sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo k náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 702082
EAN: 8411660291400
100%
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí a chráni podlahy vrátane tých chúlostivých, zabraňuje vysychaniu, ktoré spôsobuje vznik spár.
AKCE
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
6.17 EUR
6.18 EUR
154.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max krém na fixáciu zubných náhrad pomáha zabezpečiť ich pevné držanie a komfort pri nosení.
Essence tužka na rty POUTline soft glide 03 Bare Affair, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 03 Bare Affair, 0,62 g
Kód: 2601806
Kód dod.: ES585219
EAN: 4059729585219
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia tužka na rty POUTline Soft Glide, odtieň č. 03 Bare Affair od značky essence, je určená
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubná pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubná pasta, 75 ml
Kód: 2602058
Kód dod.: 885181
EAN: 8718951777354
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubná pasta je určená pre belší vzhľad zubov a odstránenie škvŕn od kávy, čaju a vína.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
8.78 EUR
11.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
36.48 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
41.09 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 420 tyrkysovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 420 tyrkysovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504780
Kód dod.: 401551
EAN: 8591235072976
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 510 machovo zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 510 machovo zelená, 3,2 kg
Kód: 2504783
Kód dod.: 401569
EAN: 8591235073010
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 410 pastelovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 410 pastelovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504779
Kód dod.: 401545
EAN: 8591235072938
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 2,5 l
Kód: 2507329
Kód dod.: 247129
EAN: 8591235099973
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 0,75 l
Kód: 2508429
Kód dod.: 247163
EAN: 8591235100112
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 4 l
Kód: 2507331
Kód dod.: 247131
EAN: 8591235099980
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 2,5 l
Kód: 2507340
Kód dod.: 247150
EAN: 8591235100068
 
48.66 EUR
19.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk 0,75 l
Kód: 2507363
Kód dod.: 247170
EAN: 8591235100143
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 0,75 l
Kód: 2508368
Kód dod.: 247100
EAN: 8591235099843
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 4 l
Kód: 2508384
Kód dod.: 247117
EAN: 8591235099928
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 2,5 l
Kód: 2507371
Kód dod.: 247179
EAN: 8591235100181
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 600 vanilková žltá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 600 vanilková žltá, 3,2 kg
Kód: 2504785
Kód dod.: 401581
EAN: 8591235073058
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504781
Kód dod.: 401557
EAN: 8591235072952
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasněte svoje nechty s podkladovým lakom Essence The Active Whitener, ktorý účinne neutralizuje ž
Essence 02 Fairy Cloud lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 02 Fairy Cloud lak na nechty 8 ml
Kód: 2502268
Kód dod.: ES543158
EAN: 4059729543158
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty 02 Fairy Cloud prináša jemný trblietavý krémový odtieň, ktorý okamžite rozžiar
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.