sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 8 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 8 kg
Kód: 2502796
Kód dod.: 400454
EAN: 8594024750420
 
8.47 EUR
8.48 EUR
1.06EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre štukové omietky na základnú (jadrovú) omietku zdiva a stropov.
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
3.04 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
HET sadra biela, 1 kg
Het
HET sadra biela, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
21.53 EUR
0.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Ponal
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Kód: 2506395
Kód dod.: 500712
EAN: 5997272364877
 
45.45 EUR
9.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodoodolné disperzné lepidlo na drevo.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
6.52 EUR
4.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje pohlcovač pachu, ktorý spoľahlivo odstráni z prádla všetok zápach. A tak aj keď práve zabudnete prepotené oblečenie týždeň vybrať z tašky, Jelen na šport a pot si s tým poradí.
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Parex
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Kód: 2602198
Kód dod.: 585223
EAN: 8699971798188
 
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex stěrka na okna Wiper pomáha ľahko odstrániť vodu a nečistoty zo sklenených povrchov.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelé mačky s citlivým trávením, ktoré podporuje zdravé trávenie, vyvážený črevný mikrobiom a celkovú vitalitu.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.28 EUR
9.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
PATTEX Wood Express, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 750 g
Kód: 2507579
Kód dod.: 500366
EAN: 5997272382895
 
11.70 EUR
15.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a priehľadné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
PATTEX Wood Express, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 250 g
Kód: 2506322
Kód dod.: 500364
EAN: 5997272367847
 
6.17 EUR
6.18 EUR
24.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a transparentné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Kód: 2507379
Kód dod.: 416550
EAN: 8591235098884
 
7.87 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre pivnice, sklady alebo hospodárske priestory.
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Sanakryl
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Kód: 2503076
Kód dod.: 355422
EAN: 8590892112032
 
184.77 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
hydroizolačná stierková hmota na ochranu, opravy a sanáciu plochých striech z asfaltových pásov a strešnej izolačnej PUR peny.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Kód: 2502808
Kód dod.: 415509
EAN: 8594002534202
 
15.92 EUR
5.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, zdiva, na dekoračné nátery zvislých betonových konštrukcií a pod.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
11.53 EUR
12.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvalo elastický, pri vyšších teplotách mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
4.34 EUR
54.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Kód: 2502059
Kód dod.: 962532
EAN: 5906927030708
100%
3.91 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové sviečky béžové, oranžové a tmavooranžové s vôňou pomaranča v hliníkovom kalíšku. Doba horenia 3 až 4 h.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
91.28 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
Kód: 2503531
Kód dod.: 416144
EAN: 8591235033601
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Kód: 2502729
Kód dod.: 303404
EAN: 8595050312880
 
120.42 EUR
10.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné nátery asfaltových aj plechových striech a pre vonkajšie oceľové konštrukcie už ošetrené asfaltovými nátermi (aspoň penetráciou) - nádrže, plechové strechy, drôtené ploty.
AKCE
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
Kód: 2502804
Kód dod.: 404980
EAN: 8590892113275
 
12.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na základné nátery, ktorými sa dá zabrániť prenikaniu nikotínových škvrn v silne zakouřených miestnostiach do novej maľby. Ďalej sa týmto náterom dajú izolovať škvrny po starých valčekových maľbách, škvrny po zatekání, rzi, mastnote atď...
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2503669
Kód dod.: 340290
EAN: 8590892116429
 
86.92 EUR
86.93 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvale pružná nátierová hmota pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.