sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Hlubná Ava Soda kryštalická 1 kg
Hlubna - Ava
Hlubná Ava Soda kryštalická 1 kg
Kód: 50965
Kód dod.: 760012
EAN: 8594003010170
98%
1.30 EUR
1.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zmäkčovanie vody, namáčanie silne znečistených odevov, zvýšenie účinnosti pracieho prášku, preplachovanie pivných prípadne mastných trubiek, na úpravu pH vody v bazénoch.
-1%Zľava
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Kód: 06952
Kód dod.: 3031
EAN: 8585003930315
92%
1.51 EUR
1.52 EUR
1.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vysoko rozpustný prostriedok na zmäkčenie vody a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Sóda nájde tiež využitie pri preplachovaní pivných popř. mastných rúr. Sóda viaže ióny horčíka a vápnika za vzniku príslušných nerozpustných uhličitanov.
Laguna tester 4v1, pH papieriky, 10 ks v balení
Stachema - Laguna
Laguna tester 4v1, pH papieriky, 10 ks v balení
Kód: 2503632
Kód dod.: 676191
EAN: 8595039302628
 
4.74 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tester na meranie hodnôt pH, obsahu chlóru (celkového + voľného) a celkovej alkalinity. Tester slúži na meranie hodnôt pH, obsahu chlóru (celkového + voľného) a celkovej alkalinity vo vodě bazénu.
Probazen pH plus prípravok na úpravu pH, 1,2 kg
Probazen
Probazen pH plus prípravok na úpravu pH, 1,2 kg
Kód: 33027
Kód dod.: 676295
EAN: 8594019361204
100%
4.39 EUR
3.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na zvyšovanie hodnoty pH. Voda na kúpanie má mať hodnotu pH v rozmedzí 6,8-7,6. Merenie hodnoty pH vykonávame minimálne 2x týždenne bazénovým testerom a okamžite regulujeme prípadné odchýlky od ideálnej hodnoty.
Probazen náhradné tablety CL do testeru, 10 ks
Probazen
Probazen náhradné tablety CL do testeru, 10 ks
Kód: 41496
 
EAN: 8594019361976
 
1.60 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné tablety na meranie chlóru tabletovými testermi. 1 plato= 10ks tabliet.
Probazen náhradné tablety PH do testeru, 10 ks
Probazen
Probazen náhradné tablety PH do testeru, 10 ks
Kód: 40935
 
EAN: 4260431460392
 
1.60 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné tablety na meranie hodnoty pH (kyslosti).
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Probazen náhradné tablety CL do testeru, 10 ks
Probazen
Probazen náhradné tablety CL do testeru, 10 ks
Kód: 41496
 
EAN: 8594019361976
 
1.60 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné tablety na meranie chlóru tabletovými testermi. 1 plato= 10ks tabliet.
Probazen kapkový tester Cl a pH
Probazen
Probazen kapkový tester Cl a pH
Kód: 2506784
Kód dod.: 676393
EAN: 8594019366858
 
21.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapkový tester na stanovenie celkového i voľného chlóru a pH v bazénovej vode.
Laguna tester 4v1, pH papieriky, 10 ks v balení
Stachema - Laguna
Laguna tester 4v1, pH papieriky, 10 ks v balení
Kód: 2503632
Kód dod.: 676191
EAN: 8595039302628
 
4.74 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tester na meranie hodnôt pH, obsahu chlóru (celkového + voľného) a celkovej alkalinity. Tester slúži na meranie hodnôt pH, obsahu chlóru (celkového + voľného) a celkovej alkalinity vo vodě bazénu.
Probazen pH plus prípravok na úpravu pH, 1,2 kg
Probazen
Probazen pH plus prípravok na úpravu pH, 1,2 kg
Kód: 33027
Kód dod.: 676295
EAN: 8594019361204
100%
4.39 EUR
3.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na zvyšovanie hodnoty pH. Voda na kúpanie má mať hodnotu pH v rozmedzí 6,8-7,6. Merenie hodnoty pH vykonávame minimálne 2x týždenne bazénovým testerom a okamžite regulujeme prípadné odchýlky od ideálnej hodnoty.
Probazen náhradné tablety PH do testeru, 10 ks
Probazen
Probazen náhradné tablety PH do testeru, 10 ks
Kód: 40935
 
EAN: 4260431460392
 
1.60 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné tablety na meranie hodnoty pH (kyslosti).
Probazen Palintest testovacie prúžky do bazéna 3v1, 50 ks
Probazen
Probazen Palintest testovacie prúžky do bazéna 3v1, 50 ks
Kód: 2103396
Kód dod.: 105609
EAN: 8594019368906
 
14.56 EUR
14.57 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pomocou týchto testovacích prúžkov Probazen do bazénovej vody 3v1 určíte pH, koncentráciu voľného chlóru a celkovú alkalitu v bazéne. Prúžky sú ideálne pre domácich používateľov.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 11687
EAN: 8594019361952
100%
9.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tabletový tester koncentrácie chlóru a hodnoty pH v bazénovej vode.
-1%Zľava
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Kód: 06952
Kód dod.: 3031
EAN: 8585003930315
92%
1.51 EUR
1.52 EUR
1.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vysoko rozpustný prostriedok na zmäkčenie vody a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Sóda nájde tiež využitie pri preplachovaní pivných popř. mastných rúr. Sóda viaže ióny horčíka a vápnika za vzniku príslušných nerozpustných uhličitanov.
Hlubná Ava Soda kryštalická 1 kg
Hlubna - Ava
Hlubná Ava Soda kryštalická 1 kg
Kód: 50965
Kód dod.: 760012
EAN: 8594003010170
98%
1.30 EUR
1.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zmäkčovanie vody, namáčanie silne znečistených odevov, zvýšenie účinnosti pracieho prášku, preplachovanie pivných prípadne mastných trubiek, na úpravu pH vody v bazénoch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.