sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Kód: 2404287
Kód dod.: 821313
EAN: 9005800369167
 
7.60 EUR
7.61 EUR
16.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie jemne umýva pokožku a udržuje jej prirodzenú hydratáciu. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič so sviežou parfumáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501698
Kód dod.: 706525
EAN: 8594187140151
100%
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný odmasťovač na odstránenie nečistôt, mastnoty, sadzí a pripálenín na grily, rúry a kamná.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
I na pokožke rúk je vidieť váš vek. Predchádzajte prvým príznakom jej starnutia vďaka koenzýmu Q10 a kombinácii UVA a UVB filtrov - NIVEA Omladzujúci krém na ruky Q10 plus.
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Kód: 2507802
Kód dod.: 773148
EAN: 5000204349870
 
10.65 EUR
52.21EUR/1g
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade Decor s vôňou vanilkových kvetov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvorí v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia.
Colgate zubná pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 885052
EAN: 8718951313255
100%
2.39 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelová zubná pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniatúrne mentolové plátky, ktoré sa pri čistení zubov rozpúšťajú a uvoľňujú sviežu arómu.
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Kód: 2601154
Kód dod.: 855332
EAN: 9000101766721
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom poskytuje intenzívnu starostlivosť pre suché a poškodené vlasy. Pomáha zlepšiť hladkosť, znížiť lámavosť a uľahčiť rozčesávanie.
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko špeciálne vyvinuté pre suchú podráždenú a namáhanú pokožku celého tela pôsobiace 72 hodín.
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Kód: 2500606
Kód dod.: 249529
EAN: 8595073018271
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 9 l
Kód: 2504053
Kód dod.: 249018
EAN: 8595073017243
 
84.76 EUR
9.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 4 l
Kód: 2502741
Kód dod.: 249252
EAN: 8595073019384
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 9 l
Kód: 2503086
Kód dod.: 249792
EAN: 8595073017403
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 l
Kód: 2502746
Kód dod.: 249291
EAN: 8595073018219
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 9 l
Kód: 2503027
Kód dod.: 249239
EAN: 8595073017281
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 4 l
Kód: 2502793
Kód dod.: 249605
EAN: 8595073019421
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
0.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
45.09 EUR
1 127.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža - korenistá uvedená na trh v roku 1995. Vôňa mnohých rozmerov, čistá, jasná, nenapodobiteľná
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Nivea®
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Kód: 2506726
Kód dod.: 822422
EAN: 9005800385587
 
10.87 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Krém Repair & Care Urea pre veľmi suchú a drsnú pokožku obsahuje 15% glycerínu + ureu. Viditeľne redukuje známky suchej pokožky už po prvom použití.
VORTEX Houba na riad  PROFILED & CARE 2 ks
Vortex
VORTEX Houba na riad PROFILED & CARE 2 ks
Kód: 2600637
Kód dod.: 591343
EAN: 4823071662825
 
1.39 EUR
0.7EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomická hubka pre pohodlné, rýchle a dôkladné umývanie.
Colgate Max White Expert Original zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Expert Original zubná pasta 75 ml
Kód: 2600917
Kód dod.: 885387
EAN: 7509546064857
 
4.78 EUR
63.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Colgate Max White Expert Original neodstraňuje iba povrchové škvrny, ale vďaka úplne jedinečnému zloženiu zasahuje bieliaci účinok hlbšie. Spoľahlivo odstráni škvrny spod povrchu zubnej skloviny.
Syoss Max Hold stylingový gél megasilná fixácia 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold stylingový gél megasilná fixácia 250 ml
Kód: 59027
Kód dod.: 855507
EAN: 9000100591010
 
6.74 EUR
26.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Salonem inspirovaný Syoss, vyvinutý s a testovaný kadeřníky poskytuje perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností - pro dlouhotrvající styling ze salonu doma. Max Hold Power Gel.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.