sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Šampóny, čističe

Nejprodávanější
Regum ochranný prostriedok k ošetreniu gumových výrobkov, 200 ml
Důbrava Regun
Regum ochranný prostriedok k ošetreniu gumových výrobkov, 200 ml
Kód: 04064
Kód dod.: 480525
EAN: 8594005500761
96%
3.89 EUR
19.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný a konzervačný prostriedok k ošetreniu gumových výrobkov, je určený pre výrobky vystavené slnku, mrazu a vlhkosti.
Milit autočistič, 5 l
Milit
Milit autočistič, 5 l
Kód: 2508159
Kód dod.: 700622
EAN: 8594221200018
 
14.28 EUR
2.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojmu vozidlu profesionálnu starostlivosť a užite si žiarivo čistý vzhľad každý deň.
Carlson Oživovač plastov, 500 ml - rozprašovač
Carlson
Carlson Oživovač plastov, 500 ml - rozprašovač
Kód: 2505592
Kód dod.: 485601
EAN: 8591522334534
100%
4.72 EUR
9.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný oživovač plastov a gumy, ktorý čistí, obnovuje farby a vytvára ochranný film proti UV žiareniu, nečistotám a poveternostným vplyvom. Ideálny na nárazníky, líšty aj pneumatiky.
AKCE
Resistin Car antikorozný sprej na ošetrenie podvozku, nepremieňateľný, 500 ml
Resistin Car antikorozný sprej na ošetrenie podvozku, nepremieňateľný, 500 ml
Kód: 2504452
Kód dod.: 303201
EAN: 8594019366698
 
7.75 EUR
15.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa ako antikorózny prípravok pre konzerváciu kovových povrchov, najmä spodkov automobilov, s vynikajúcimi protihlukovými vlastnosťami.
Tempo Renoplast s černidlem leštěnka k čištění tmavých plastov, 300 ml
Druchema
Tempo Renoplast s černidlem leštěnka k čištění tmavých plastov, 300 ml
Kód: 2503772
Kód dod.: 480120
EAN: 8594825002964
 
4.54 EUR
15.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, renovuje a konzervuje čierne vonkajšie plastové a gumové súčasti automobilov, ako sú nárazníky, spoilery, pneumatiky, lišty, čelné masky a vracia im pôvodný čierny vzhľad a oživuje farby.
Druchema Silichrom pasta na čistenie a leštenie kovov a chrómu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čistenie a leštenie kovov a chrómu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 711020
EAN: 8594825001523
100%
2.46 EUR
27.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silichrom umožňuje účinne vyčistiť a vyleštiť zašlé povrchy kovových predmetov chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosadze a pod. Zanecháva konzervačný film, ktorý chráni ošetrené plochy proti nepriaznivým vplyvom atmosféry.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Kód: 04080
Kód dod.: 480116
EAN: 8594825006146
90%
4.33 EUR
36.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neabrazívny ľahko roztierateľný krém, na leštenie a konzerváciu lakov karosérií najmä nových, vrátane metalíz. Je vyrobený z prírodných a syntetických tvrdých voskov, ktoré dodávajú ošetrenej karosérii vysoký a trvácny lesk.
AKCE
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Carlson
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Kód: 2506256
Kód dod.: 481662
EAN: 8591522334497
 
4.50 EUR
9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stop Rain je antistatický prípravok, ktorý odpudzuje vodu z čelného skla automobilu.
Velvana Autocleaner Autobalsam, 500 ml
Velvana
Velvana Autocleaner Autobalsam, 500 ml
Kód: 2503671
Kód dod.: 480001
EAN: 18591522312560
 
6.15 EUR
12.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštiaci a konzervačný prípravok s tvrdým voskom ošetruje a dlhodobo chráni karosérie motorových vozidiel.
Carlson autošampón bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampón bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
4.59 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson autošampón bez vosku spoľahlivo odstráni nečistoty z karosérie a zanechá váš voz dokonale čistý a pripravený na ďalšiu starostlivosť.
Rapid Servošampon autoshampo pre strojové aj ručné umývanie, 5 kg
Velvana
Rapid Servošampon autoshampo pre strojové aj ručné umývanie, 5 kg
Kód: 2503377
Kód dod.: 480432
EAN: 8595026310469
 
36.31 EUR
7.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa pre strojové aj ručné umývanie šasi, motorov, karosérií motorových vozidiel, plachiet nákladných áut, čistenie garážových priestorov a dlažieb.
Coyote Cockpit sprej citrón na čistenie interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej citrón na čistenie interiéru, 400 ml
Kód: 04070
Kód dod.: 480515
EAN: 8590005753206
 
4.54 EUR
11.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, leští a ošetruje všetky časti z plastických hmot, kože, dreva a koženky v interiéri vozidla.
Coyote Autošampón, 500 ml
Coyote
Coyote Autošampón, 500 ml
Kód: 04044
Kód dod.: 480472
EAN: 8590005733895
 
2.20 EUR
4.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok určený na umývanie a čistenie všetkých druhov lakov motorových vozidiel a všetkých lakovaných povrchov. Parfumovaný.
Coyote Autošampón s voskom, 500 ml
Coyote
Coyote Autošampón s voskom, 500 ml
Kód: 40148
Kód dod.: 480480
EAN: 8590005001109
 
4.19 EUR
8.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umyje aj naleští automobil v jednej operácii. Poskytuje lesk a konzerváciu laku vďaka obsahu voskov.
Coyote Cockpit ve spreji, lesné plody, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit ve spreji, lesné plody, 400 ml
Kód: 64015
Kód dod.: 480521
EAN: 8590005010408
100%
4.54 EUR
11.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej s vôňou lesných plodov pre ochranu interiéru.
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1706132
Kód dod.: 705041
EAN: 8595009213183
100%
3.46 EUR
6.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok určený na odstránenie nečistôt z plastových rámov, nábytku a všetkých plastov v domácnosti a priemysle. Výborne odstraňuje aj prilepený hmyz napr. zo skiel a plastových dielov automobilov.
AKCE
Resistin Car antikorózny sprej na ošetrenie podvozku, prelakovateľný, 500 ml
Resistin
Resistin Car antikorózny sprej na ošetrenie podvozku, prelakovateľný, 500 ml
Kód: 2504453
Kód dod.: 303203
EAN: 8594019366711
100%
8.61 EUR
17.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze PVC pre diely karosérií, nadkolí, vnútorné priestory a ďalšie miesta, kde je potrebné dosiahnuť silnú ochrannú vrstvu
AKCE
Carlson Čistič diskov kol, 500 ml
Carlson
Carlson Čistič diskov kol, 500 ml
Kód: 2600336
Kód dod.: 480550
EAN: 8591522333469
 
2.85 EUR
2.86 EUR
5.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny čistiaci koncentrát s rozprašovačom na disky kol z ľahkých kovov a ocele.
Coyote čističi diskov, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote čističi diskov, rozprašovač, 500 ml
Kód: 40152
Kód dod.: 480474
EAN: 8590005002670
95%
4.19 EUR
8.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne čistí bežné nečistoty a odstraňuje znečistenie, vznikajúce vplyvom trenia brzdového obloženia.
Tempo autoleštenka leštenka na preleštenie umytých áut, 300 ml
Druchema Tempo®
Tempo autoleštenka leštenka na preleštenie umytých áut, 300 ml
Kód: 04052
Kód dod.: 480126
EAN: 8594825001509
100%
4.54 EUR
15.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Emulzní leštenka na rýchle ošetrenie a preleštenie umytých plôch karosérií, vrátane metalíz. Je vhodná najmä na ošetrenie novších autolakov.
AKCE
Carlson rozmrazovač skiel vo spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skiel vo spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
3.11 EUR
3.12 EUR
7.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na odstraňovanie námrazy zo skiel automobilov vo spreji, 400 ml
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
Kód: 1903113
Kód dod.: 702048
EAN: 5902986208003
100%
3.89 EUR
7.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na úpornú mastnotu a nečistoty, na umývanie okiennych rámov, plastového záhradného nábytku, žalúzií, bicyklov, skeletov kosačiek na trávu, alu kol u automobilov, motorov a iných mastnotou znečistených povrchov.
Coyote Cockpit v spreji, pomaranč, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit v spreji, pomaranč, 400 ml
Kód: 37168
Kód dod.: 480517
EAN: 8590005001901
 
4.54 EUR
11.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci sprej s antistatickými účinkami a sviežou vôňou pomarančov.
Coyote Cockpit čistiace obrúsky, vanilka, 30 ks
Coyote
Coyote Cockpit čistiace obrúsky, vanilka, 30 ks
Kód: 33789
Kód dod.: 480498
EAN: 8590005006890
 
2.55 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické jednorazové obrúsky na čistenie interiéru vozidla. Nestárnuce a stále obľúbená vôňa vanilky.
Coyote Cockpit čistiace obrúsky, pomarančové, 30 ks
Coyote
Coyote Cockpit čistiace obrúsky, pomarančové, 30 ks
Kód: 2500090
Kód dod.: 480500
EAN: 8590005006906
 
2.55 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické jednorazové obrúsky na čistenie interiéru vozidla. Nestarnúca a stále obľúbená vôňa pomarančov. Na znečistené časti použite potrebné množstvo obrúskov.
Carlson autošampón s voskom 1 l
Carlson
Carlson autošampón s voskom 1 l
Kód: 2507604
Kód dod.: 485606
EAN: 8591522336903
 
5.28 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson autošampón s voskom je vysoko účinný umývací prostriedok určený pre ručné umývanie všetkých typov vozidiel.
Coyote Cockpit sprej vanilka na čistenie interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej vanilka na čistenie interiéru, 400 ml
Kód: 04072
Kód dod.: 480519
EAN: 8590005753152
95%
4.54 EUR
11.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, leští a ošetruje všetky časti z plastických hmot, kože, dreva a koženky v interiéri vozidla. Pôsobí antistaticky, chráni hmotu pred lámavosťou.
AKCE
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
3.08 EUR
6.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémová leštěnka vhodná na ošetrenie a regeneráciu všetkých druhov nábytku, plastových povrchov, vrátane palubných dosiek áut.
AKCE
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Kód: 48446
Kód dod.: 480537
EAN: 8594825000458
100%
4.33 EUR
36.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštenka umožňuje účinne vyčistiť aj zašlé povrchy chromovaných a niklovaných predmetov, súčiastok z nerezu, mosadze, hliníka a iných.
AKCE
Milit Cleaner autokozmetika 750 ml
Milit
Milit Cleaner autokozmetika 750 ml
Kód: 2508280
Kód dod.: 700568
EAN: 8594221200360
 
2.29 EUR
3.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Milit Cleaner (autokozmetika) je kvapalný čistiaci prostriedok určený na použitie na automobiloch – na čistenie karosérie, skiel, plastových a lakovaných častí vozidla a odstraňovanie zašlých nečistôt a mastnoty.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.