sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Biopol Paints Silikonová strieborná, žiaruvzdorná do 500 °C, 350 g
Biopol Paints
Biopol Paints Silikonová strieborná, žiaruvzdorná do 500 °C, 350 g
Kód: 2503025
Kód dod.: 326122
EAN: 8590518370358
 
11.80 EUR
33.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na účinnú ochranu oceľových a liatinových predmetov a konštrukcií, ktoré sú vystavené cyklickému a tepelnému namáhaniu (výmenníky tepla, dymovody, výfuky automobilov, parné potrubia).
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 12 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 12 kg
Kód: 2504401
Kód dod.: 180393
EAN: 8591235046236
 
145.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Kód: 2505221
Kód dod.: 935081
EAN: 8584002008186
 
1.17 EUR
11.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyššie a výhodnejšie balenie. Jedlá soda Dr. Oetker je osvedčený všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti, pri pečení, upratovaní, praní i starostlivosti o zdravie.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2502688
Kód dod.: 243010
EAN: 8590518323071
 
26.97 EUR
38.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych kolektorov.
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, biela, 0,6 l
Radbal
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, biela, 0,6 l
Kód: 2500668
Kód dod.: 217104
EAN: 8595073022063
 
12.67 EUR
21.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného vykurovania. Vhodná k náterom medených trubiek. Dokonale termovodivá.
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0100 biela, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0100 biela, 700 g
Kód: 74662
Kód dod.: 242910
EAN: 8590518341075
 
16.43 EUR
16.44 EUR
23.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným natierkam, stien vodných nádrží, silážnych jímok a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 700 g
Kód: 2503106
Kód dod.: 243018
EAN: 8590518359070
 
30.58 EUR
43.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Biopol Paints Silikónová striebrenka, žiaruvzdorná do 500 °C, 80 g
Biopol Paints
Biopol Paints Silikónová striebrenka, žiaruvzdorná do 500 °C, 80 g
Kód: 2502730
Kód dod.: 326120
EAN: 8590518370082
 
4.16 EUR
52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na účinnú ochranu oceľových a liatinových predmetov a konštrukcií, ktoré sú vystavené cyklickému a tepelnému namáhaniu (výmenníky tepla, dymovody, výfuky automobilov, parné potrubia).
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, 6003 slonová kosť, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, 6003 slonová kosť, 375 ml
Kód: 2503885
Kód dod.: 217130
EAN: 8595073022100
 
9.07 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodné potrubie ústredného vykurovania. Vhodná k náterom medených rúrok. Dokonale termovodivá.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Kód: 2503928
Kód dod.: 180350
EAN: 8595073026399
 
12.02 EUR
15.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Kód: 2504447
Kód dod.: 180306
EAN: 8591235056662
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Kód: 2503878
Kód dod.: 180311
EAN: 8595073026313
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odvodnení, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Kód: 2503931
Kód dod.: 180355
EAN: 8595073026412
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Kód: 2504141
Kód dod.: 180374
EAN: 8591235039603
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Kód: 2506786
Kód dod.: 180400
EAN: 8591235094381
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, okapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Kód: 2503945
Kód dod.: 180343
EAN: 8595073026467
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
-1%Zľava
Proxim Kvásek na pečenie amonium, 100 g
Proxim
Proxim Kvásek na pečenie amonium, 100 g
Kód: 03676
Kód dod.: 934990
EAN: 8594019360399
100%
1.03 EUR
1.04 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toto kváskové droždie sa pri vysokých teplotách (pečenie) mení na plyn, ktorý kyprí cesto. Cesto je ihneď vhodné na spracovanie, môžete ho však pripraviť aj vopred a uchovať v chlade.
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2500587
Kód dod.: 217151
EAN: 8591235038910
 
13.84 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného kúrenia. Vhodná na natieranie medených rúr. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 1 l
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 1 l
Kód: 2504242
Kód dod.: 329081
EAN: 8715743015175
 
26.85 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba s vynikajúcou odolnosťou, pružnosťou, odolnosťou voči oderu a rýchlym zasychaním (i pri teplotách do +5°C). Hlavnou prednosťou však je vysoká antikorozná schopnosť a možnosť natierať aj na už zhrdzavený a silne zhrdzavený kov.
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, 6003 slonová kosť, 600 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, 6003 slonová kosť, 600 ml
Kód: 2504112
Kód dod.: 217132
EAN: 8595073022117
 
12.67 EUR
21.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodné potrubie ústredného kúrenia. Vhodná na nátery medených rúrok. Dokonale termovodivá.
Bisil univerzálny farba, zlatá, 80 g
Bisil
Bisil univerzálny farba, zlatá, 80 g
Kód: 2503221
Kód dod.: 327176
EAN: 8590518364081
 
4.64 EUR
928EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, taktiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 5 kg
Kód: 2506788
Kód dod.: 180402
EAN: 8591235094398
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvé vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biely, 4 l
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biely, 4 l
Kód: 2504133
Kód dod.: 217155
EAN: 8591235038934
 
88.70 EUR
22.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodné potrubie ústredného vykurovania. Vhodná na nátery meďených rúrok. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
Bisil univerzálna farba, strieborná, 80 g
Bisil
Bisil univerzálna farba, strieborná, 80 g
Kód: 2502733
Kód dod.: 327180
EAN: 8590518369086
 
4.64 EUR
928EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.