sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
6.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracovné rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou vo veľkosti 9 sú ideálne na prácu v chladnejšom prostredí.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, smrek, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, smrek, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
3.90 EUR
12.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
13.31 EUR
19.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné zamatové povrchy.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na drevo, číra, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
11.93 EUR
17.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra k náterom stabilných drevených konštrukcií, pre vonkajšie i vnútorné prostredie. Vyznačuje sa vysokou priezračnosťou s možnosťou polotransparentnosti až kryvosti, maximálnou svetlostálosťou, odolnosťou proti odlupovaniu a praskaniu na hranách.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
12.10 EUR
17.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 0,7 kg
Kód: 2506543
Kód dod.: 302137
EAN: 8595002321465
 
11.66 EUR
11.67 EUR
16.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0060 borovica, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
41.41 EUR
41.42 EUR
11.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšená vodoodpudivosť, vysoká priľnavosť ďalšieho náteru, mechanická odolnosť a tiež hlboká penetrácia.
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazúra na drevo, 0080 mahagón, 3,5 l
Kód: 2504949
Kód dod.: 250544
EAN: 5904078188958
 
41.41 EUR
41.42 EUR
11.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vylepšené vlastnosti ako zvýšenú vodoodpudivosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť a tiež hlbokú penetráciu.
Bros zrno na myši, krysy a potkany, 120 g
Bros
Bros zrno na myši, krysy a potkany, 120 g
Kód: 1806229
Kód dod.: 678258
EAN: 5904517242647
 
1.73 EUR
14.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros Zrno na myši, krysy a potkany je prípravok v podobe zrna, ktorý účinne hubí myši, krysy a iné hlodavce.
Bistrol Extra čistiaci prostriedok Drevo a parkety, 750 ml
Druchema Bistrol
Bistrol Extra čistiaci prostriedok Drevo a parkety, 750 ml
Kód: 2206122
Kód dod.: 704046
EAN: 8594825007211
60%
4.33 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok pre jednoduchú údržbu drevených podláh a parkiet. Bistrol na drevo a parkety na povrchu nezanecháva stopy, rýchlo schne a neklouže. Ekologické zloženie zaisťuje vynikajúci čistiaci účinok. Pridané leštiace vosky dodajú podlahe nádherný lesk.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
4.98 EUR
49.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
I na pokožke rúk je vidieť váš vek. Predchádzajte prvým príznakom jej starnutia vďaka koenzýmu Q10 a kombinácii UVA a UVB filtrov - NIVEA Omladzujúci krém na ruky Q10 plus.
NUBIAN Kids Krém na opalovanie SPF 30, 50 g
Nubian
NUBIAN Kids Krém na opalovanie SPF 30, 50 g
Kód: 2602471
Kód dod.: 815253
EAN: 8585001900150
 
5.20 EUR
104EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NUBIAN Kids Krém na opalovanie SPF 30 je vodeodolný opalovací krém pre deti, ktorý pomáha chrániť citlivú pokožku pred UVA a UVB žiarením.
Indulona Měsíčková krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Měsíčková krém na ruce 30 ml
Kód: 2509134
Kód dod.: 820025
EAN: 8592297013440
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona mesiačiková je tradičný krém na ruky určený na každodennú starostlivosť o suchú a hrubú pokožku rúk. Je špeciálne vyvinutý tak, aby pokožku upokojil, zjemnil a podporil jej regeneráciu.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 8 kg
Kód: 2503618
Kód dod.: 302124
EAN: 8595002322707
 
102.31 EUR
12.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2504656
Kód dod.: 863430
EAN: 4005808681396
 
6.06 EUR
6.07 EUR
40.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mennite a upravujte účes počas celého dňa! Nagelované vlasy už nemusia byť slepené a vyzerať neprirodzene. Doprajte im elastickú fixáciu bez tvrdnutia - NIVEA Gel na vlasy Care&Hold.
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
4.55 EUR
60.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný regeneračný účinok. Alantoín ošetruje popraskanú pokožku. Glycerín chráni ruky neviditeľným filmom. Ochranná filtračná složka zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky na rukách.
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 11 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 11 blistr, 1 pár
Kód: 2507961
Kód dod.: 598883
EAN: 8591940309176
 
6.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracovné rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou vo veľkosti 11 sú navrhnuté na prácu v chladnom prostredí.
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 400 ml
Kód: 61658
Kód dod.: 747004
EAN: 8592326010396
100%
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše taniere, poháre aj príbory budú žiarivo čisté. Vyskúšajte túto kombináciu a sami sa presvedčte o dokonalé čistote a ohromujúcom lesku.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na drevo T021 orech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na drevo T021 orech, 750 ml
Kód: 2502845
Kód dod.: 246310
EAN: 8595073025552
 
11.66 EUR
11.67 EUR
15.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 750 ml
Kód: 2504484
Kód dod.: 246268
EAN: 8591235059663
 
11.66 EUR
11.67 EUR
15.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2503214
Kód dod.: 246307
EAN: 8595073025545
 
36.38 EUR
36.39 EUR
14.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
11.66 EUR
11.67 EUR
15.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2503039
Kód dod.: 246422
EAN: 8595073025934
 
61.81 EUR
24.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i pre nátery v interiéri.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.