sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekcia vločkovania a proti riasam, 500 g
Stachema - Laguna
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekcia vločkovania a proti riasam, 500 g
Kód: 2504094
Kód dod.: 676195
EAN: 8595039306459
 
7.58 EUR
15.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok 3v1 zabezpečuje dezinfekciu bazénovej vody pomocou pomaly sa uvoľňujúceho chlóru, prevenciu proti tvorbe rias, napomáha odstráneniu mikroskopických nečistôt pomocou flokulácie.
AKCE
Lignofix E-profi prevencia proti hmyzu, plesniam, hubám, zelená, 1 kg
Lignofix
Lignofix E-profi prevencia proti hmyzu, plesniam, hubám, zelená, 1 kg
Kód: 2503300
Kód dod.: 675912
EAN: 8595039303526
 
10.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný prípravok určený na preventívnu povrchovú ochranu dreva v interiéroch a exteriéroch proti drevokazným hubám, plesniam a drevokaznému hmyzu.
Laguna Chlor Šok dezinfekcia do bazénu, 1 + 0,5 kg
Stachema - Laguna
Laguna Chlor Šok dezinfekcia do bazénu, 1 + 0,5 kg
Kód: 2504678
Kód dod.: 676231
EAN: 8595039310531.
 
11.46 EUR
11.47 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako dezinfekčný prostriedok na celosezónnu údržbu všetkých typov bazénov predovšetkým na jednorazovú, teda „šokovú“ úpravu bazénovej vody po napustení alebo pri silnom znečistení. Likviduje riasy a baktérie.
AKCE
Stachema Fungispray avokádo bezchlorový dezinfekčný prípravok, 500 ml + 50 %
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungispray avokádo bezchlorový dezinfekčný prípravok, 500 ml + 50 %
Kód: 2501991
Kód dod.: 676156
EAN: 8595039311750
 
3.46 EUR
4.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S vôňou avokádo. Na likvidáciu plesní v domácnostiach, zdravotníctve, potravinárstve, veterinárnych zariadeniach a poľnohospodárstve najmä na poréznych stavebných materiáloch (steny, omietky, betón, drevo a pod.) a na textíliách.
Laguna Chlor Šok dezinfekcia do bazéna, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna Chlor Šok dezinfekcia do bazéna, 1 kg
Kód: 2503021
Kód dod.: 676230
EAN: 8595039302369
 
11.46 EUR
11.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu všetkých typov bazénov predovšetkým pre jednorázovú, teda „šokovú“ úpravu bazénovej vody po naplnení alebo pri silnom znečistení. Likviduje riasy a baktérie.
AKCE
Rozprašovač na huby a plesne bez chlóru 750 ml
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Rozprašovač na huby a plesne bez chlóru 750 ml
Kód: 2206300
Kód dod.: 676162
EAN: 8595039311736
100%
3.46 EUR
4.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech (zdi, omítky, beton, dřevo apod.) a na textiliích.
AKCE
Lignofix E-profi prevencia proti hmyzu, plesniam, hubám, číry, 500 g
Lignofix
Lignofix E-profi prevencia proti hmyzu, plesniam, hubám, číry, 500 g
Kód: 2503297
Kód dod.: 675900
EAN: 8595039302819
 
5.81 EUR
11.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný prípravok určený na preventívnu povrchovú ochranu dreva v interiéroch a exteriéroch proti drevokazným hubám, plesniam a drevokaznému hmyzu.
AKCE
Lignofix I-profi likvidácia drevokazného hmyzu, číry, 500 g
Lignofix
Lignofix I-profi likvidácia drevokazného hmyzu, číry, 500 g
Kód: 2503308
Kód dod.: 675951
EAN: 8595039302901
 
8.92 EUR
17.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ošetrenie dreva napadnutého drevokazným hmyzom (červotoč, tesárik a pod.) a na preventívne ošetrenie dreva proti drevokaznému hmyzu v interiéroch (strešné konštrukcie, obloženie, schody, podlahy atď.) a v exteriéroch bez priameho a trvalého kontaktu...
Laguna chlorové tablety mini dezinfekcia bazénovej vody, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna chlorové tablety mini dezinfekcia bazénovej vody, 1 kg
Kód: 2503605
Kód dod.: 676221
EAN: 8595039302147
 
12.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chlorové tablety slúžia ako dezinfekčný prípravok na celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias, likviduje baktérie.
Laguna modrý šíp bazénová chémia, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna modrý šíp bazénová chémia, 1 kg
Kód: 2503133
Kód dod.: 676175
EAN: 8595039301393
 
13.63 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna modrý šíp slúži k šokovej dezinfekcii bazénovej vody s rýchlym úbytkom prebytočného chlóru z vody a možnosťou kúpanie vo veľmi krátkom čase po ošetrení.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Kód: 2503580
Kód dod.: 502706
EAN: 8594024091646
100%
3.20 EUR
71.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a pre výrobu lepidiel.
Stachema Fungisan bezchlórová prísada do maliarskych náterov proti plesniam, 1 l
Stachema Fungisan bezchlórová prísada do maliarskych náterov proti plesniam, 1 l
Kód: 2503501
Kód dod.: 475188
EAN: 8595039304868
 
11.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová, antibakteriálna a algicídna kvapalná prísada na ochranu muriva do vodou riediteľných maliarskych náterových hmôt a iných minerálnych stavebných materiálov.
Sinepox s2300 dvousložková základná farba na kov a oceľ, biela + tvrdidlo, 1,18 kg
Stachema
Sinepox s2300 dvousložková základná farba na kov a oceľ, biela + tvrdidlo, 1,18 kg
Kód: 2504913
Kód dod.: 251102
EAN: 8594162724543
 
27.05 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvosložková epoxidová základná farba s obsahom antikorózneho pigmentu určená pre základné nátery oceľových a iných kovových povrchov.
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Kód: 2602048
Kód dod.: 676644
EAN: 8595039316113
 
16.84 EUR
7.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozpustný prípravok pre intenzívnu dezinfekciu bazénovej vody.
Stachema Fungispray Chlorový dezinfekčný prípravok, 500 ml +50 %
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungispray Chlorový dezinfekčný prípravok, 500 ml +50 %
Kód: 2206299
Kód dod.: 676155
EAN: 8595039311729
 
3.28 EUR
3.29 EUR
4.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
k likvidácii plesní v domácnostiach, najmä v kúpeľniach na vane a umývadlá, obklady, škáry medzi obkladmi, dlažbu a vo zdravotníckych a potravinárskych zariadeniach.
Stachema Fungisan bezchlorová prísada do maliarskych náterov proti plesniam, 500 ml
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungisan bezchlorová prísada do maliarskych náterov proti plesniam, 500 ml
Kód: 77177
Kód dod.: 475186
EAN: 8595039304851
 
6.01 EUR
6.02 EUR
12.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protiplesňová, antibakteriálna a algicídna kvapalná prísada k ochrane muriva do vodou riediteľných maliarskych náterových hmôt a iných minerálnych stavebných materiálov.
Stachema Buch-much likvidácia všetkého hmyzu, 500 ml
Stachema
Stachema Buch-much likvidácia všetkého hmyzu, 500 ml
Kód: 88737
Kód dod.: 675124
EAN: 8595039300013
97%
5.15 EUR
10.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BUCH MUCH je kvapalný prípravok určený na hubenie všetkého hmyzu prenikajúceho do obytných priestorov.
AKCE
Lignofix E-profi prevencia proti hmyzu, plesniam, hubám, hnedý, 1 kg
Lignofix
Lignofix E-profi prevencia proti hmyzu, plesniam, hubám, hnedý, 1 kg
Kód: 2503302
Kód dod.: 675922
EAN: 8595039303977
 
10.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný prípravok určený na preventívnu povrchovú ochranu dreva v interiéroch a exteriéroch proti drevokazným hubám, plesniam a drevokaznému hmyzu.
Stachema Qualicar náplň do chemických WC, 1 l
Stachema
Stachema Qualicar náplň do chemických WC, 1 l
Kód: 2505058
Kód dod.: 627557
EAN: 8595039312689
 
9.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
QUALICAR zabezpečuje čistotu rezervoáru chemických WC, zabraňuje vytváraniu plynov a vzniku nepríjemných pachov.
AKCE
Lignofix E-profi prevencia proti hmyzu, plesniam, hubám, hnedý, 5 kg
Lignofix
Lignofix E-profi prevencia proti hmyzu, plesniam, hubám, hnedý, 5 kg
Kód: 2503303
Kód dod.: 675924
EAN: 8595039303984
 
43.32 EUR
8.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný prípravok určený na preventívnu povrchovú ochranu dreva v interiéroch a exteriéroch proti drevokazným hubám, plesniam a drevokaznému hmyzu.
AKCE
Lignofix I-profi OH likvidácia a prevencia drevokazného hmyzu, náhradná náplň, 800 g
Lignofix
Lignofix I-profi OH likvidácia a prevencia drevokazného hmyzu, náhradná náplň, 800 g
Kód: 2503312
Kód dod.: 675962
EAN: 8595039303038
 
10.52 EUR
13.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ošetrovanie dreva napadnutého drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík a pod.) a na preventívne ošetrovanie dreva proti drevokaznému hmyzu v interiéroch (strešné konštrukcie, obloženie, schody, podlahy atď.) a v exteriéroch bez priameho a trvalého kontaktu so
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Stachema - Rebel
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Kód: 2501844
Kód dod.: 675555
EAN: 8595039305544
100%
5.84 EUR
23.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny prípravok je určený na hubenie čmelíkov v hydinárňach či kurínoch. Aplikuje sa ako postrek po dôkladnej mechanickej očiste na steny zariadení hál a kurínov, odporúča sa aplikovať prípravok pred každým naskladnením.
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.