sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Kód: 2503030
Kód dod.: 249612
EAN: 8595073017380
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Essence Birthday Fun mini lak na nechty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nechty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S mini lakom na nechty Birthday Fun od essence zažijete každý deň veľkú zábavu. Ľahký trblietavý efe
Essence mini lak na nechty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavé more v malej fľaštičke Mermaid Glitter od essence prináša trblietanie šupiniek morskej pa
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
4.99 EUR
5 EUR
99.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta pomáha podporiť belší vzhľad zubov a svieži dych.
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
92%
1.87 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s príjemným, sviežim citrusovým typom vône s bylinnými prvkami, vhodná pre mužov i ženy. Intenzívna, povzbudzujúca parfumácia.
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid sprej zabíja šváby, mravce a ďalší hmyz okamžite, ako sa dostanú do kontaktu s prípravkom. Ošetrené miesta chránia po dobu až 4 týždňov. So švábmi ničí zároveň aj ich vajíčka.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
-1%Zľava
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
1.73 EUR
1.74 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách i v potravinárskych a stravovacích prevádzkov.
AKCE
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
6 EUR
1.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 53042
Kód dod.: 860049
EAN: 9000100477505
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné pre suché a poškodené vlasy. Lak na vlasy s dotykom kašmíru.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Kód: 2601950
Kód dod.: ES585691
EAN: 4059729585691
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom jemný a moderný vzhľad s essence gélovým lakom na nechty 29 GRAPE TO SEE YOU
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
dopřejte svojmu očnému okoliu okamžité osvieženie a viditeľnú revitalizáciu s hydrogelovými polštárk
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 51781
Kód dod.: 8667
EAN: 8595025811790
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z Aloe Vera, ktorý pokožku upokojuje a regeneruje, a mliečnými výťažkami z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pur Secrets of Care vyniká svojim jemným zložením a neutrálnym pH a zároveň má silné odmasťovacie schopnosti.
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Linteo®
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Kód: 2506669
Kód dod.: 910995
EAN: 8595686302293
 
6.30 EUR
63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na telo & zadeček Sensitive je skvelým pomocníkom na rýchle a šetrné očistenie bábätka predovšetkým na cestách.
LAVON čistič na rez a vodný kameň Easy Clean Antikalk, 750 ml
Lavon
LAVON čistič na rez a vodný kameň Easy Clean Antikalk, 750 ml
Kód: 2501693
Kód dod.: 712259
EAN: 8594187141066
100%
3.04 EUR
4.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný čistič na rez, vodný kameň a mydlové usadeniny. Vhodný do kúpeľní a kuchýň.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
5.87 EUR
195.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové drevo – vonné tyčinky 30 ml prinášajú do vášho domova príjemnú, hrejivú vôňu kombinácie sladkej vanilky a jemne drevitého santalového dreva.
AKCE
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné aj pre jemné a rednúce vlasy. Lak na vlasy s keratínom.
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
2.87 EUR
1.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA s vôňou citrusového ovocia - Univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizujúcim účinkom, ktorý využijete na úklid celého domu.
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
2.87 EUR
1.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizačným účinkom, ktorý využijete na upratovanie celého domu. Čistí a odmasťuje všetky typy domácich povrchov. Vďaka obsiahnutému amoniaku a alkoholu povrchy rýchlo usychajú a zostávajú bez šmúh.
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Nivea®
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Kód: 2506726
Kód dod.: 822422
EAN: 9005800385587
 
10.87 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Krém Repair & Care Urea pre veľmi suchú a drsnú pokožku obsahuje 15% glycerínu + ureu. Viditeľne redukuje známky suchej pokožky už po prvom použití.
VORTEX Houba na riad  PROFILED & CARE 2 ks
Vortex
VORTEX Houba na riad PROFILED & CARE 2 ks
Kód: 2600637
Kód dod.: 591343
EAN: 4823071662825
 
1.39 EUR
0.7EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomická hubka pre pohodlné, rýchle a dôkladné umývanie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.