sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 1808950
Kód dod.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
5.52 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné 48 µ, rozměr pytle 116 × 150 cm, objem 240 l, balení 10 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1902405
Kód dod.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.74 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
viGO vrecia na odpadky, silné 22 µ, rozmer vreca 50 × 60 cm, objem 35 litrov, balenie 15 kusov.
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
5.22 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s uchami pre jednoduchú manipuláciu.
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 8571045088
EAN: 5201314160779
 
2.61 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultra elastické zatahovacie vrecká na odpad o objeme 40 litrov. Nepresakujú a sú odolné proti protrhnutiu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
2.35 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
3.04 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky zatahovacie 35 l, 15 ks, 28 µm, 53 x 60 cm, strieborná čierna.
-1%Zľava
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.48 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
43.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moonlight je dekoratívna interiérová vrchná farba, ktorá sa po osvetlení mení tisícom lesklých čiastočiek v odtieňoch zlata (zlatý základ) alebo striebra (strieborný základ).
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503528
Kód dod.: 416132
EAN: 8591235031485
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
7.17 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi kvalitné čajové sviečky s vyšším kalíškom a tým aj predĺženou dobou horenia. Výhodný pomer cena / doba horenia.
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
9.66 EUR
1.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie.
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kód: 2503104
Kód dod.: 400450
EAN: 8594024750215
 
15.18 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre vonkajšie tenkovrstvé omietky na menej exponovanom povrchu so základnou jadrovou omietkou alebo na betónových paneloch.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
4.87 EUR
60.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátěry krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych konektorov.
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvorí nežltnúce, elastické, lesklé nátery veľmi dobre odolávajúce teplote do 100 °C. Pre vrchné nátery vykurovacích telies horúcej vody.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Kód: 2503319
Kód dod.: 301120
EAN: 8585000101527
 
195.69 EUR
12.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitúmenov a plechu, na nátery muriva, betónu, dreva a niektorých plastových látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Velvet Winter 3-vrstvové papierové vreckovky krabička, 56 ks 901.
Velvet
Velvet Winter 3-vrstvové papierové vreckovky krabička, 56 ks 901.
Kód: 2600361
Kód dod.: 910109
EAN: 5901478004901.
 
1.08 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Kód: 2507379
Kód dod.: 416550
EAN: 8591235098884
 
7.87 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre pivnice, sklady alebo hospodárske priestory.
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Sanakryl
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Kód: 2503076
Kód dod.: 355422
EAN: 8590892112032
 
184.77 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
hydroizolačná stierková hmota na ochranu, opravy a sanáciu plochých striech z asfaltových pásov a strešnej izolačnej PUR peny.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Kód: 2502808
Kód dod.: 415509
EAN: 8594002534202
 
15.92 EUR
5.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, zdiva, na dekoračné nátery zvislých betonových konštrukcií a pod.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 25 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 25 cm
Kód: 34536
Kód dod.: 585202
EAN: 8593534441194
100%
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 25 cm.
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
viGO!
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
Kód: 2502083
Kód dod.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.95 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modré vrecia na odpad o objeme 35 litrov a veľkosti balenia 36 kusov. Každý kus má rozmer 48 × 57 cm.
PONAL Standard, 550g
Ponal
PONAL Standard, 550g
Kód: 2507611
Kód dod.: 500700
EAN: 4015000079464
 
8.52 EUR
15.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Standard je univerzálne lepidlo na drevo vrátane tvrdého.
-1%Zľava
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
1.51 EUR
1.52 EUR
15.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bavlnená vata Bella Cotton je vyrobená zo 100% prírodnej bavlny. Balena je vo fóliovom obale s uzatváraním typu "flip-top", ktoré umožňuje opakované otváranie a zatváranie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.