sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2503993
Kód dod.: 355900
EAN: 8592474019340
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Kód: 2503990
Kód dod.: 355885
EAN: 8592474019319
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2504009
Kód dod.: 356010
EAN: 8592474018787
 
14.56 EUR
14.57 EUR
20.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Kód: 2503987
Kód dod.: 355860
EAN: 8592474019265
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi i sadrokartón.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 4 l
Kód: 2503811
Kód dod.: 205085
EAN: 8595073021509
 
59.10 EUR
14.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 600 ml
Kód: 2503843
Kód dod.: 190989
EAN: 8595073013689
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 375 ml
Kód: 2500229
Kód dod.: 190983
EAN: 8595073020632
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 375 ml
Kód: 2500227
Kód dod.: 190115
EAN: 8595073020472
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 750 ml
Kód: 2500642
Kód dod.: 197089
EAN: 8595073021493
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca krytosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 4 l
Kód: 2503915
Kód dod.: 198958
EAN: 8595073020656
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
truckzdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 9 l
Kód: 2503807
Kód dod.: 198135
EAN: 8595073020502
 
141.55 EUR
15.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Essence What a tint! farba na pery a líca 02 Coral Sunset 4,9 ml
Essence
Essence What a tint! farba na pery a líca 02 Coral Sunset 4,9 ml
Kód: 2500445
 
EAN: 4059729490681
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na pery a lícenka What a tint! od essence je všestranným produktom, ktorého farbu je možné použ
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 700 g
Kód: 2500189
Kód dod.: 355954
EAN: 8592474018978
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2500192
Kód dod.: 355820
EAN: 8592474019180
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlo zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlo zelená, 700 g
Kód: 2504003
Kód dod.: 355978
EAN: 8592474018930
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2505477
Kód dod.: 355878
EAN: 8592474101700
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Kód: 2506456
Kód dod.: 356023
EAN: 8592474101762
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,3 kg
Kód: 2506438
Kód dod.: 355873
EAN: 8592474101267
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0530 zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0530 zelená, 700 g
Kód: 2504004
Kód dod.: 355982
EAN: 8592474019050
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2504000
Kód dod.: 355958
EAN: 8592474018817
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0440 modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0440 modrá, 700 g
Kód: 2504002
Kód dod.: 355970
EAN: 8592474018749
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, med a sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2504011
Kód dod.: 356018
EAN: 8592474018671
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0440 modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0440 modrá, 700 g
Kód: 2503985
Kód dod.: 355850
EAN: 8592474019241
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi aj sadrokartón.
AKCE
-1%Zľava
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Kód: 97806
Kód dod.: 797006
EAN: 8595025827753
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným pôžitkom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.