sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Borotalco Men deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Men deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2508674
Kód dod.: 835603
EAN: 8002410046656
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Men Fresh – deosprej pre mužov s 72-hodinovou ochranou a sviežou vôňou. Osviežujúca vôňa oceánskych drevín dodáva energiu a prináša pocit vitality.
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive antiperspirant 150 ml
Kód: 2508793
Kód dod.: 837077
EAN: 9005800389981
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Deo Derma Control Restore Sensitive je antiperspirant špeciálne navrhnutý pre citlivú pokožku podpazušia. Pomáha obnoviť a chrániť jemnú pokožku vďaka obsahu prebiotického zloženia.
Nivea Men Derma Control Sensitive antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive antiperspirant 150 ml
Kód: 2508055
Kód dod.: 837072
EAN: 9005800389943
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Control Sensitive je antiperspirant v spreji určený pre mužov s citlivou pokožkou.
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Henkel Fa
Fa Mystic Moments deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 2504434
Kód dod.: 835146
EAN: 9000100634113
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho dlhotrvajúca zvodná vôňa uchváti Vaše zmysly s tajomným očarujúcim tónom a prepustí Vás do zmyselného magického sveta.
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
Kód: 2600796
Kód dod.: 837155
EAN: 5201314194477
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat je perfektnou voľbou pre mužov, ktorí chcú ostať svieži a príťažliví po celý deň, či už v práci, pri športe alebo vo voľnom čase.
Essence Juicy Nail olej na nechty 11 ml
Essence
Essence Juicy Nail olej na nechty 11 ml
Kód: 2601020
 
EAN: 4059729518798
 
3.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom a nechtovej kožičke intenzívnu dávku hydratácie s olejom na nechty essence J
Astrid Multicollagen pleťové sérum proti vráskám 30 ml
Astrid
Astrid Multicollagen pleťové sérum proti vráskám 30 ml
Kód: 2501882
Kód dod.: 820473
EAN: 8592297011682
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky, zpevňuje kontúry tváre dodáva pleti hutnosť a navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu.
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Kód: 2004286
Kód dod.: 835519
EAN: 80836810
100%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Invisible bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach.
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Kód: 86897
Kód dod.: 835494
EAN: 80512134
88%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2501881
Kód dod.: 820469
EAN: 8592297012047
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce perlové sérum pomáha redukovať vrásky, obnoviť stratený objem a zjednotiť tón pleti. Vďaka inovatívnej perlové technológii sa účinné zložky aktivujú až pri aplikácii.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.43 EUR
30.44 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Kód: 2207745
Kód dod.: 835570
EAN: 80766858
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco pure roll chráni pred zápachom a necháva pleť dýchať, pretože neobsahuje hliníkové soli, ktoré upchávajú a blokujú póry a potné žľazy.
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo Hypoalergénne, jemný tekutý prací prípravok 50 pracích dávok 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Kód: 1806639
Kód dod.: 835194
EAN: 9005800302072
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s osviežujúcou vôňou.
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Kód: 2003892
Kód dod.: 800002
EAN: 8710447497357
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deosprej AXE Ice Chill s vôňou mäty a citrónu. Dokáže znížiť vašu telesnú teplotu. Axe Ice Chill deosprej pre mužov je deodorant, ktorý účinne a dlhodobo chráni proti zápachu.
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305680
Kód dod.: 835098
EAN: 8720181291814
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Dove®
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Kód: 2402878
Kód dod.: 835075
EAN: 8720181433597
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove antiperspirant bez obsahu alkoholu dokonale hydratuje pokožku tela, je k nej veľmi šetrný, a zbavuje ju jej podráždenia. Zvádzajúca vôňa zanecháva vo vašom podpazuší dokonalý pocit sviežosti po celý deň.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento deodorant v spreji s iskrivou drevnatou vôňou vám garantuje celodennú sviežosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.