sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 15 kg
Kód: 2502797
Kód dod.: 400456
EAN: 8594024750437
 
14.83 EUR
0.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre štukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, tmavo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, tmavo šedá, 10 kg
Kód: 2502791
Kód dod.: 355406
EAN: 8590892112575
 
123.82 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na povrchovú úpravu betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný na povrchovú úpravu betónových podláh v pivniciach, schodiskách, skladiskách, výstavných priestoroch a pod.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Kód: 2503928
Kód dod.: 180350
EAN: 8595073026399
 
12.02 EUR
15.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Kód: 2504447
Kód dod.: 180306
EAN: 8591235056662
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Kód: 2503878
Kód dod.: 180311
EAN: 8595073026313
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odvodnení, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Kód: 2503931
Kód dod.: 180355
EAN: 8595073026412
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Kód: 2506786
Kód dod.: 180400
EAN: 8591235094381
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, okapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Kód: 2503945
Kód dod.: 180343
EAN: 8595073026467
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Kód: 2504141
Kód dod.: 180374
EAN: 8591235039603
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
-1%Zľava
Proxim Kvásek na pečenie amonium, 100 g
Proxim
Proxim Kvásek na pečenie amonium, 100 g
Kód: 03676
Kód dod.: 934990
EAN: 8594019360399
100%
1.03 EUR
1.04 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toto kváskové droždie sa pri vysokých teplotách (pečenie) mení na plyn, ktorý kyprí cesto. Cesto je ihneď vhodné na spracovanie, môžete ho však pripraviť aj vopred a uchovať v chlade.
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2500587
Kód dod.: 217151
EAN: 8591235038910
 
13.84 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného kúrenia. Vhodná na natieranie medených rúr. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 1 l
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 1 l
Kód: 2504242
Kód dod.: 329081
EAN: 8715743015175
 
26.85 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba s vynikajúcou odolnosťou, pružnosťou, odolnosťou voči oderu a rýchlym zasychaním (i pri teplotách do +5°C). Hlavnou prednosťou však je vysoká antikorozná schopnosť a možnosť natierať aj na už zhrdzavený a silne zhrdzavený kov.
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, 6003 slonová kosť, 600 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, 6003 slonová kosť, 600 ml
Kód: 2504112
Kód dod.: 217132
EAN: 8595073022117
 
12.67 EUR
21.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodné potrubie ústredného kúrenia. Vhodná na nátery medených rúrok. Dokonale termovodivá.
Bisil univerzálny farba, zlatá, 80 g
Bisil
Bisil univerzálny farba, zlatá, 80 g
Kód: 2503221
Kód dod.: 327176
EAN: 8590518364081
 
4.64 EUR
928EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, taktiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Bisil univerzálna farba, strieborná, 80 g
Bisil
Bisil univerzálna farba, strieborná, 80 g
Kód: 2502733
Kód dod.: 327180
EAN: 8590518369086
 
4.64 EUR
928EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 5 kg
Kód: 2506788
Kód dod.: 180402
EAN: 8591235094398
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvé vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biely, 4 l
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biely, 4 l
Kód: 2504133
Kód dod.: 217155
EAN: 8591235038934
 
88.70 EUR
22.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodné potrubie ústredného vykurovania. Vhodná na nátery meďených rúrok. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2503768
Kód dod.: 217624
EAN: 8590882323998
 
11.11 EUR
18.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Môže sa použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Fino
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Kód: 2506592
Kód dod.: 956072
EAN: 5201314981022
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné sáčky na ľad do mrazničky s funkciou auto close. Sáčky na ľad Fino – Jednoduché a praktické riešenie pre tvorbu ľadu
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 5 kg
Kód: 2503269
Kód dod.: 369562
EAN: 8591235019803
 
16.26 EUR
3.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú murivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje.
AKCE
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
11.84 EUR
14.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Znesie trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1001 béžová, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1001 béžová, 5 kg
Kód: 2503696
Kód dod.: 301403
EAN: 8595002319455
 
46.19 EUR
9.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Znese trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 2 kg
Kód: 2502713
Kód dod.: 301442
EAN: 8595002300729
 
20.60 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
truckzdarma
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 8 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 8 kg
Kód: 2503120
Kód dod.: 242926
EAN: 8590518347800
 
169.10 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.