kód dod.: 787100
EAN: 8595025834577
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou vôňou listov divokého himalájskeho dreva je špecifická výrazná, ale zároveň upokojujúca vôňa pre naozajstných mužov.
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Axe®
AXE sprchový gel Africa, 250 ml
Kód: 2104569
Kód dod.: 797080
EAN: 8710447279793
 
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel AXE AFRICA s citrusovo jantárovým aromom zanecháva pokožku sviežu a vláčnu. S hrejivou, náruživou a korenistou vôňou plnou tajomstiev.
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Kód: 2308241
Kód dod.: 795656
EAN: 9000101709100
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Attraction Force s osviežujúcou vôňou bergamotu a limety.
BALhome mucholapka domáca, netoxická, bez jedu, 1 kus
BALhome
BALhome mucholapka domáca, netoxická, bez jedu, 1 kus
Kód: 2501765
Kód dod.: 675152
EAN: 8591235070927
 
0.34 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranne lepiaci pás papiera opatrený lákadlami, ktorý zaručuje účinný odchyt muchy domácej (Musca domestica). Kľúčovým parametrom je kvalita lepidla.
AKCE
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pre mužov v jednom praktickom balení, ktorý prináša osviežujúci a chladivý sprchový zážitok.
AKCE
-1%Zľava
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Kód: 45723
Kód dod.: 797002
EAN: 8595025809483
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným pôžitkom.
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive sprchový gel, 250 ml
Kód: 75279
Kód dod.: 797068
EAN: 4005808782581
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvoľte šetrné zloženie s obsahom bambusového mlieka, ktoré jemne čistí a zároveň upokojuje. Hodí sa na použitie na tvár, telo i vlasy. Po každom sprchovaní pocítite prúd novej energie.
Nivea Men Power sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Power sprchový gel, 250 ml
Kód: 73950
Kód dod.: 797065
EAN: 9005800286532
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte sprchový gel, ktorý bystrí myseľ a osviežuje telo. Špeciálne zloženie s mentolom a povzbuzujúcou vôňou mäty bude o vašu pokožku jemne sa starať.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.