sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Indulona krém na ruky Upokojujúci zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruky Upokojujúci zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
2.16 EUR
43.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona krém na ruky upokojujúci zázrak bol špeciálne vyvinutý tak, aby poskytol okamžitý komfort suchým rukám. Efektívne hydratuje a upokojuje pokožku a poskytuje jej dlhodobú ochranu.
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou pre ženy.
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
4.56 EUR
45.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zamatovo hebký dotyk máte na dosah ruky! Doprajte pokožke svojich rúk výnimočnú starostlivosť a intenzívnu výživu po celých 24 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Krém na ruky Intensive Care.
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
13.69 EUR
21.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Túžite po sametovo hladkej pokožke bez podráždenia? Vyskúšajte Krémové telové mlieko Smooth Sensation, ktoré vďaka svojmu zloženiu pokožku nielen hydratuje a vyživuje, ale aj zjemňuje.
Glysolid krém na ruky Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruky Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
3.26 EUR
32.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glysolid krém na ruky Classica z Talianska je bohatý ošetrujúci balzam na ruky so zmäkčujúcimi olejmi a 38% glycerínom pre okamžitý pocit hebkosti a hydratácie, keď sú vaše ruky suché a unavené.
AKCE
-1%Zľava
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Kód: 45722
Kód dod.: 8673
EAN: 8595025809476
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mitia Sapphire for Men sprchový gel a šampon 2v1, to je každodenný pocit maximálnej sviežosti a čistoty. Obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným pôžitkom.
AKCE
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 500 ml
Kód: 2204129
Kód dod.: 795116
EAN: 9005800282503
100%
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Majiteľky suchej pokožky si konečne môžu odfúknuť. Po sprchovaní nebude ich pokožka vysušená, ale krásne hydratovaná. Postará sa o to - NIVEA Starostlivý sprchový gél Creme Soft.
Indulona krém na ruky Obnovujúci zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruky Obnovujúci zázrak, 50 ml
Kód: 2401462
Kód dod.: 820028
EAN: 8592297010098
90%
2.16 EUR
43.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona krém na ruky obnovujúci zázrak bol špeciálne vyvinutý tak, aby efektívne hydratoval pokožku, chránil ju pred vysušovaním a posilňoval ju pred vonkajšími vplyvmi. Uzamyká v pokožke vlhkosť a poskytuje jej dlhodobú ochranu.
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft starostlivý sprchový gél, 250 ml
Kód: 2503747
Kód dod.: 795120
EAN: 9005800222882
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Majiteľky suchej pokožky si konečne môžu odľahčiť. Po sprchovaní nebude ich pokožka vysušená, ale krásne hydratovaná. Postará sa o to - NIVEA Starostlivý sprchový gél Creme Soft.
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček, 100 ml
Nivea®
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček, 100 ml
Kód: 2507415
Kód dod.: 821310
EAN: 9005800369150
 
5.22 EUR
52.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček so 100 % prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5 a E poskytuje spoľahlivú ochranu a stará sa o jemnú detskú pokožku v plienkovej oblasti. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie bez mikroplastov a parabénov.
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Twister
Twister parfém na pranie Fresh Breeze, 250 ml
Kód: 2508245
Kód dod.: 774984
EAN: 8596048012812
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na pranie Fresh Breeze dodáva prádlua sviežu vôňu počas prania. Stačí malé množstvo pre príjemne provoniaté prádlo.
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalovanie stredný odtieň OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalovanie stredný odtieň OF50+, 40 ml
Kód: 2602032
Kód dod.: 815383
EAN: 9005800389882
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento ultralehký tónovací pleťový krém poskytuje vysokú ochranu proti UVA/UVB žiareniu a modrému svetlu (HEV), ktoré môže spôsobovať predčasné starnutie pokožky.
Lactovit Lactourea hydratačný krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratačný krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
7.60 EUR
7.61 EUR
19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvyšuje produkciu ceramidov o 60% a ponúka tak viac regenerácie než telové mlieka, ktoré obsahujú iba ureu. Odporúča 9 z 10 dermatológov odporúča hydratačné sprchové gély a telové mlieka s obsahom urey a kyseliny mliečnej.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, A10 osobitá popolavá blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, A10 osobitá popolavá blond, 50 ml
Kód: 49819
Kód dod.: 870001
EAN: 3838824159133
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy s starostlivosťou. Až 100% krytie šedin a ochrana proti vyplavovaniu farby.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-1 ľadový stredne plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, 7-1 ľadový stredne plavý, 50 ml
Kód: 2502022
Kód dod.: 869975
EAN: 9000101704792
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE receptúrou pre dlhodobý a intenzívny farebný výsledok. Zloženie s vysoce intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
AKCE
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice M - 8, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea záhradnícke rukavice M - 8, 1 pár
Kód: 2601391
Kód dod.: 588344
EAN: 0710497223492
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Záhradnícke rukavice Tidy Home Florea vo veľkosti M (8) sú vhodné pre bežné práce na záhrade, ako je sadenie, pletie alebo presádzanie.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, Strieborná Popolavá Blond 12-21, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, Strieborná Popolavá Blond 12-21, 50 ml
Kód: 2103996
Kód dod.: 869982
EAN: 9000101607062
100%
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 04 Dramatic Length 1 pár
Kód: 2502352
Kód dod.: ES541727
EAN: 4059729541727
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ozalin levanduľový krém na ztvrdnutú pokožku, 50 g
Karlovarská kosmetika® Ozalin®
Ozalin levanduľový krém na ztvrdnutú pokožku, 50 g
Kód: 10624
Kód dod.: 822003
EAN: 8594910012038
87%
3.91 EUR
78.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Levanduľový krém na ošetrenie suchej, ztvrdnutej, alebo rozpraskanej pokožky. Veľmi účinný na ošetrenie problematickej pokožky a otlakov. Obsahuje lecithin, levanduľu a kyselinu mliečnu.
RYOR rozjasňujúci očný krém s peptidmi, 30 ml
Ryor
RYOR rozjasňujúci očný krém s peptidmi, 30 ml
Kód: 2103761
Kód dod.: 822670
EAN: 8594007978001
 
11.30 EUR
376.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neparfumovaný prípravok spája šetrnú a zároveň vysoce účinnú starostlivosť o oblast očného okolia.
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2209543
Kód dod.: 83628
EAN: 9005800223063
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú.
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratačné tekuté mydlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
3.47 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riva tekuté mydlo jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umývaní. Špeciálne zloženie účinne chráni pred vysúšaním.
Indulona SOS Ochranný krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona SOS Ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2307984
Kód dod.: 820035
EAN: 8592297009672
 
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona SOS je hydratačný a regeneračný krém s účinne chráni pokožku rúk pred poškodením vonkajšími vplyvmi. Krém podporuje regeneráciu suchej a popraskanej pokožky a prináša jej okamžitú úľavu.
Indulona Mesiacikový nechtíkový krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona Mesiacikový nechtíkový krém na ruky, 75 ml
Kód: 2309548
Kód dod.: 820034
EAN: 8592297009689
 
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Mesiacikový je regeneračne – hydratačný krém so zvláčňujúcim efektom pre normálnu a citlivú pokožku obohatený výťažkom z nechtíka lekárskeho a glycerínom pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhladzuje.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.