sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 400 ml
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základná farba na kov, 400 ml
Kód: 2506047
Kód dod.: 328288
EAN: 8591235090376
 
12.36 EUR
30.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložková základová impregnačná farba. Podklad: oceľ, oceľ so zvyškami rzi, hliník, mosadz, zinok, meď, pórovité podklady (betón, drevo).Např.: podzemné kolektory, kovové nádrže, potrubia, stroje, prevádzkové konštrukcie, strešné a mostné konštrukcie.
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Parfum Intense parfum pre mužov 125 ml
Kód: 2500260
 
EAN: 8435415102346
 
157.22 EUR
1 257.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická ambrová drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2023 Zažite odvážnu a podmanivú
PATTEX Opravný sanitární lak, 50g
Henkel Pattex®
PATTEX Opravný sanitární lak, 50g
Kód: 2506300
Kód dod.: 501944
EAN: 4015000435932
 
6.29 EUR
125.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Sanitárny opravný lak je opravný sanitárny lak, ktorý je po 30 minútach vodoodolný. Je vhodný na porcelán, keramiku, dlaždice, sklo, smalt, kovy a plasty.
got2b Glued 4 Brows & Edges gél na obočie a baby vlásky 2v1,16 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued 4 Brows & Edges gél na obočie a baby vlásky 2v1,16 ml
Kód: 2507357
Kód dod.: 981446
EAN: 9000101733358
 
8.02 EUR
501.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci transparentný gél 2v1 pre úpravu obočia a krátkych vláskov.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0021 orech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
41.41 EUR
41.42 EUR
11.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
6.29 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo na drevo s prírodnými vláknami, vďaka ktorým dosahuje maximálnu výslednú odolnosť až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhľad dreva. Špeciálne lepidlo pre lepenie všetkých druhov dreva, aglomerátov, laminátov, preglejok, vrstvených materiálov, dosiek.
AKCE
Varta Superlife, batérie AA, 4 ks
Varta
Varta Superlife, batérie AA, 4 ks
Kód: 2504414
Kód dod.: 961059
EAN: 4008496556267
 
0.86 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinko-chloridové tužkové batérie typu AA od známeho výrobcu Varta patria do série Superlife. Tá je charakteristická nízkou spotrebou energie, a tým pádom disponuje dlhou výdržou a nízkou spotrebou energie.
AKCE
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnenie + komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
3.47 EUR
86.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max Upevnenie + Komfort fixačný krém na zubnú protézu 40 g je fixačný krém určený pre čiastočné aj celkové zubné náhrady.
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
O.b.®
O.B. ProComfort tampony super nové, 32 kusov
Kód: 2603149
Kód dod.: 920054
EAN: 3574661900209
 
5.85 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
O.B. ProComfort Super sú tampony určené pre stredne silné až silnejšie menštruačné krvácanie.
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná ošetrujúce rúž 20 Rose Oasis 3,5 g
Kód: 1803827
Kód dod.: 183.20
EAN: 4052136083408
100%
16.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúci rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery.Skladá sa
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná pečujúca rúž 10 Berry Oasis 3,5 g
Kód: 1803826
Kód dod.: 183.10
EAN: 4052136083392
 
16.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pečujúca rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre jemné a hladké pery. Skladá
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Kód: 2105604
Kód dod.: GIVP069262
EAN: 3274872428058
 
119.91 EUR
119.92 EUR
1 498.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403243
Kód dod.: 14128
EAN: 8059082001841
 
63.28 EUR
632.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevitá, ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Uva Dulcis, ktorú vytvoril
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vytvarované obočie: Ostré britvy žiletiek na obočie od essence jemne odstraňujú chĺpky a odumret
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
63.28 EUR
632.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2105602
Kód dod.: GIVP069260
EAN: 3274872428034
 
69.74 EUR
1 992.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2105603
Kód dod.: GIVP069261
EAN: 3274872428041
 
104.82 EUR
104.83 EUR
2 096.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prejite h
AKCE
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
6.08 EUR
15.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ústna voda Meridol Complete Care poskytuje kompletnú každodennú starostlivosť o dutinu ústnu so zameraním na zdravie ďasien a posilnenie zubnej skloviny. Je klinicky overená, bez alkoholu a vhodná na dlhodobé používanie.
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0199 čierna vrchná syntetická farba na kovy, 2,5 l
Kód: 2507259
Kód dod.: 328534
EAN: 8591235099416
 
35.95 EUR
14.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednovrstvá polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a súčasne vrchnej farby.
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Kód: 2003718
Kód dod.: GLTSCSG200SAVE
EAN: 3014260223007
80%
5.63 EUR
28.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2008546
Kód dod.: 12884
EAN: 8011003861903
100%
68.66 EUR
1 373.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2020 Versace Eros Extravagantný zvodca. Eros Eau de
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
68.78 EUR
687.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová vôňa Orange Horizon bola uvedená v roku 2024 Prežite západ slnka pri stredomorskej riviér
VÝPRODEJ - TOP CENA
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 85 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 85 ml
Kód: 78866
 
EAN: 3386460059114
 
50.27 EUR
591.41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2014. Parfémovaná voda Karl Lagerfeld pre ženy v sebe spája vô
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2502248
Kód dod.: CH024A02
EAN: 3386460160834
 
66.70 EUR
1 111.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte I Want Choo With Love od Jim
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.