sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Kód: 2501623
Kód dod.: 717417
EAN: 8594187145453
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
1.30 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadí mazanie na masáž kĺbov, chrbta a svalov s konopím, kaštanom a syntetickým jedom chřestýšovca.
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte aj naozaj suchým rukám intenzívnu starostlivosť. Vďaka olivovému oleju budú opäť hebké a jemné. Pre ruky príjemné na dotyk a pekné na pohľad: NIVEA Hydratačný krém na ruky.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom uľahčuje rozčesávanie suchých a poškodených vlasov. Pomáha znižovať lámavosť vlasov a zanecháva ich jemné a hladké bez zaťaženia.
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 2,5 l
Kód: 2507157
Kód dod.: 189002
EAN: 8591235099164
 
54.58 EUR
21.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 843127
EAN: 8594001770113
92%
1.87 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s príjemným, sviežim citrusovým typom vône s bylinnými prvkami, vhodná pre mužov i ženy. Intenzívna, povzbudzujúca parfumácia.
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid sprej zabíja šváby, mravce a ďalší hmyz okamžite, ako sa dostanú do kontaktu s prípravkom. Ošetrené miesta chránia po dobu až 4 týždňov. So švábmi ničí zároveň aj ich vajíčka.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
-1%Zľava
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
1.73 EUR
1.74 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách i v potravinárskych a stravovacích prevádzkov.
AKCE
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
6 EUR
1.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
4.99 EUR
5 EUR
99.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta pomáha podporiť belší vzhľad zubov a svieži dych.
Fino Easy Pack – Tašky do odpadkového koša 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Tašky do odpadkového koša 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.61 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevné a praktické tašky pre jednoduchú manipuláciu s odpadom.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 2,5 l + 0,5l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 2,5 l + 0,5l
Kód: 2600711
Kód dod.: 249251
EAN: 8595073017014
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická olejová napúšťacia lazúra CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE: Lazúra na drevo S1023 je určená na
Nivea Men Protect & Care krém na holenie, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holenie, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zjemňuje fúzy, a uľahčuje tak sklz žiletky po tvári. Chráni pred ranami a drobným porezaním. Hydratuje pleť a pomáha predchádzať jej vysušovaniu. Zloženie s aloe vera a provitamínom B5 sa stará už pri holení.
Vortex vlhčené čistiace utierky na drevo a nábytok, 48 ks
Vortex
Vortex vlhčené čistiace utierky na drevo a nábytok, 48 ks
Kód: 2507702
Kód dod.: 914543
EAN: 4823071641271
 
1.96 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne vyvinuté vlhčené čistiace utierky ideálne na utieranie drevených plôch, plastu a kovu.
Colgate Max White One Sensational Mint zubná pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Sensational Mint zubná pasta, 75 ml
Kód: 2600890
Kód dod.: 885059
EAN: 8714789531915
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie zubnej pasty Colgate Max White One s urýchľovačmi bielenia bezpečne odstraňuje škvrny a predchádza tvorbe zubného kameňa, čím získate o odtieň belšie zuby už za jeden týždeň.
Colgate bieliaca zubná pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Colgate®
Colgate bieliaca zubná pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Kód: 2600932
Kód dod.: 885280
EAN: 8718951610521
 
3.78 EUR
50.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto zubná pasta je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú viditeľne belší a žiarivejší úsmev, aniž by zľavili z každodennej starostlivosti o zdravie zubov a ďasien.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné lazúrovacie nátery mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.