sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
3.04 EUR
30.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém proti zapareninám je určen na pokožku so sklonom k vzniku zaparenin pod plienkou a v záhyboch. Krém obsahuje oxid zinočnatý a ošetrujúci komplex tvorený allantoinom, panthenolom, betaglukanom a bisabololom.
AKCE
Taft Volume ultra silná fixácia 4 lak na vlasy 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume ultra silná fixácia 4 lak na vlasy 250 ml
Kód: 13276
Kód dod.: 860052
EAN: 3838824058245
100%
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Síla fixace 4. Vhodné pro velmi jemné vlasy. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko špeciálne vyvinuté pre suchú podráždenú a namáhanú pokožku celého tela pôsobiace 72 hodín.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2600189
Kód dod.: 249293
EAN: 8591235081084
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobé a výrazné manikúru s essence gélovým lakom na nechty 39 COOL BY THE POOL v
Linteo Baby Premium Mini detské plienky 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini detské plienky 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 911000
EAN: 8595686302897
 
9.56 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové plienky vďaka absorbujúcim kanálikom okamžite pohlcujú tekutinu, ktorá sa rovnomerne rozprestrie do kanálikov, ktoré tekutinu uzamknú, čím zabraňuje nežiaducemu úniku tekutín. Extra priedušný a sametovo jemný materiál.
AKCE
Sidolux Premium Floor Care na plovoucie a drevené podlahy Arganový olej, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care na plovoucie a drevené podlahy Arganový olej, 750 ml
Kód: 2601114
Kód dod.: 702054
EAN: 5902986201646
 
3.57 EUR
4.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Expert na umývanie drevených, parketových a plávajúcich podláh s prídavkom arganového oleja.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 4 l
Kód: 2507362
Kód dod.: 247167
EAN: 8591235100136
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr 4 l
Kód: 2508390
Kód dod.: 247124
EAN: 8591235099959
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 4 l
Kód: 2508450
Kód dod.: 247187
EAN: 8591235100228
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 0,75 l
Kód: 2507373
Kód dod.: 247183
EAN: 8591235100204
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédar 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédar 4 l
Kód: 2508402
Kód dod.: 247138
EAN: 8591235100013
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 0,75 l
Kód: 2507335
Kód dod.: 247141
EAN: 8591235100020
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 6. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s vysokou fixáciou vlasov.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Baby got Bronze tekutý bronzer 40 Tan - Tastic 10 ml
Essence
Essence Baby got Bronze tekutý bronzer 40 Tan - Tastic 10 ml
Kód: 2405766
 
EAN: 4059729466228
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka bronzeru Baby got Bronze od essence bude vaša tvár vyzerať ako opálená, slnkom pobozkaná, aj k
Novinky
Artdeco Long - lasting Lip Color rúž 723 Infinite love 1,8 g
Artdeco
Artdeco Long - lasting Lip Color rúž 723 Infinite love 1,8 g
Kód: 2603153
Kód dod.: 58164.723
EAN: 4052136368772
 
15.44 EUR
7 720EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám dokonale sýtu farbu a zamatovo matný vzhľad s Artdeco Jelly Balm Lip Stick odt
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Kód: 2500083
Kód dod.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
4.78 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiarivé farby, dokonalá čistota a šetrná starostlivosť v každej kvapke!
Colgate Max White Carchoal zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Carchoal zubná pasta 75 ml
Kód: 2600899
Kód dod.: 885060
EAN: 8718951250017
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate zubná pasta Max White Charcoal sa postará o biely, svieži a zdravý úsmev. Pasta s obsahom prírodných zložiek aktívne pôsobí na zubnú sklovinu, zaisťuje jemné bielenie a zároveň chráni pred zubným kazom.
AKCE
Elmex Caries Complete Care zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
4.13 EUR
55.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex zubná pasta COMPLETE CARE je zubná pasta s obsahom fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, ktorá poskytuje kompletnú ochranu pre zdravé ústa. Chráni pred zubným kazom, oslabením zubnej skloviny, zubným kamencom a podráždením ďasien.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 2,5 l
Kód: 2508388
Kód dod.: 247122
EAN: 8591235099942
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 0,75 l
Kód: 2508440
Kód dod.: 247177
EAN: 8591235100174
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 2,5 l
Kód: 2508370
Kód dod.: 247102
EAN: 8591235099850
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 0,75 l
Kód: 2507327
Kód dod.: 247127
EAN: 8591235099966
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 0,75 l
Kód: 2508386
Kód dod.: 247120
EAN: 8591235099935
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.