sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 6. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s vysokou fixáciou vlasov.
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini lak na nechty 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nechty 03 5 ml
Kód: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mini lak Glossy Jelly od essence prinesie vašim nechtom skvelý lesk a žiarivo oranžový odtieň. Jeho
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2600189
Kód dod.: 249293
EAN: 8591235081084
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 51781
Kód dod.: 795057
EAN: 8595025811790
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z Aloe Vera, ktorý pokožku upokojuje a regeneruje, a mliečnými výťažkami z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pur Secrets of Care vyniká svojim jemným zložením a neutrálnym pH a zároveň má silné odmasťovacie schopnosti.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
dopřejte svojmu očnému okoliu okamžité osvieženie a viditeľnú revitalizáciu s hydrogelovými polštárk
Linteo Baby Premium Mini detské plienky 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini detské plienky 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 911000
EAN: 8595686302897
 
9.56 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorbujúcim kanálikom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestrie do kanálikov, ktoré tekutinu uzamknú, čím zabraňuje nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo jemný materiál.
AKCE
Sidolux Premium Floor Care na plovoucie a drevené podlahy Arganový olej, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care na plovoucie a drevené podlahy Arganový olej, 750 ml
Kód: 2601114
Kód dod.: 702054
EAN: 5902986201646
 
3.57 EUR
4.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Expert na umývanie drevených, parketových a plávajúcich podláh s prídavkom arganového oleja.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Kód: 2502743
Kód dod.: 249267
EAN: 8595073019278
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Kód: 2504064
Kód dod.: 249015
EAN: 8595073019353
 
39.53 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Kód: 2503030
Kód dod.: 249612
EAN: 8595073017380
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Kód: 2503065
Kód dod.: 248766
EAN: 8595073019407
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Game Doypack sprchový gél pre mužov, 550 ml, prináša energizujúcu a sviežu starostlivosť o telo.
VARTA Industrial PRO AAA alkalická 10ks
Varta
VARTA Industrial PRO AAA alkalická 10ks
Kód: 2603204
Kód dod.: 961036
EAN: 4008496356669
 
5.22 EUR
0.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VARTA Industrial PRO AAA je vysoko výkonná alkalická batéria 1,5 V pre spoľahlivé napájanie profesionálnych aj bežných elektronických zariadení.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Kód: 2601950
Kód dod.: ES585691
EAN: 4059729585691
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom jemný a moderný vzhľad s essence gélovým lakom na nechty 29 GRAPE TO SEE YOU
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
2.87 EUR
1.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA s vôňou citrusového ovocia - Univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizujúcim účinkom, ktorý využijete na úklid celého domu.
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
2.87 EUR
1.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizačným účinkom, ktorý využijete na upratovanie celého domu. Čistí a odmasťuje všetky typy domácich povrchov. Vďaka obsiahnutému amoniaku a alkoholu povrchy rýchlo usychajú a zostávajú bez šmúh.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 9 l
Kód: 2502744
Kód dod.: 249269
EAN: 8595073017328
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Balhome ocotový čistič na kúpeľne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome ocotový čistič na kúpeľne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotový čistič na kúpeľne je účinný pomocník pre každodenné upratovanie. Vďaka prírodnej sile octu ľahko odstraňuje vodný kameň, mydlové usadeniny i špinu z povrchov v kúpeľni.
Bella Happy Maxi 4 detské plienky jednorazové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 detské plienky jednorazové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plienky Happy vo veľkosti Maxi sú odporúčané pre deti o hmotnosti 8 až 18 kg. Ich unikátne vlastnosti prispôsobené potrebám detí v tejto vývojovej fáze zaručujú optimálnu ochranu a pocit maximálneho pohodlia.
AKCE
Dr. Beckmann pracie obrúsky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann pracie obrúsky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
7.13 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracie obrúsky na zachytenie farieb a nečistôt z odevov pri praní.
Lavon čistič na podlahy a povrchy Drevo & Lamino, 1 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Drevo & Lamino, 1 l
Kód: 2508117
Kód dod.: 735061
EAN: 8594187143695
 
3.69 EUR
3.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lavon čistič podlah a povrchov Drevo & Lamino je účinný prostriedok na čistenie a starostlivosť o drevené a laminované podlahy aj ďalšie povrchy.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
8.25 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlom a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Liesková blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Liesková blond, 50 ml
Kód: 2600022
Kód dod.: 875026
EAN: 9000101735376
 
4.56 EUR
91.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná polopermanentná farba na vlasy so starostlivou formulkou bez amoniaku, ktorá vašim vlasom dodá intenzívny odtieň a krásny lesk – a zároveň ich počas farbenia ošetří.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.