sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pre ženy 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, darčeková sada pre ženy
Michael Kors
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pre ženy 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2309124
Kód dod.: 13734
EAN: 850049716475
 
79.45 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sladká gurmánska orientálne-kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2016 Predstavte si exotic
got2b Powderfull pudr na vlasy pre objem, 10 g
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Powderfull pudr na vlasy pre objem, 10 g
Kód: 63242
 
EAN: 9000100652919
 
8.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b stylingový pudr: Nafúknite objem svojho účesu do výšin! Tento got2b Powderfull stylingový pudr dodáva okamžitý objem akémukoľvek účesu, ktorý chcete vytvoriť.
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre biele odrody, 10 g
Privos
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre biele odrody, 10 g
Kód: 2502084
Kód dod.: 934950
EAN: 8594033110185
 
1.40 EUR
140EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne kvasinky určené pre všetky biele odrody révy vínnej. Dávka 10 g kvasiniek na 100 litrov muštu vyprodukuje optimálne množstvo životaschopných kvasiniek.
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502638
Kód dod.: 547232
EAN: 8593534671713
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
AKCE
Sunsilk šampón Liscio Perfetto pre hladké vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón Liscio Perfetto pre hladké vlasy, 250 ml
Kód: 2501588
Kód dod.: 794630
EAN: 8720182541314
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Arganový olej, známy tým, že dodáva hebkosť, výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
3.04 EUR
15.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre suché vlasy!
Nivea Intimo Aloe Ubrousky pre intimnú hygienu, 15 ks
Nivea®
Nivea Intimo Aloe Ubrousky pre intimnú hygienu, 15 ks
Kód: 2105615
Kód dod.: 915563
EAN: 42419884
100%
4.13 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ubrousky pre intimnú hygienu Aloe obsahujú aloe vera a výťažky z magnólie. Táto kombinácia sa postará o pocit čistoty a sviežosti, ktorý vydrží po celý deň.
Farba na lajnovanie V2021 pre športové značenie, 10 kg
REMAL
Farba na lajnovanie V2021 pre športové značenie, 10 kg
Kód: 2504527
Kód dod.: 370602
EAN: 8591235061376
 
24.58 EUR
2.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na lajnovanie je určená pre značenie čiar na vonkajších ihriskách a športových plochách. Pre značenie čiar na športových plochách v exteriéroch.
Johnson's Mycí gel pre telo a vlásky, 500 ml
Johnson & Johnson
Johnson's Mycí gel pre telo a vlásky, 500 ml
Kód: 2600459
Kód dod.: 850008
EAN: 3574669909952
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Keď sa narodí bábätko, jeho pokožka je veľmi chúlostivá. Preto už viac ako 125 rokov vylepšujeme zloženie našich výrobkov, takže sú teraz ešte šetrnejšie.
AKCE
Parodontax Interdental Extra Soft zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, tripack
Parodontax®
Parodontax Interdental Extra Soft zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, tripack
Kód: 2601455
Kód dod.: 895247
EAN: 5054563048523
 
9.66 EUR
3.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Interdental kefky sú určené na čistenie medzizubných priestorov.
Versace Eros Flame parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Flame parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502301
Kód dod.: 14579
EAN: 8011003903146
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Parfémovaná voda Versace Eros Flame je
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Kód: 79454
Kód dod.: 52150910
EAN: 8594825005156
97%
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo na vytváranie jednoduchých papierových prezentácií.
Nivea Zmatňujúci denný krém pre zmiešanú pleť, 50 ml
Nivea®
Nivea Zmatňujúci denný krém pre zmiešanú pleť, 50 ml
Kód: 2309286
Kód dod.: 822817
EAN: 4005900935922
 
7.60 EUR
7.61 EUR
152EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s Nivea Moisture Care komplexom, prírodným aloe vera a minerálmi. Intenzívne hydratuje pleť až 24 hodín, rešpektuje jej prirodzenú úroveň hydratácie.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Kód: 2501563
Kód dod.: 794651
EAN: 8720182543851
 
3.04 EUR
15.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre rovné vlasy!
AKCE
Chejn BARRY so zverinou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY so zverinou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505843
Kód dod.: 976302
EAN: 8594048100539
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná a chutná mäsová konzerva pre psov so zverinou. Ovsené vločky dodajú živiny a vlákninu. Pŕhľava pôsobí pozitívne na čistenie krvi a dobrú srsť a rozmarín je prírodné antiparazitikum.
Chejn Myšák s hovädzím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s hovädzím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2505844
Kód dod.: 976303
EAN: 8594048100089
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masová konzerva - kompletné krmivo, s hovädzím mäsom. Je vhodný ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, 1,2 kg
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, 1,2 kg
Kód: 2503119
Kód dod.: 500545
EAN: 8595087130013
 
11.35 EUR
9.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná tenkovrstvá lepidlo pastovitej konzistencie. Používa sa na lepenie keramických obkladov a dlaždíc, podhľadov a obkladových dosiek a líšt z penového polystyrénu a polyuretanu, dreva, PVC a gumových podlahovín, sadrových odlievkov a obkladov a podobne.
AKCE
Barry masová konzerva s hovädzím pre psy, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s hovädzím pre psy, 850 g
Kód: 2504974
Kód dod.: 976104
EAN: 8594048100508
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chutná masová konzerva pre psy s hovädzím, pivovarskými kvasnicami pre lepšiu srsť a meduňkou pre bezproblémové trávenie a dobrú náladu. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s hovädzím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 52150911
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 52151911
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Kód: 2404287
 
EAN: 9005800369167
 
7.60 EUR
7.61 EUR
16.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie jemne umýva pokožku a udržuje jej prirodzenú hydratáciu. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
AKCE
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pre ochranu farby, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s UV filtrom poskytuje vlasom dlhodobú ochranu farby a intenzívny lesk. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre žiarivý lesk farby.
AKCE
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, 2×125 ml
Durgol
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodného kameňa pre kávovary, 2×125 ml
Kód: 2506686
Kód dod.: 712271
EAN: 7640170984729
 
9.18 EUR
36.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý odstraňovač vodného kameňa pre kávovary odstraňuje vápenaté usadeniny a má aj sanitačný antibakteriálny účinok.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.