sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Ochrana povrchu áut

Nejprodávanější
AKCE
Carlson odstraňovač škrábancov, 100 ml
Carlson
Carlson odstraňovač škrábancov, 100 ml
Kód: 2600338
Kód dod.: 481746
EAN: 8591522337160
 
3.51 EUR
35.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale odstráni škrabance a drobné ryhy z laku auta
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Kód: 04078
Kód dod.: 480110
EAN: 8594825006139
92%
4.33 EUR
36.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tempo Pasta obsahuje abrazíva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karosérie automobilov.
Coyote oživovač plastov a pneu, 400 ml
Coyote
Coyote oživovač plastov a pneu, 400 ml
Kód: 04066
Kód dod.: 480508
EAN: 8590005753183
100%
5.15 EUR
12.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok určený k ošetreniu pneumatík a vonkajších plastov a všetkých gumových častí. Čistí, vracia pôvodný vzhľad, ošetrené miesto udržuje v elastickom stave.
Carlson Ochrana káblov proti kunám, 500 ml
Carlson Ochrana káblov proti kunám, 500 ml
Kód: 2505430
Kód dod.: 485620
EAN: 8591522335050
 
6.27 EUR
12.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana elektroinštalácie pred vniknutím kun v podobe praktického rozprašovača.
Coyote Cockpit ve spreji, lesné plody, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit ve spreji, lesné plody, 400 ml
Kód: 64015
Kód dod.: 480521
EAN: 8590005010408
100%
4.54 EUR
11.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej s vôňou lesných plodov pre ochranu interiéru.
Motip 306017 Presto UBS Bitumen ochrana podvozku a karoserie, čierny, 500 ml
Motip
Motip 306017 Presto UBS Bitumen ochrana podvozku a karoserie, čierny, 500 ml
Kód: 2507154
Kód dod.: 303366
EAN: 4052800306017
 
8.18 EUR
16.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie na karosériu, v dielňach, autobusové konštrukcie, v domácnosti. Chráni podvozok proti mechanickému i chemickému namáhaniu ako sú odlétajúce kamienky, posypové soli, vody, hrdzi a poveternostným vplyvom.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Motip 306017 Presto UBS Bitumen ochrana podvozku a karoserie, čierny, 500 ml
Motip
Motip 306017 Presto UBS Bitumen ochrana podvozku a karoserie, čierny, 500 ml
Kód: 2507154
Kód dod.: 303366
EAN: 4052800306017
 
8.18 EUR
16.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie na karosériu, v dielňach, autobusové konštrukcie, v domácnosti. Chráni podvozok proti mechanickému i chemickému namáhaniu ako sú odlétajúce kamienky, posypové soli, vody, hrdzi a poveternostným vplyvom.
Max Color Bitúmen farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Mako color
Max Color Bitúmen farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Kód: 2503677
Kód dod.: 303210
EAN: 4029534642476
 
9.04 EUR
9.05 EUR
18.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max Color, ideálny k rýchlej, u použitia na ťažko prístupných miestach ako sú blatníky, nadkolia, spodky automobilov apod. konzervuje a chráni proti vode, soľiam, kamienkom a korózii.
Coyote Cockpit ve spreji, lesné plody, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit ve spreji, lesné plody, 400 ml
Kód: 64015
Kód dod.: 480521
EAN: 8590005010408
100%
4.54 EUR
11.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej s vôňou lesných plodov pre ochranu interiéru.
Max Color Antigravel farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Mako color
Max Color Antigravel farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Kód: 2503678
Kód dod.: 303213
EAN: 4029534642490
 
10.17 EUR
20.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana spodkov PVC použitie na ťažko prístupné miesta, k utesneniu, konzervácii a zlepšeniu lesku, ideálne pre rýchle použitie ako sú nadkolia, spojlery a čelné masky dlhodobá účinná ochrana na spodky automobilov proti kamienkom a soliam.
Coyote oživovač plastov a pneu, 400 ml
Coyote
Coyote oživovač plastov a pneu, 400 ml
Kód: 04066
Kód dod.: 480508
EAN: 8590005753183
100%
5.15 EUR
12.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok určený k ošetreniu pneumatík a vonkajších plastov a všetkých gumových častí. Čistí, vracia pôvodný vzhľad, ošetrené miesto udržuje v elastickom stave.
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Kód: 04078
Kód dod.: 480110
EAN: 8594825006139
92%
4.33 EUR
36.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tempo Pasta obsahuje abrazíva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karosérie automobilov.
Carlson Ochrana káblov proti kunám, 500 ml
Carlson Ochrana káblov proti kunám, 500 ml
Kód: 2505430
Kód dod.: 485620
EAN: 8591522335050
 
6.27 EUR
12.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana elektroinštalácie pred vniknutím kun v podobe praktického rozprašovača.
AKCE
Carlson odstraňovač škrábancov, 100 ml
Carlson
Carlson odstraňovač škrábancov, 100 ml
Kód: 2600338
Kód dod.: 481746
EAN: 8591522337160
 
3.51 EUR
35.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale odstráni škrabance a drobné ryhy z laku auta
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.