sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Regina Originál tradičný jelení lůj, špalek, 28 g
Detecha® Regina®
Regina Originál tradičný jelení lůj, špalek, 28 g
Kód: 14657
Kód dod.: 823550
EAN: 8595002301238
100%
1.96 EUR
70EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelení lůj Originál je určený na každodennú intenzívnu starostlivosť o pery a ich ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia.
Regina Originál tradičný jelení lůj, 4,8 g
Detecha® Regina®
Regina Originál tradičný jelení lůj, 4,8 g
Kód: 31692
Kód dod.: 823558
EAN: 8595002311947
88%
1.13 EUR
226EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelení lůj Tradičný je hydratačný prípravok, ktorý spoľahlivo ochráni pery pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami
Regina Placenta regenerácia pier a pokožky, jelení lůj, 3,1 g
Detecha® Regina®
Regina Placenta regenerácia pier a pokožky, jelení lůj, 3,1 g
Kód: 14665
Kód dod.: 823551
EAN: 8595002305601
65%
2.16 EUR
2.17 EUR
432EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelení lůj Placenta je regeneračný a zvláčňujúci prípravok, ktorý spoľahlivo ochráni pery pred nepriazňou počasia.
Astrid multivitamínová tyčinka na pery 4,7 g
Astrid
Astrid multivitamínová tyčinka na pery 4,7 g
Kód: 1704276
Kód dod.: 8571023331
EAN: 8592297002451
100%
1.96 EUR
392EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená pre každodennú starostlivosť o pery a ich ochranu pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Obsahuje vitamíny C, E, F a ďalšie účinné prírodné látky, ktoré zvyšujú pružnosť pokožky pier a tým zabraňujú ich prípadnému popraskaniu.
Helle Jahoda balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Jahoda balzam na pery, 3,7 g
Kód: 32396
Kód dod.: H 201103
EAN: 8594006000888
 
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery s jahodovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Helle Med balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle Med balzám na rty, 3,7 g
Kód: 29893
Kód dod.: H 201104
EAN: 8594006000871
100%
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzám na rty s medovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Helle Klasika balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Klasika balzam na pery, 3,7 g
Kód: 29894
Kód dod.: H 201101
EAN: 8594006000895
100%
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery bez príchute. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Blistex Revitalizačný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex Revitalizačný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2500291
Kód dod.: 823484
EAN: 8594044644631
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačný balzam na pery Blistex je navrhnutý tak, aby obnovil a oživil suché, unavené a poškodené pery.
Blistex Regeneračný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex Regeneračný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2500292
 
EAN: 8594044644624
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný balzam na pery Blistex je špeciálne vyvinutý pre rýchlu obnovu suchých, popraskaných a podráždených pier.
Labello Glowy Lips balzam na pery Berry OF30+, 10 ml
Labello®
Labello Glowy Lips balzam na pery Berry OF30+, 10 ml
Kód: 2508836
Kód dod.: 823630
EAN: 9005800391854
 
7.39 EUR
739EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Labello Glowy Lips Berry je tónovací balzam na pery, ktorý kombinuje intenzívnu hydratáciu s jemným farebným nádychom a lesklým finišom.
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 05 Holomazing!, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 05 Holomazing!, 10 ml
Kód: 2601845
Kód dod.: ES593061
EAN: 4059729593061
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý lesk na pery The Super Peptide Glossy Lip Treatment 05 Holomazing! od značky essence dod
Borotalco Invisible prírodný deodorant bez alkoholu, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible prírodný deodorant bez alkoholu, 150 ml
Kód: 86894
Kód dod.: 240102
EAN: 8002410041866
85%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Složenie proti vzniku škvŕn. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Astrid
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Kód: 1700573
Kód dod.: 823504
EAN: 85922556
100%
1.30 EUR
433.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na pery s vitamínom E, biela.
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Blistex®
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Kód: 1804021
Kód dod.: BL642958
EAN: 8594044642958
100%
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na rty Blistex Ultra OF 50+ nabízí vysokou ochranu před škodlivým UV zářením díky vysokému faktoru SPF 50+.
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Labello®
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Kód: 14583
Kód dod.: 823525
EAN: 9005800362892
100%
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalé pery, ktoré budú zvádzať k bozku. Vyskúšajte jemné zloženie s obsahom vzácnych výťažkov z perál a hodvábu. Výsledkom budú hodvábne jemné a hebké pery bez podráždenia.
Essence Lip Swirl peeling na pery 8 g
Essence
Essence Lip Swirl peeling na pery 8 g
Kód: 2502349
Kód dod.: ES542809
EAN: 4059729542809
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám jemnú starostlivosť a svieži vzhľad s peelingom na pery Essence LIP Swirl. Jeh
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery v farbe rosé s vynikajúcou krémovou textúrou dodá perám prirodzenú farbu a zároveň vy
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzamov na pery, 2× 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzamov na pery, 2× 4,8 g
Kód: 2301945
Kód dod.: 85272
EAN: 4005900532459
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada dvoch starostlivých balzamov pre jemné a chránené pery počas vašej dovolenky.
Essence starostlivosť na pery Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť na pery Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Kód: 2601847
Kód dod.: ES593634
EAN: 4059729593634
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám jemný nádych farby a intenzívnu starostlivosť s odtieňom 07 Sugardorable! z rad
Nivea Q10 Plus denná a nočná starostlivosť proti vráskam 50 ml + 50 ml darčeková sada
Nivea®
Nivea Q10 Plus denná a nočná starostlivosť proti vráskam 50 ml + 50 ml darčeková sada
Kód: 83487
Kód dod.: 822568
EAN: 9005800235158
 
22.18 EUR
221.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balení Nivea Q10 Plus s nočím a denním krémem. Vhodné pro věk 30+. Nedejte šanci vráskám. Pečující složení s koenzymem Q10 a kreatinem pleť výrazně hydratuje, vyhlazuje a zanechává ji jemnou a hladkou.
Astrid Ochrana a regenerácia regeneračná tyčinka na pery, 4,8 g
Astrid
Astrid Ochrana a regenerácia regeneračná tyčinka na pery, 4,8 g
Kód: 1700574
Kód dod.: 823512
EAN: 8592297002444
90%
1.96 EUR
392EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na každodennú starostlivosť o pery, ich regeneráciu a ochranu. S obsahom vitamínu E.
Astrid Maxi ochranný lůj na rty, 19 g
Astrid
Astrid Maxi ochranný lůj na rty, 19 g
Kód: 1703094
Kód dod.: 823502
EAN: 85959491
100%
3.04 EUR
160EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obohatený o vitamín E, kakaové maslo a lanolín, ktoré podporujú prirodzený regeneračný proces rozpraskanej pokožky a pier.
Labello Cherry Shine čerešňový balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Cherry Shine čerešňový balzam na pery, 4,8 g
Kód: 14589
Kód dod.: 823524
EAN: 9005800362946
 
3.26 EUR
652EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte jednoducho neodolateľne zdravé a príťažlivé pery! Účinné zloženie nielenže zanechá pokožku pier sametovo hebkú a vláčnu, ale zároveň jej dodá lesk a jemné zafarbenie.
Essence Juicy Bomb balzám na rty 02 So Berry Cute 2,5 g
Essence
Essence Juicy Bomb balzám na rty 02 So Berry Cute 2,5 g
Kód: 2405667
 
EAN: 4059729490490
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám Juicy Bomb Glossy Butter od essence rozžiari vaše pery. Šikmý balzám zanecháva na perách nády
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.