sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Kód: 14018
Kód dod.: 885014
EAN: 5900300056101
100%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tomu zubná pasta Signal Cavity Protection pomáha bojovať s prvými neznateľnými známkami zubného kazu a chrániť vaše zuby aj medzi jednotlivými čistiaci.
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Kód: 14029
Kód dod.: 885013
EAN: 5900300856794
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné zloženie zubnej pasty Signal Daily White Family Care s obsahom bikarbonátu sodného citlivo pomáha znovu objaviť prírodnú belosť zubov vašej rodiny.
AKCE
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lekárskym, 72 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lekárskym, 72 ks
Kód: 29274
Kód dod.: 914001
EAN: 8594008876573
98%
1.17 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vlhčené ubrousky s ošetrujúcim mliekom a extraktom z mesiaca lekárskeho. Čistí, osviežuje a chráni detskú pokožku pred tvorbou opruzenín. Udržujú prirodzené PH pokožky.
Alpa Eau de Cologne Fougére kolínska voda, 250 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Fougére kolínska voda, 250 ml
Kód: 10854
Kód dod.: 00057
EAN: 85911123
99%
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s lákavou sladko bylinno-korenistou vôňou s machovým podtónom. Dodá dlhodobú sviežosť vašej pokožke a navodzuje sviatočný pocit.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Kód: 45625
Kód dod.: 8672
EAN: 8595025809469
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z lotosového mlieka, ktorý pokožku zvláčňuje, a vitamínom E so upokojujúcimi účinkami.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Kód: 45622
Kód dod.: 8670
EAN: 8595025809445
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Kód: 2501623
Kód dod.: 717417
EAN: 8594187145453
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
1.30 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadí mazanie na masáž kĺbov, chrbta a svalov s konopím, kaštanom a syntetickým jedom chřestýšovca.
AKCE
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Kód: 70012
Kód dod.: 862183
EAN: 4005808678099
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nenechajte farbu vyblednúť. Nech pekne žiari! Tužidlo si odpírať nemusíte. Len si zaobstarajte také, ktoré chráni farbené a melírované vlasy - NIVEA Penové tužidlo Color Care & Protect.
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
de Miclén - Pure
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
Kód: 1902316
Kód dod.: 914179
EAN: 8697512329754
100%
1.96 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre každodenné čistenie a starostlivosť o vaše dieťa a celú rodinu. Čistí, zjemňuje pokožku a príjemne vonia. Dermatologicky testované
Červostop antiparazitná preventívna impregnácia dreva proti hmyzu, 5 l
Červostop®
Červostop antiparazitná preventívna impregnácia dreva proti hmyzu, 5 l
Kód: 2503016
Kód dod.: 676111
EAN: 8590281201743
80%
14.44 EUR
2.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chemický prípravok na preventívnu impregnáciu dreva pred napadnutím drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík) a na sanáciu napadnutého dreva.
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte aj naozaj suchým rukám intenzívnu starostlivosť. Vďaka olivovému oleju budú opäť hebké a jemné. Pre ruky príjemné na dotyk a pekné na pohľad: NIVEA Hydratačný krém na ruky.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom uľahčuje rozčesávanie suchých a poškodených vlasov. Pomáha znižovať lámavosť vlasov a zanecháva ich jemné a hladké bez zaťaženia.
Fino Easy Pack – Tašky do odpadkového koša 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Tašky do odpadkového koša 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.61 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevné a praktické tašky pre jednoduchú manipuláciu s odpadom.
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini lak na nechty 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nechty 03 5 ml
Kód: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mini lak Glossy Jelly od essence prinesie vašim nechtom skvelý lesk a žiarivo oranžový odtieň. Jeho
AKCE
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné aj pre jemné a rednúce vlasy. Lak na vlasy s keratínom.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2600189
Kód dod.: 249293
EAN: 8591235081084
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Linteo Baby Premium Mini detské plienky 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini detské plienky 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
9.56 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorbujúcim kanálikom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestrie do kanálikov, ktoré tekutinu uzamknú, čím zabraňuje nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo jemný materiál.
AKCE
Sidolux Premium Floor Care na plovoucie a drevené podlahy Arganový olej, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care na plovoucie a drevené podlahy Arganový olej, 750 ml
Kód: 2601114
Kód dod.: 702054
EAN: 5902986201646
 
3.57 EUR
4.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Expert na umývanie drevených, parketových a plávajúcich podláh s prídavkom arganového oleja.
Essence 02 Fairy Cloud lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 02 Fairy Cloud lak na nechty 8 ml
Kód: 2502268
Kód dod.: ES543158
EAN: 4059729543158
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty 02 Fairy Cloud prináša jemný trblietavý krémový odtieň, ktorý okamžite rozžiar
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 céder 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 céder 2,5 l
Kód: 2508400
Kód dod.: 247136
EAN: 8591235100006
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 4 l
Kód: 2508406
Kód dod.: 247145
EAN: 8591235100044
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 4 l
Kód: 2507372
Kód dod.: 247180
EAN: 8591235100198
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.