sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Farba na lajnovanie V2021 pre športové značenie, 10 kg
REMAL
Farba na lajnovanie V2021 pre športové značenie, 10 kg
Kód: 2504527
Kód dod.: 370602
EAN: 8591235061376
 
24.58 EUR
2.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na lajnovanie je určená pre značenie čiar na vonkajších ihriskách a športových plochách. Pre značenie čiar na športových plochách v exteriéroch.
Kerastuk K vnútorná šťuková omietka, 40 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná šťuková omietka, 40 kg
Kód: 2502798
Kód dod.: 400457
EAN: 8594024750444
 
34.75 EUR
0.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre šťukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
AKCE
BARLET silikón pastovitá omietka ryhovaná 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikón pastovitá omietka ryhovaná 2 mm, 25 kg
Kód: 2503529
Kód dod.: 416136
EAN: 8591235031492
 
58.18 EUR
2.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
BARLET akrylát pastovitá omítka rýhovaná 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET akrylát pastovitá omítka rýhovaná 2 mm, 25 kg
Kód: 2503525
Kód dod.: 416116
EAN: 8591235031454
 
66.59 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 2 mm.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Kód: 2503566
Kód dod.: 301203
EAN: 8595002319271
 
20.65 EUR
10.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvale elastický, za vyšších teplôt mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503530
Kód dod.: 416140
EAN: 8591235031515
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizačný sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizačný sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
4.78 EUR
23.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Texturizačný sprej s aloe vera a niacinamidom dodáva vlasom prirodzený objem, textúru a podporuje ich prirodzené vlny.
BARLET akrylát pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET akrylát pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503526
Kód dod.: 416120
EAN: 8591235031584
 
66.59 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 1,5 mm.
BARLET základný náter pod dekoratívne omietky, 20 kg
BARLET
BARLET základný náter pod dekoratívne omietky, 20 kg
Kód: 2504990
Kód dod.: 430068
EAN: 8591235081220
 
62.53 EUR
62.54 EUR
3.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa probarvený do odtieňa omietky ako základný náter pod dekoratívne a mozaikové omietky pre zabránenie farebných defektov podkladu pri hladení alebo ryhovaní.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
5.69 EUR
5.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit modrý je špeciálna náterová hmota určená na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml je ľahký stylingový sprej navrhnutý špeciálne pre jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratačný ochranný sprej určený pre suché a dehydratované vlasy.
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503583
Kód dod.: 103299
EAN: 4015962156135
 
12.13 EUR
30.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiaruvzdorná farba do 650 °C, pre opravy vykurovacích telies, výfukov, kachlí, komínov, výfukových potrubí, oblasť motora, grily atď...
-1%Zľava
Spokar miska na sadru kónická
Spokar®
Spokar miska na sadru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
1.25 EUR
1.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Miska na sadru plastová, kónická. Príslušenstvo pre remeselníkov a domácich majstrov. Miska vhodná na rozmíchavanie sadry apod.
Uniflex sadra biela, modelárska, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
13 EUR
0.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra šedá, stavebná, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sadra šedá, stavebná, 20 kg
Kód: 2504462
Kód dod.: 440729
EAN: 8591235056525
 
13.83 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
HET sadra biela, 40 kg
Het
HET sadra biela, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
28.49 EUR
0.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok pre vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
0.85 EUR
0.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
2.87 EUR
0.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové spojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
HET sádra biela, 3 kg
HET sádra biela, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
3.12 EUR
3.13 EUR
1.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
11.83 EUR
16.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fungicídne a insekticídne napúšťadlo na drevo. K preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva a materiálov na jeho báze pred napadnutím drevozbarvujúcimi i drevokaznými hubami a drevokazným hmyzom.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
6.52 EUR
4.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje pohlcovač pachu, ktorý spoľahlivo odstráni z prádla všetok zápach. A tak aj keď práve zabudnete prepotené oblečenie týždeň vybrať z tašky, Jelen na šport a pot si s tým poradí.
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Ponal
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Kód: 2506395
Kód dod.: 500712
EAN: 5997272364877
 
45.45 EUR
9.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodoodolné disperzné lepidlo na drevo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.