sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503967
Kód dod.: 103138
EAN: 4015962156432
 
10.31 EUR
25.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze nitrokombinačných pryskyříc. Určený na lakovanie radiátorov, ktoré sa zahrejú na teploty 80 do 120 °C. Vďaka tomuto spreju budete mať uľahčenú prácu pri lakovaní radiátorov.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3003 rubínová, 400 ml
Kód: 2503611
Kód dod.: 107018
EAN: 4009506093031
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Uniflex sadra biela plastická, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela plastická, 1 kg
Kód: 2500067
Kód dod.: 440549
EAN: 8591235056532
 
2.56 EUR
2.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty. Podklad musí byť pevný, nosný, súdržný, bez prachu a mastnoty.
Uniflex sadra šedá, stavebná, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra šedá, stavebná, 1 kg
Kód: 2500068
Kód dod.: 440707
EAN: 8591235056464
 
1 EUR
1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra šedá, stavebná, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sadra šedá, stavebná, 3 kg
Kód: 2501766
Kód dod.: 440713
EAN: 8591235056495
 
2.87 EUR
0.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Knauf stierková hmota viazaná sadrou, 5 kg
Knauf
Knauf stierková hmota viazaná sadrou, 5 kg
Kód: 2502841
Kód dod.: 440742
EAN: 4006379015603
 
11.09 EUR
2.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná stierková hmota viazaná sadrou, ktorá je obzvlášť vhodná na vyrovnanie nerovností, upevnenie, modelovanie, formovanie a na vyplnenie trhlín v interiéroch.
Het sádra šedá, 1 kg
Het
Het sádra šedá, 1 kg
Kód: 2503177
Kód dod.: 440709
EAN: 8594002538101
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostredok na vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Sedlecký Kaolin jemne mletý 25 kg
Sedlecký Kaolín
Sedlecký Kaolin jemne mletý 25 kg
Kód: 2502842
Kód dod.: 440950
EAN: 8594024752011
 
14.75 EUR
0.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Využitie kaolinu Sedlec Ia bolo vo výrobe porcelánu a rada výrobcov ho dodnes používa ako hlavnú plastickú složku hmoty pre plastické vytváranie, liatie alebo izostatické lisovanie stolného riadu.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Bel premium čistia a navyše pečujú o vaše zvukovody vďaka pridaným zložkám – výtažku z aloe vera a Provitamínu B5. A nově neobsahujú žiadne plasty.
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Motip
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Kód: 17931
Kód dod.: 303348
EAN: 8711347000074
 
9.23 EUR
18.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tixotropné vlastnosti znamenajú, že sprej je možné aplikovať v silných vrstvách, aniž by hrozilo jeho stekanie. Pre použitie na karosérie, v dielňach, na autobusových konštrukciách, v domácnosti.
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Kód: 2503628
Kód dod.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej auto k racing je vysoko účinný, metalický, antikorózny základný a vrchný náter na báze zinku.
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503583
Kód dod.: 103299
EAN: 4015962156135
 
12.13 EUR
30.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiaruvzdorná farba do 650 °C, pre opravy vykurovacích telies, výfukov, kachlí, komínov, výfukových potrubí, oblasť motora, grily atď...
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 530 Mäta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 530 Mäta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 1 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 1 kg
Kód: 2503603
Kód dod.: 416199
EAN: 8591235036985
 
5.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa na nátery vápennocementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmot, břízolitu, drevotriesky a pod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 4 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 4 kg
Kód: 2504604
Kód dod.: 416201
EAN: 8591235066159
 
19.52 EUR
4.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa pre nátery vápencementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky a pod.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 15 + 3 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 15 + 3 kg
Kód: 2503166
Kód dod.: 415512
EAN: 8594002534226
 
72.50 EUR
4.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břizolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, muriva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 7 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 7 kg
Kód: 2502807
Kód dod.: 415508
EAN: 8594002534219
 
34.40 EUR
4.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, zdiva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
Druchema Striebrenka žiaruvzdorná farba na kozuby, 100 g
Druchema
Druchema Striebrenka žiaruvzdorná farba na kozuby, 100 g
Kód: 04207
Kód dod.: 327115
EAN: 8594825003220
 
1.96 EUR
19.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži na nátery kozubov, vykurovacích telies a dymových rúr. Po zaschnutí a vypálení vznikne svetlý, striebornisto šedý matný povlak. Striebrenka je nehorľavá a netoxická.
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0551 zelená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková farba do stavebných zmesí malt a betónov, 0551 zelená, 800 g
Kód: 62959
Kód dod.: 431820
EAN: 8591235028867
 
7.74 EUR
9.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášková farba Fronton sa používa k probarvovaniu maliarskych farieb a ďalších stavebných alebo minerálnych materiálov v interiéroch a exteriéroch. Farebné odtiene sú stálé a majú dlhú životnosť.
AKCE
-1%Zľava
Linteo Natural vatové tyčinky papierové sáčok 160 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové sáčok 160 ks
Kód: 2006266
Kód dod.: 904048
EAN: 8595686300541
 
0.77 EUR
0.78 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
Kód: 2200085
Kód dod.: 904036
EAN: 8590786229457
 
1.08 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
Bispol čajové svíčky vonné jablko & škorica 30 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky vonné jablko & škorica 30 ks
Kód: 2502058
Kód dod.: 962531
EAN: 5906927030661
 
3.91 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové sviečky svetlo hnedé, oranžové a hnedo oranžové s vôňou jablka a škorice v hliníkovom kalíšku. Čas horenia 3 až 4 h.
AKCE
Eternal na strechy, 309 hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, 309 hnedá, 10 kg
Kód: 2503672
Kód dod.: 340291
EAN: 8590892116436
 
78.14 EUR
7.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalo pružná náterová hmota pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.