sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biely, 4 l
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biely, 4 l
Kód: 2504133
Kód dod.: 217155
EAN: 8591235038934
 
88.70 EUR
22.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodné potrubie ústredného vykurovania. Vhodná na nátery meďených rúrok. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500301
Kód dod.: 353950
EAN: 8592474003141
 
14.40 EUR
20.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátierky kovových teplovodných telies a medených rúr. Farba rýchlo zasychá, vysoko kryje, nežltne a odoláva teplotám do 120 °C.
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 300 g
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 300 g
Kód: 2506839
Kód dod.: 353948
EAN: 8592474114724
100%
9.75 EUR
9.76 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátery kovových teplovodných telies a medených trubiek. Farba rýchlo zasychá, vysoko kryje, nežltne a odolná teplotám do 120 °C.
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Kód: 2502684
Kód dod.: 242925
EAN: 8590518347350
 
75.42 EUR
21.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený na vodotesné nátery, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2503434
Kód dod.: 355408
EAN: 8590892113633
 
67.44 EUR
13.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený k povrchovej úprave betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný k povrchovej úprave betónových podláh v pivniciach, schodiskách, skladoch, výstavných priestoroch a pod.
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 15 kg
Kód: 2502797
Kód dod.: 400456
EAN: 8594024750437
 
14.83 EUR
0.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre štukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, tmavo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, tmavo šedá, 10 kg
Kód: 2502791
Kód dod.: 355406
EAN: 8590892112575
 
123.82 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na povrchovú úpravu betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný na povrchovú úpravu betónových podláh v pivniciach, schodiskách, skladiskách, výstavných priestoroch a pod.
Sokrates Radiátor vrchná farba na radiátory, 1000 biela, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Radiátor vrchná farba na radiátory, 1000 biela, 0,7 kg
Kód: 2503764
Kód dod.: 353925
EAN: 8594040503697
 
12.79 EUR
18.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vrchná na radiátory a rozvody vykurovacieho média, vodou riediteľná. Pre nátery radiátorov a rozvodov teplej vody s tepelnou odolnosťou až do +100 °C.
DENAS NA BETON vrchná farba na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
69.78 EUR
13.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na beton v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 700 g
Kód: 2502685
Kód dod.: 242928
EAN: 8590518327079
 
16.43 EUR
16.44 EUR
23.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Kód: 2506672
Kód dod.: 359091
EAN: 8592474100895
 
36.21 EUR
14.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
AKCE
Bisil Thermo žáruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 3,5 kg
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 3,5 kg
Kód: 2503213
Kód dod.: 243012
EAN: 8590518323354
 
102.53 EUR
29.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa k ochranným náterom krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Biopol Paints Silikonová strieborná, žiaruvzdorná do 500 °C, 350 g
Biopol Paints
Biopol Paints Silikonová strieborná, žiaruvzdorná do 500 °C, 350 g
Kód: 2503025
Kód dod.: 326122
EAN: 8590518370358
 
11.80 EUR
33.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na účinnú ochranu oceľových a liatinových predmetov a konštrukcií, ktoré sú vystavené cyklickému a tepelnému namáhaniu (výmenníky tepla, dymovody, výfuky automobilov, parné potrubia).
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 12 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 12 kg
Kód: 2504401
Kód dod.: 180393
EAN: 8591235046236
 
145.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Kód: 2505221
Kód dod.: 935081
EAN: 8584002008186
 
1.17 EUR
11.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyššie a výhodnejšie balenie. Jedlá soda Dr. Oetker je osvedčený všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti, pri pečení, upratovaní, praní i starostlivosti o zdravie.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2502688
Kód dod.: 243010
EAN: 8590518323071
 
26.97 EUR
38.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych kolektorov.
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 5 kg
Kód: 2503269
Kód dod.: 369562
EAN: 8591235019803
 
16.26 EUR
3.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú murivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje.
AKCE
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
11.84 EUR
14.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Znesie trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1001 béžová, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1001 béžová, 5 kg
Kód: 2503696
Kód dod.: 301403
EAN: 8595002319455
 
46.19 EUR
9.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Znese trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 2 kg
Kód: 2502713
Kód dod.: 301442
EAN: 8595002300729
 
20.60 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0510 zelená, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0510 zelená, 2 kg
Kód: 2504684
Kód dod.: 301324
EAN: 8591235071221
 
25.81 EUR
12.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov apod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0620 žltý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0620 žltý, 0,7 kg
Kód: 2505475
Kód dod.: 359122
EAN: 8592474100826
 
12.53 EUR
17.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
truckzdarma
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 8 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 8 kg
Kód: 2503120
Kód dod.: 242926
EAN: 8590518347800
 
169.10 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 4 l
Kód: 2504611
Kód dod.: 187020
EAN: 8591235063172
 
69.18 EUR
17.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok sa nanáša v jednej vrstve vzduchovým aj tlakovým bezvzduchovým nanášacím zariadením, prípadne inou vhodnou nanášacou technikou s možnosťou použitia maskovacej šablóny.
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.