sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Kód: 2502735
Kód dod.: 329082
EAN: 8715743006647
 
12.57 EUR
50.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba s vynikajúcou odolnosťou, pružnosťou, odolnosťou voči oderu a rýchlym zasychaním (aj pri teplotách do +5°C). Hlavnou prednosťou však je vysoká antikoróznu schopnosť a možnosť natierať aj na už zhrdzavený a silne zhrdzavený kov.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 2,5 kg
Kód: 2503829
Kód dod.: 180333
EAN: 8595073026436
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 350 g
Kód: 2503565
Kód dod.: 243017
EAN: 8590518389350
 
14.30 EUR
14.31 EUR
40.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmeníkov tepla, slnečných kolektorov.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 350 g
Kód: 2503220
Kód dod.: 326127
EAN: 8590518383358
 
14.56 EUR
41.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, kouřovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných konektorov.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Kód: 2504572
Kód dod.: 329426
EAN: 8715743017995
 
35.18 EUR
46.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, ľahké a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, riadená S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Motip
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Kód: 2504591
Kód dod.: 106231
EAN: 8711347209729
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip, sprej na disky áut. Vysoko kvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak, odolný voči poveternostným vplyvom.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 5 kg
Kód: 2503929
Kód dod.: 180365
EAN: 8595073026382
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 800 g
Kód: 2503826
Kód dod.: 180301
EAN: 8595073026306
 
12.04 EUR
12.05 EUR
15.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
Bisil Thermo žáruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 3,5 kg
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 3,5 kg
Kód: 2503213
Kód dod.: 243012
EAN: 8590518323354
 
102.80 EUR
29.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa k ochranným náterom krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Biopol Paints Silikonová strieborná, žiaruvzdorná do 500 °C, 350 g
Biopol Paints
Biopol Paints Silikonová strieborná, žiaruvzdorná do 500 °C, 350 g
Kód: 2503025
Kód dod.: 326122
EAN: 8590518370358
 
11.83 EUR
33.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na účinnú ochranu oceľových a liatinových predmetov a konštrukcií, ktoré sú vystavené cyklickému a tepelnému namáhaniu (výmenníky tepla, dymovody, výfuky automobilov, parné potrubia).
REMAL FASÁDA 25 KG
REMAL
REMAL FASÁDA 25 KG
Kód: 2509010
Kód dod.: 416213
EAN: 8591235104318
 
96.49 EUR
96.50 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 12 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 12 kg
Kód: 2504401
Kód dod.: 180393
EAN: 8591235046236
 
146.07 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Kód: 2505221
Kód dod.: 935081
EAN: 8584002008186
 
1.17 EUR
11.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyššie a výhodnejšie balenie. Jedlá soda Dr. Oetker je osvedčený všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti, pri pečení, upratovaní, praní i starostlivosti o zdravie.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2502688
Kód dod.: 243010
EAN: 8590518323071
 
27.05 EUR
38.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych kolektorov.
DENAS 2V1 ZÁKLAD A BIELA 4 KG
Denas
DENAS 2V1 ZÁKLAD A BIELA 4 KG
Kód: 2506284
Kód dod.: 354158
EAN: 8592474096969
 
81.20 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Kód: 2503928
Kód dod.: 180350
EAN: 8595073026399
 
12.04 EUR
12.05 EUR
15.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Kód: 2504447
Kód dod.: 180306
EAN: 8591235056662
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Kód: 2503945
Kód dod.: 180343
EAN: 8595073026467
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Kód: 2504141
Kód dod.: 180374
EAN: 8591235039603
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Kód: 2506786
Kód dod.: 180400
EAN: 8591235094381
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, okapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Kód: 2503878
Kód dod.: 180311
EAN: 8595073026313
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odvodnení, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Kód: 2503931
Kód dod.: 180355
EAN: 8595073026412
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
-1%Zľava
Proxim Kvásek na pečenie amonium, 100 g
Proxim
Proxim Kvásek na pečenie amonium, 100 g
Kód: 03676
Kód dod.: 934990
EAN: 8594019360399
100%
1.03 EUR
1.04 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toto kváskové droždie sa pri vysokých teplotách (pečenie) mení na plyn, ktorý kyprí cesto. Cesto je ihneď vhodné na spracovanie, môžete ho však pripraviť aj vopred a uchovať v chlade.
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2500587
Kód dod.: 217151
EAN: 8591235038910
 
13.87 EUR
23.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného kúrenia. Vhodná na natieranie medených rúr. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.