sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Stachema Eprosin T-30 epoxidová tmel na opravy karosérií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidová tmel na opravy karosérií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
9.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na opravu zkorodovaných prahov automobilov so zachovaním pevnosti. Na tmelenie a lepenie kovov, betónu, keramiky, skla, sklolaminátov, polystyrénu, dreva, drevovláknitých dosiek, v modelárstve a pod.
AKCE
Lignofix I-profi likvidácia drevokazného hmyzu, zelený, 1 kg
Lignofix
Lignofix I-profi likvidácia drevokazného hmyzu, zelený, 1 kg
Kód: 2503405
Kód dod.: 675956
EAN: 8595039304981
 
17.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ošetrenie dreva napadnutého drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík apod.) a na preventívne ošetrenie dreva proti drevokaznému hmyzu v interiéroch (strešné konštrukcie, obklad, schody, podlahy atď.) a v exteriéroch bez priameho a trvalého kontaktu...
Laguna Flokul Ultra na vyvločkovanie a sedimentáciu nečistôt, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Flokul Ultra na vyvločkovanie a sedimentáciu nečistôt, 1 l
Kód: 2503570
Kód dod.: 676253
EAN: 8595039301447
 
7.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok zabezpečuje priezračne čistú vodu. Do vody sú zanášané alebo sú prítomné mikroskopické (koloidné) nečistoty, ktoré zhoršujú hygienickú kvalitu vody a jej priezračný vzhľad.
Laguna Ca stabilizátor tvrdosti vody, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Ca stabilizátor tvrdosti vody, 1 l
Kód: 2503571
Kód dod.: 676256
EAN: 8595039301065
 
13.20 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zníženie tvrdosti vody, ktorú všeobecne spôsobujú prevažne vápenaté a horečnaté soli. Zabráni vzniku usadenín na stenách a dně bazénu a zároveň na seba viaže ióny železa a mangánu, ktoré spôsobujú nežiadúce zafarbenie vody.
Laguna tester 4v1, pH papieriky, 10 ks v balení
Stachema - Laguna
Laguna tester 4v1, pH papieriky, 10 ks v balení
Kód: 2503632
Kód dod.: 676191
EAN: 8595039302628
 
4.72 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tester na meranie hodnôt pH, obsahu chlóru (celkového + voľného) a celkovej alkalinity. Tester slúži na meranie hodnôt pH, obsahu chlóru (celkového + voľného) a celkovej alkalinity vo vodě bazénu.
Stachema Eprosin T-30 epoxidová tmely na opravy karosérií + tvrdidlo, 900 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidová tmely na opravy karosérií + tvrdidlo, 900 g
Kód: 2502902
Kód dod.: 512653
EAN: 8594024090922
 
13.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K oprave zkorodovaných prahov automobilov so zachovaním pevnosti. K zatmelovaniu a lepeniu kovov, betónu, keramiky, skla, sklených laminátov, polystyrénu, dreva, drevovláknitých dosiek, v modelárstve apod.
AKCE
Lignofix I-profi aplikačná likvidácia drevokazného hmyzu, 500 ml
Lignofix I-profi aplikačná likvidácia drevokazného hmyzu, 500 ml
Kód: 2503306
Kód dod.: 675945
EAN: 8595039302963
 
5.15 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ošetrenie dreva napadnutého drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík a pod.) a na preventívne ošetrenie dreva proti drevokaznému hmyzu v interiéroch (strešné konštrukcie, obloženie, schody, podlahy a pod.) a v exteriéroch bez priameho a trvalého kontaktu...
POOL Bazénová chémia Kombi tablety 4v1 1 kg
POOL Balance
POOL Bazénová chémia Kombi tablety 4v1 1 kg
Kód: 2602049
Kód dod.: 676646
EAN: 8595039316120
 
11.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
POOL bazénová chémia kombi tablety 4v1 (1 kg) sú multifunkčné chlórové tablety určené na kompletnú údržbu bazénovej vody počas celej sezóny.
AKCE
Stachema Fungispray citrón bezchlorový dezinfekčný prípravok, 500 ml
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungispray citrón bezchlorový dezinfekčný prípravok, 500 ml
Kód: 2501992
Kód dod.: 676169
EAN: 8595039311743
 
3.46 EUR
4.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na dezinfekciu povrchov kontaminovaných vírusom SARS-CoV-2. Likviduje vírusy, baktérie, plesne. Vhodný na textílie, nezanecháva škvrny.
Laguna Flokul Ultra na vyvločkovanie a sedimentáciu nečistôt, 500 ml
Stachema - Laguna
Laguna Flokul Ultra na vyvločkovanie a sedimentáciu nečistôt, 500 ml
Kód: 2503022
Kód dod.: 676252
EAN: 8595039301591
 
3.89 EUR
7.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok zabezpečuje priezračne čistú vodu. Do vody sú zanášané alebo sú prítomné mikroskopické (koloidné) nečistoty, ktoré zhoršujú hygienickú kvalitu vody a jej priezračný vzhľad.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkčné tablety pre celosezónnu údržbu vody v bazéne, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkčné tablety pre celosezónnu údržbu vody v bazéne, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
13.20 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderný viacúčelový prípravok (tableta 20 g) pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.
Laguna Economy ponorný teplomer do bazénov, 18 cm
Stachema - Laguna
Laguna Economy ponorný teplomer do bazénov, 18 cm
Kód: 2504558
Kód dod.: 676402
EAN: 8595039305889
 
3.68 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Teplomer pre okamžité zistenie teploty vody v bazéne.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.03 EUR
303EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
AKCE
Lignofix Efekt prevencia proti hmyzu, plesniam a hubám, zelený, 1 kg
Lignofix
Lignofix Efekt prevencia proti hmyzu, plesniam a hubám, zelený, 1 kg
Kód: 2503305
Kód dod.: 675938
EAN: 8595039303465
 
5.67 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je koncentrovaný kapalný prípravok s preventívnym účinkom proti drevokaznému hmyzu (napr. červotoč, tesařík), drevokazným hubám (napr. drevomorka domáca), drevozafarbujúcim hubám a plesniam.
POOL Bazénová chémia Kombi tablety 4v1 2,2 kg
POOL Balance
POOL Bazénová chémia Kombi tablety 4v1 2,2 kg
Kód: 2602050
Kód dod.: 676648
EAN: 8595039316137
 
23.59 EUR
10.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
POOL bazénová chémia kombi tablety 4v1 sú multifunkčné chlorové tablety určené pre kompletnú údržbu bazénovej vody počas celej sezóny.
POOL Bazénová chémia proti tvrdosti vody 500 ml
POOL Balance
POOL Bazénová chémia proti tvrdosti vody 500 ml
Kód: 2602057
Kód dod.: 676662
EAN: 8595039316229
 
6.01 EUR
6.02 EUR
12.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
POOL bazénová chémia proti tvrdosti vody (cca 500 ml) je prípravok určený na stabilizáciu minerálov a zníženie tvrdosti vody v bazéne.
Laguna chlorové tablety dezinfekcie bazénovej vody, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna chlorové tablety dezinfekcie bazénovej vody, 1 kg
Kód: 2503020
Kód dod.: 676220
EAN: 8595039300600
 
10.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabraňuje tvorbe rias, likviduje baktérie. Chlorové tablety slúžia ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.
AKCE
Lignofix E-profi prevencia proti hmyzu, plesniam, hubám, číry, 5 kg
Lignofix
Lignofix E-profi prevencia proti hmyzu, plesniam, hubám, číry, 5 kg
Kód: 2503299
Kód dod.: 675904
EAN: 8595039303489
 
41.38 EUR
8.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný prípravok určený k preventívnej povrchovej ochrane dreva v interiéroch a exteriéroch proti drevokazným hubám, plesniam a drevokaznému hmyzu.
Laguna Chlorinátor dávkovací stredný plavák
Stachema - Laguna
Laguna Chlorinátor dávkovací stredný plavák
Kód: 2503685
Kód dod.: 676432
EAN: 8595039304271
 
8.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chlorinátor - stredný plávajúci dávkovač bazénovej chémie (1 - 2 tablety).
Laguna Quatro tablety multifunkčné bazénová chémia, 1,4 kg
Stachema - Laguna
Laguna Quatro tablety multifunkčné bazénová chémia, 1,4 kg
Kód: 2505929
Kód dod.: 676262
EAN: 8595039312863
 
13.63 EUR
9.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bazénová chémia viacúčelový prípravok určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody, zabránenie vzniku rias, odstránenie nečistôt pomocou flokulácie a stabilizáciu chlóru.
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
POOL Balance
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
Kód: 2602056
Kód dod.: 676660
EAN: 8595039316205
 
3.46 EUR
6.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič stien je špeciálny prípravok určený na odstránenie usadenín, mastnoty a nečistôt zo stien a okrajov bazéna.
AKCE
Stachema Fungispray avokádo bezchlorový dezinfekčný prípravok, 500 ml + 50 %
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungispray avokádo bezchlorový dezinfekčný prípravok, 500 ml + 50 %
Kód: 2501991
Kód dod.: 676156
EAN: 8595039311750
 
3.46 EUR
4.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S vôňou avokádo. Na likvidáciu plesní v domácnostiach, zdravotníctve, potravinárstve, veterinárnych zariadeniach a poľnohospodárstve najmä na poréznych stavebných materiáloch (steny, omietky, betón, drevo a pod.) a na textíliách.
AKCE
Lignofix Super prevencia proti drevokaznému hmyzu, čírý, 1 kg
Lignofix
Lignofix Super prevencia proti drevokaznému hmyzu, čírý, 1 kg
Kód: 2506246
Kód dod.: 675973
EAN: 8595039314911
 
41.68 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvapalný prípravok s preventívnym účinkom proti drevokazným hubám (napr. drevomorka), plesniam a preventívnym i likvidačným účinkom na drevokazný hmyz (napr. červotoč, tesařík).
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekcia vločkovania a proti riasam, 500 g
Stachema - Laguna
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekcia vločkovania a proti riasam, 500 g
Kód: 2504094
Kód dod.: 676195
EAN: 8595039306459
 
7.58 EUR
15.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok 3v1 zabezpečuje dezinfekciu bazénovej vody pomocou pomaly sa uvoľňujúceho chlóru, prevenciu proti tvorbe rias, napomáha odstráneniu mikroskopických nečistôt pomocou flokulácie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.