sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 750 ml
Kód: 2500607
Kód dod.: 249601
EAN: 8595073020298
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2500594
Kód dod.: 249223
EAN: 8595073018189
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 2,5 l
Kód: 2500590
Kód dod.: 249012
EAN: 8595073018165
 
27.36 EUR
10.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 2,5 l
Kód: 2500608
Kód dod.: 249607
EAN: 8595073018288
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 2,5 l
Kód: 2500612
Kód dod.: 249784
EAN: 8595073018349
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 750 ml
Kód: 2500591
Kód dod.: 249041
EAN: 8595073020229
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné aj pre jemné a rednúce vlasy. Lak na vlasy s keratínom.
Essence Glassy Ice mini lak na nechty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nechty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malá fľaštička a veľký trbliet vďaka mini laku na nechty Glassy Ice od essence. Ľahko vytvoríte tren
Colgate zubná pasta Max White White Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max White White Crystals 125 ml
Kód: 2600093
Kód dod.: 885192
EAN: 8718951312845
 
3.69 EUR
29.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta spája každodenné bielenie s ochranou pred zubným kazom a vďaka technológii FreshFX prináša dlhodobý pocit sviežosti pre žiarivý a zdravo vyzerajúci úsmev.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 2,5 l
Kód: 2508448
Kód dod.: 247185
EAN: 8591235100211
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 4 l
Kód: 2507318
Kód dod.: 247111
EAN: 8591235099898
100%
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvová lazúra na drevo T027 meranti 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvová lazúra na drevo T027 meranti 4 l
Kód: 2508427
Kód dod.: 247160
EAN: 8591235100105
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvová lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 céder 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 céder 2,5 l
Kód: 2508400
Kód dod.: 247136
EAN: 8591235100006
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 4 l
Kód: 2508406
Kód dod.: 247145
EAN: 8591235100044
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 4 l
Kód: 2507372
Kód dod.: 247180
EAN: 8591235100198
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 2,5 l
Kód: 2508382
Kód dod.: 247115
EAN: 8591235099911
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 0,75 l
Kód: 2507320
Kód dod.: 247113
EAN: 8591235099904
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk 2,5 l
Kód: 2508436
Kód dod.: 247172
EAN: 8591235100150
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 4 l
Kód: 2508414
Kód dod.: 247152
EAN: 8591235100075
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 2,5 l
Kód: 2507317
Kód dod.: 247109
EAN: 8591235099881
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Elmex optimálna prevencia proti zubnému kazu zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimálna prevencia proti zubnému kazu zubná pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
3.47 EUR
46.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinné aminfluoridové zloženie elmex vytvára ochrannú vrstvu fluoridu vápenatého s dvojitým účinkom, ktorá remineralizuje zuby a účinne ich chráni pred zubným kazom.
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové starajúce zloženie pomáha chrániť a posilňovať detskú pokožku a podporuje jej prirodzený vývoj. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
AKCE
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Kód: 2502003
Kód dod.: 777004
EAN: 9000101801064
 
3.91 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silan koncentrovaný avivážny prostriedok na textílie. Doprajte sebe aj svojej rodine to najlepšie s avivážou Silan Sensitive a užite si báječne hebké prádlo.
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Kód: 2600943
Kód dod.: 795423
EAN: 8718951426245
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s podmanivou kvetinovou vôňou, ktorý jemne umýva pokožku a premění sprchu na príjemný rituál.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.