sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň stredne hnedá 4
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň stredne hnedá 4
Kód: 48913
Kód dod.: 870151
EAN: 3600540632869
90%
4.54 EUR
113.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy stará. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň platinová svetlá blond 8,1
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň platinová svetlá blond 8,1
Kód: 48917
Kód dod.: 870156
EAN: 3600540632920
100%
4.54 EUR
113.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy stará. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
L'Oréal Elseve Total Repair 5 šampón, 250 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Total Repair 5 šampón, 250 ml
Kód: 57211
Kód dod.: 845829
EAN: 3600521704622
100%
4.76 EUR
19.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný šampón pre poškodené vlasy.
Garnier Color Naturals farba na vlasy 2.0 jemne čierna
Garnier
Garnier Color Naturals farba na vlasy 2.0 jemne čierna
Kód: 63944
Kód dod.: 870166
EAN: 3600541091719
 
4.54 EUR
113.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
L'Oréal Elseve Arginine Resist X3 balzam na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Arginine Resist X3 balzam na vlasy, 200 ml
Kód: 66688
Kód dod.: 855537
EAN: 3600522086581
100%
4.76 EUR
23.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Posilňujúci balzam pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať.
L'oreal Paris Préférence farba na vlasy, intenzívna sýta hnedá 4.15
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence farba na vlasy, intenzívna sýta hnedá 4.15
Kód: 67461
Kód dod.: 870636
EAN: 3600010013389
 
9.73 EUR
162.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohatá žiarivá permanentná farba na vlasy, ktoré neblednú až po dobu 8 týždňov.
truckzdarma
Giorgio Armani Sie toaletná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sie toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 74497
 
EAN: 3605521816580
97%
129.58 EUR
129.59 EUR
2 591.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2013 Nová vôňa s názvom Sie čiže Áno. Áno láske, Áno
L'Oréal Age Specialist 55+ nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 55+ nočný krém, 50 ml
Kód: 77832
Kód dod.: 822735
EAN: 3600522632436
93%
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Pre redukciu vrások, výživu, remodeláciu kontúr a redukciu pigmentových škvŕn.
Elseve Hyaluron Plump kondicionér na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
Elseve Hyaluron Plump kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2200704
Kód dod.: 855533
EAN: 3600524029784
 
4.76 EUR
23.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elseve kondicionér na vlasy Hyaluron Plump je vhodný pre dehydratované vlasy. Okamžite rozčesáva vlasy a hydratuje ich až po dobu 72 hodín.
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plniteľný flakon pre mužov 60 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plniteľný flakon pre mužov 60 ml
Kód: 2308843
Kód dod.: LE028100
EAN: 3614273852821
 
117.77 EUR
1 962.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa s výraznými drevitými tónmi pre mužov uvedená na trh v roku 2023 Vôňa Yves Saint Lau
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plnitelný flakon pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plnitelný flakon pre mužov 40 ml
Kód: 2308840
Kód dod.: LE027200
EAN: 3614273852739
 
96.52 EUR
2 413EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa s výraznými drevitými tónmi pre mužov uvedená na trh v roku 2023 Vôňa Yves Saint Lau
truckzdarma
Lancome La Nuit Trésor Le Parfum parfumovaná voda pro 100 ml
Lancome
Lancome La Nuit Trésor Le Parfum parfumovaná voda pro 100 ml
Kód: 2400735
Kód dod.: LE605200
EAN: 3614274068818
 
161.92 EUR
1 619.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre ženy, bola uvedená na trh v roku 2024 Prírodná esencia, papyrus
Lancome La Nuit Trésor Le Parfum parfumovaná voda pre 50 ml
Lancome
Lancome La Nuit Trésor Le Parfum parfumovaná voda pre 50 ml
Kód: 2400734
Kód dod.: LE605100
EAN: 3614274068801
 
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre ženy, bola uvedená na trh v roku 2024 Prírodné esencie, papyrus
Garnier Color Naturals farba na vlasy, extra svetlá duhová blond 112
Garnier
Garnier Color Naturals farba na vlasy, extra svetlá duhová blond 112
Kód: 2402601
Kód dod.: 870137
EAN: 3600542601597
 
4.54 EUR
113.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyživujúca farba na vlasy s dvojitou ochranou pre vyživené vlasy a sýtu farbu.
Garnier Color Naturals farba na vlasy, sýta čokoládová 5.15
Garnier
Garnier Color Naturals farba na vlasy, sýta čokoládová 5.15
Kód: 2402606
Kód dod.: 870148
EAN: 3600542601559
 
4.54 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyživujúca farba na vlasy s dvojitou ochranou pre vyživené vlasy a sýtu farbu.
Hugo Boss Boss Bottled Bold Citrus parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Boss Bottled Bold Citrus parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501540
 
EAN: 3616305821089
 
115.95 EUR
1 159.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 BOSS Bottled Bold Citrus je novo
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
4.54 EUR
75.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojim vlasom dvojitú starostlivosť s jediným produktom Garnier Color Naturals Creme.
L'Oréal Age Specialist 65+ nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 65+ nočný krém, 50 ml
Kód: 1703844
Kód dod.: 822737
EAN: 3600523408955
 
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Pre redukciu vrások, regeneráciu a spevnenie pleti.
L'Oréal Elseve Dream Long šampón na vlasy, 250 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Dream Long šampón na vlasy, 250 ml
Kód: 1903117
Kód dod.: 845823
EAN: 3600523741861
 
4.76 EUR
19.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na dosiahnutie dlhých vlasov ako z vašich snov. Obsahuje rastlinný keratín, ktorý sa postará o posilnenie vašich vlasov.
L'Oréal Elseve Dream Long balzam na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Dream Long balzam na vlasy, 200 ml
Kód: 1903118
Kód dod.: 855527
EAN: 3600523741878
 
4.76 EUR
23.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneruje vaše vlasy až po končeky a zanecháva ich silnejšie. Zároveň im dodáva lesk a potrebnú výživu.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, 6.25 Světlo ľadová mahagónová
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, 6.25 Světlo ľadová mahagónová
Kód: 2505471
Kód dod.: 870171
EAN: 3600540632944
 
4.54 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalá, intenzívne sa starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy pečuje.
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501953
Kód dod.: LF497700
EAN: 3614274397239
 
88.65 EUR
2 955EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte novú vôňu La vie est bell
truckzdarma
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2601125
Kód dod.: LF788900
EAN: 3614274521238
 
191.82 EUR
2 131.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená v roku 2025 Yves Saint Laurent Libre Berry Crush je zvodná dámsk
truckzdarma
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601124
Kód dod.: LF789000
EAN: 3614274521245
 
142.62 EUR
2 852.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená v roku 2025 Yves Saint Laurent Libre Berry Crush je zvodná dámsk
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.