sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
19.41 EUR
3.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
AKCE
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
Kód: 2503270
Kód dod.: 370107
EAN: 8591235019926
 
2.77 EUR
3.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omítok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
AKCE
BALTECH ľanový olej 1 l
BALtech
BALTECH ľanový olej 1 l
Kód: 2501633
Kód dod.: 260092
EAN: 8591235096132
 
9.07 EUR
9.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALTECH ĽANOVÝ OLEJ BALTECH je tradičný impregnačný olejový prostriedok na drevo s vysokou ochranou pôsobenia poveternosti, vynikajúcou odolnosťou voči prenikaniu vlhkosti do dreva, mechanickou odolnosťou, jednoduchou revitalizáciou náteru.
Artdeco Beauty Box Duo magnetický box so zrkadlom 1 kus
Artdeco
Artdeco Beauty Box Duo magnetický box so zrkadlom 1 kus
Kód: 2500558
Kód dod.: 5160.11
EAN: 4052136276244
 
9.46 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Beauty Box Duo 2025 od Artdeco, limitovanú edíciu v žiarivo modrom odtieni, ktorý evokuje kr
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
5.20 EUR
52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečení, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon.
AKCE
LAVON DÁVKOVAČ NA PENOVÉ MYDLO (BIELA) 900 ML
Lavon
LAVON DÁVKOVAČ NA PENOVÉ MYDLO (BIELA) 900 ML
Kód: 2600604
Kód dod.: 791057
EAN: 8594187141615
 
18.95 EUR
21.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
5.63 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektným riešením pre rýchle a efektívne odstránenie zvieracích chlupov. Vďaka jedinečnému elektrostatickému účinku mäkkých štetín zachytí kartáč ľahko aj tie najmenšie chlpy a prach, aniž by poškodil povrch.
AKCE
Pasca na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Pasca na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
0.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Robustná pasca na myši vyrobená z pozinkovaného kovu, určená na jednoduché a účinné chytanie malých hlodavcov.
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 1 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 1 kg
Kód: 2502679
Kód dod.: 242125
EAN: 8590882314040
 
22.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa používa ako penetračný i vrchný náter a je určená k náterom betónových podkladov, muriva a omietok vystavených účinkom vody, vodným parám alebo vysokej relatívnej vlhkosti.
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Kód: 2202272
Kód dod.: ES360717
EAN: 4059729360717
 
5.46 EUR
182EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HELLO, GOOD STUFF! SÉRUM GLOW je obohatené o melónovú vodu a niacínamid a je vyrobené z 93% z prírod
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKY JEDNORÁZOVÝ HOLIACI STROJEK (4+2) 2593
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKY JEDNORÁZOVÝ HOLIACI STROJEK (4+2) 2593
Kód: 2603474
Kód dod.: 882123
EAN: 3086123242593
 
5.20 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504187
Kód dod.: 243302
EAN: 8591235041057
 
28.41 EUR
37.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným nátierom dreva, mäkkého i tvrdého, a to najmä v interiéroch. Lak s voskom propůjčuje drevu vysoko dekoratívny vzhľad, vodu odpudzujúci a dýchajúci povrch
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2504188
Kód dod.: 243304
EAN: 8591235041064
 
94.07 EUR
37.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným nátierom dreva, mäkkého i tvrdého, a to najmä v interiéroch. Lak s voskom propůjčuje drevu vysoko dekoratívny vzhľad, vodu odpudzujúci a dýchajúci povrch
AKCE
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prešlo 11/24 784.
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prešlo 11/24 784.
Kód: 2600800
Kód dod.: 676255
EAN: 8595039307784.
 
1.70 EUR
3.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BIC 3 HYBRID PÁNSKY HOLIACÍ STROJČEK + 6 KS NH 4014
BIC 3 HYBRID PÁNSKY HOLIACÍ STROJČEK + 6 KS NH 4014
Kód: 2603468
Kód dod.: 882117
EAN: 3086123194014
 
5.20 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1015 slonová kosť, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1015 slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503465
Kód dod.: 107009
EAN: 4009506091150
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1028 žltá melónová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1028 žltá melónová, 400 ml
Kód: 2503467
Kód dod.: 107013
EAN: 4009506091280
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
Kód: 2503552
Kód dod.: 107061
EAN: 4009506095158
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5002 námorní modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5002 námorní modrá, 400 ml
Kód: 2503471
Kód dod.: 107025
EAN: 4009506095028
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6029 zelená mäta, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6029 zelená mäta, 400 ml
Kód: 2503554
Kód dod.: 107065
EAN: 4009506096292
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Motip 04006 sprej, univerzálny autofarba, čierna mat, 500 ml
Motip
Motip 04006 sprej, univerzálny autofarba, čierna mat, 500 ml
Kód: 18144
Kód dod.: 105436
EAN: 8711347040063
100%
9.75 EUR
9.76 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysokokvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak. Dobré prúdenie, hladký povrch. Odolný voči poveternostným vplyvom, odolný voči svetlu (nežloutne).
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny mat, 400 ml
Kód: 2501667
Kód dod.: 107007
EAN: 4009506099972
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierny mat ral 9005 univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.