sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 700 g
Kód: 2503106
Kód dod.: 243018
EAN: 8590518359070
 
30.58 EUR
43.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Biopol Paints Silikónová striebrenka, žiaruvzdorná do 500 °C, 80 g
Biopol Paints
Biopol Paints Silikónová striebrenka, žiaruvzdorná do 500 °C, 80 g
Kód: 2502730
Kód dod.: 326120
EAN: 8590518370082
 
4.16 EUR
52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na účinnú ochranu oceľových a liatinových predmetov a konštrukcií, ktoré sú vystavené cyklickému a tepelnému namáhaniu (výmenníky tepla, dymovody, výfuky automobilov, parné potrubia).
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, biela, 0,6 l
Radbal
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, biela, 0,6 l
Kód: 2500668
Kód dod.: 217104
EAN: 8595073022063
 
12.67 EUR
21.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného vykurovania. Vhodná k náterom medených trubiek. Dokonale termovodivá.
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, 6003 slonová kosť, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, 6003 slonová kosť, 375 ml
Kód: 2503885
Kód dod.: 217130
EAN: 8595073022100
 
9.07 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodné potrubie ústredného vykurovania. Vhodná k náterom medených rúrok. Dokonale termovodivá.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Kód: 2503930
Kód dod.: 180352
EAN: 8595073026405
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 5 kg
Kód: 2503830
Kód dod.: 180335
EAN: 8595073026443
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a iných kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 5 kg
Kód: 2503827
Kód dod.: 180313
EAN: 8595073026320
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 250 ml
Kód: 2504679
Kód dod.: 329427
EAN: 8715743017988
 
16.70 EUR
66.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, jednoduché a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, rieďteľná S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Kód: 2502735
Kód dod.: 329082
EAN: 8715743006647
 
12.53 EUR
50.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba s vynikajúcou odolnosťou, pružnosťou, odolnosťou voči oderu a rýchlym zasychaním (aj pri teplotách do +5°C). Hlavnou prednosťou však je vysoká antikoróznu schopnosť a možnosť natierať aj na už zhrdzavený a silne zhrdzavený kov.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 2,5 kg
Kód: 2503829
Kód dod.: 180333
EAN: 8595073026436
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 350 g
Kód: 2503565
Kód dod.: 243017
EAN: 8590518389350
 
14.27 EUR
40.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmeníkov tepla, slnečných kolektorov.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 350 g
Kód: 2503220
Kód dod.: 326127
EAN: 8590518383358
 
14.53 EUR
41.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, kouřovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných konektorov.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Kód: 2504572
Kód dod.: 329426
EAN: 8715743017995
 
35.09 EUR
46.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, ľahké a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, riadená S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Kód: 2504447
Kód dod.: 180306
EAN: 8591235056662
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Kód: 2503878
Kód dod.: 180311
EAN: 8595073026313
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odvodnení, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Kód: 2503931
Kód dod.: 180355
EAN: 8595073026412
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Kód: 2506786
Kód dod.: 180400
EAN: 8591235094381
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, okapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Kód: 2503945
Kód dod.: 180343
EAN: 8595073026467
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Kód: 2503928
Kód dod.: 180350
EAN: 8595073026399
 
12.02 EUR
15.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Kód: 2504141
Kód dod.: 180374
EAN: 8591235039603
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2503768
Kód dod.: 217624
EAN: 8590882323998
 
11.11 EUR
18.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Môže sa použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Kód: 2505162
Kód dod.: 301364
EAN: 8595002320871
 
46.19 EUR
9.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 5 kg
Kód: 2502714
Kód dod.: 301444
EAN: 8595002300712
90%
46.19 EUR
9.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 2 kg
Kód: 2502715
Kód dod.: 301452
EAN: 8595002300743
 
20.60 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.