sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Kód: 45622
Kód dod.: 795050
EAN: 8595025809445
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
-1%Zľava
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 797005
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
AKCE
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
2.82 EUR
14.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predĺžte sýtosť vašej farby na dvojnásobok a doprajte svojim farbeným alebo melírovaným vlasom intenzívnu starostlivosť. Vsadíte na kvalitu - NIVEA Ošetrujúci kondicionér Color Care & Protect.
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Kód: 2501623
Kód dod.: 717417
EAN: 8594187145453
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
1.30 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadí mazanie na masáž kĺbov, chrbta a svalov s konopím, kaštanom a syntetickým jedom chřestýšovca.
AKCE
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Kód: 70012
Kód dod.: 862183
EAN: 4005808678099
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nenechajte farbu vyblednúť. Nech pekne žiari! Tužidlo si odpírať nemusíte. Len si zaobstarajte také, ktoré chráni farbené a melírované vlasy - NIVEA Penové tužidlo Color Care & Protect.
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
de Miclén - Pure
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
Kód: 1902316
Kód dod.: 914179
EAN: 8697512329754
100%
1.96 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre každodenné čistenie a starostlivosť o vaše dieťa a celú rodinu. Čistí, zjemňuje pokožku a príjemne vonia. Dermatologicky testované
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte aj naozaj suchým rukám intenzívnu starostlivosť. Vďaka olivovému oleju budú opäť hebké a jemné. Pre ruky príjemné na dotyk a pekné na pohľad: NIVEA Hydratačný krém na ruky.
Červostop antiparazitná preventívna impregnácia dreva proti hmyzu, 5 l
Červostop®
Červostop antiparazitná preventívna impregnácia dreva proti hmyzu, 5 l
Kód: 2503016
Kód dod.: 676111
EAN: 8590281201743
80%
14.44 EUR
2.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chemický prípravok na preventívnu impregnáciu dreva pred napadnutím drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík) a na sanáciu napadnutého dreva.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom uľahčuje rozčesávanie suchých a poškodených vlasov. Pomáha znižovať lámavosť vlasov a zanecháva ich jemné a hladké bez zaťaženia.
Essence Birthday Fun mini lak na nechty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nechty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S mini lakom na nechty Birthday Fun od essence zažijete každý deň veľkú zábavu. Ľahký trblietavý efe
Essence mini lak na nechty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavé more v malej fľaštičke Mermaid Glitter od essence prináša trblietanie šupiniek morskej pa
-1%Zľava
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Tidy Home
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Kód: 2508939
Kód dod.: 588254
EAN: 0710497223324
 
1.51 EUR
1.52 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoducho a efektívne odstráňte nečistoty, škvrny a usadeniny s Tidy Home Nano Melanínovou hubkou.
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
3.04 EUR
30.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém proti zapareninám je určen na pokožku so sklonom k vzniku zaparenin pod plienkou a v záhyboch. Krém obsahuje oxid zinočnatý a ošetrujúci komplex tvorený allantoinom, panthenolom, betaglukanom a bisabololom.
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Neuvedeno
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Kód: 2507297
Kód dod.: 906005
EAN: 8594009617649
 
3.26 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biele papierové ubrousky 30x30 cm.
-1%Zľava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Důbrava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
1.73 EUR
1.74 EUR
247.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Zastavovač krvi slúžiaci na ošetrenie drobného krvácania, najmä po holení. Ošetruje drobné krvácania po holení.
Fino Easy Pack – Tašky do odpadkového koša 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Tašky do odpadkového koša 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.61 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevné a praktické tašky pre jednoduchú manipuláciu s odpadom.
Syoss Max Hold stylingový gél megasilná fixácia 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold stylingový gél megasilná fixácia 250 ml
Kód: 59027
Kód dod.: 855507
EAN: 9000100591010
 
6.74 EUR
26.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Salonem inspirovaný Syoss, vyvinutý s a testovaný kadeřníky poskytuje perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností - pro dlouhotrvající styling ze salonu doma. Max Hold Power Gel.
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
0.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
45.09 EUR
1 127.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža - korenistá uvedená na trh v roku 1995. Vôňa mnohých rozmerov, čistá, jasná, nenapodobiteľná
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Nivea®
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Kód: 2506726
Kód dod.: 822422
EAN: 9005800385587
 
10.87 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Krém Repair & Care Urea pre veľmi suchú a drsnú pokožku obsahuje 15% glycerínu + ureu. Viditeľne redukuje známky suchej pokožky už po prvom použití.
VORTEX Houba na riad  PROFILED & CARE 2 ks
Vortex
VORTEX Houba na riad PROFILED & CARE 2 ks
Kód: 2600637
Kód dod.: 591343
EAN: 4823071662825
 
1.39 EUR
0.7EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomická hubka pre pohodlné, rýchle a dôkladné umývanie.
Colgate Max White Expert Original zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Expert Original zubná pasta 75 ml
Kód: 2600917
Kód dod.: 885387
EAN: 7509546064857
 
4.78 EUR
63.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Colgate Max White Expert Original neodstraňuje iba povrchové škvrny, ale vďaka úplne jedinečnému zloženiu zasahuje bieliaci účinok hlbšie. Spoľahlivo odstráni škvrny spod povrchu zubnej skloviny.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.