sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Vrásky a starnúca pleť

Nejprodávanější
Luna Natural Vitamín E mandľový výživný krém 200 ml
Luna Natural
Luna Natural Vitamín E mandľový výživný krém 200 ml
Kód: 80082
Kód dod.: 822832
EAN: 8594045540307
99%
1.94 EUR
9.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný mandlový krém Luna Natural zlepšuje pružnost a hebkost pleti díky mandlovému oleji a vitaminu E. Zároveň zpomaluje tvorbu vrásek. Je vhodný pro všechny typy pleti ke každodennímu užívání.
AKCE
RYOR nočný krém s morskými riasami 50 ml
Ryor
RYOR nočný krém s morskými riasami 50 ml
Kód: 37146
Kód dod.: 822676
EAN: 8594007977295
100%
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, jemný, ľahko vstrebateľný regeneračný krém. Extrakty z morských rias podporujú spevnenie pokožky a jej hydratáciu.
AKCE
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Ryor
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Kód: 2506429
Kód dod.: 822420
EAN: 8594218460425
 
9.52 EUR
190.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ryor Kolagen+ je výživný, predsa však ľahký denný krém navrhnutý pre komplexnú starostlivosť o pleť. Intenzívne hydratuje, vyživuje a dodáva pleti energiu pre každodennú regeneráciu.
RYOR Koenzym Q10 nočný krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 nočný krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koenzym Q10 aktívne podporuje využitie energie v bunke pre zlepšenie regenerácie pleti.
RYOR denný krém s amarantovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s amarantovým olejom 50 ml
Kód: 08767
Kód dod.: 822671
EAN: 8594007971934
100%
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný, výrazne mastný, ale ľahko vstrebateľný krém s vysokým percentom amarantového oleja a účinnou látkou skvalen.
Nivea Q10 Power zpevňujúci nočný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňujúci nočný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
9.30 EUR
186EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatiaľ čo vy spíte, vaša pleť môže rozkvetnúť do krásy. Vsádzajte na nočnú starostlivosť s obsahom 100% pleti identickému koenzýmu Q10: NIVEA Zpevňujúci nočný krém proti vráskam Q10 POWER.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
RYOR výživný krém s ceramidy, 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s ceramidy, 50 ml
Kód: 32814
Kód dod.: 822658
EAN: 8594007977226
100%
8.01 EUR
160.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný, dobre vstrebateľný krém. Komplex ceramidov dlhodobo hydratuje a regeneruje pleť.
Astrid Hyaluronic Gold denný pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold denný pleťový krém 50 ml
Kód: 2501872
Kód dod.: 820466
EAN: 8592297012023
 
9.95 EUR
199EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúci denný krém proti vráskam s 5 rôznymi typmi kyseliny hyaluronovej a so zlatými proteínmi.
Astrid Multicollagen pleťové sérum proti vráskám 30 ml
Astrid
Astrid Multicollagen pleťové sérum proti vráskám 30 ml
Kód: 2501882
Kód dod.: 820473
EAN: 8592297011682
 
9.95 EUR
331.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky, zpevňuje kontúry tváre dodáva pleti hutnosť a navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu.
Nivea Q10 UV Fluid OF 50 denný krém proti vráskam, 40 ml
Nivea®
Nivea Q10 UV Fluid OF 50 denný krém proti vráskam, 40 ml
Kód: 2508699
Kód dod.: 822404
EAN: 9005800389554
 
14.49 EUR
14.50 EUR
362.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký denný fluid s vysokým ochranným faktorom SPF 50, ktorý chráni pleť pred UVA i UVB žiarením a zároveň pôsobí proti vráskam.
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Kód: 2509127
Kód dod.: 821146
EAN: 8594910012656
 
4.54 EUR
129.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Karlovarský krém hydratačný je určený na dennú starostlivosť a ošetrovanie všetkých typov pleti. Obnovuje prirodzený vzhľad pleti. Vhodný na prevenciu ochabnutej pleti a tvorby vrások. Svojím zložením a najmä obsahom prírodných olejov krém pleť dokonale zvlhčí.
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Astrid
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Kód: 2509130
Kód dod.: 820475
EAN: 8592297013464
 
9.95 EUR
199EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťový UV fluid OF50+ je navrhnutý proti tmavým škvrnám a vráskam. SPF 50+ chráni pred poškodením spôsobeným slnkom.
Nivea Q10 Plus denná a nočná starostlivosť proti vráskam 50 ml + 50 ml darčeková sada
Nivea®
Nivea Q10 Plus denná a nočná starostlivosť proti vráskam 50 ml + 50 ml darčeková sada
Kód: 83487
Kód dod.: 822568
EAN: 9005800235158
 
22.07 EUR
220.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balení Nivea Q10 Plus s nočím a denním krémem. Vhodné pro věk 30+. Nedejte šanci vráskám. Pečující složení s koenzymem Q10 a kreatinem pleť výrazně hydratuje, vyhlazuje a zanechává ji jemnou a hladkou.
L'Oréal Age Specialist 65+ denný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 65+ denný krém, 50 ml
Kód: 1703843
Kód dod.: 822736
EAN: 3600523408924
 
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Vyživujúci denný krém pre redukciu vrások, remodeláciu kontúr a vylepšenie pružnosti pleti.
Astrid Collagen Pro denný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Collagen Pro denný krém, 50 ml
Kód: 1810164
Kód dod.: 820442
EAN: 8592297002864
 
7.56 EUR
7.57 EUR
151.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denný krém proti vráskam využíva inovatívnu technológiu, ktorá pomáha navrátiť pleti mladistvý vzhľad. Vyhladzuje vrásky a jemné linky a viditeľne zlepšuje pevnosť, pružnosť a plnosť pleti pre remodelované kontúry tváre.
L'Oréal Age Specialist 45+ denný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 45+ denný krém, 50 ml
Kód: 77829
Kód dod.: 822732
EAN: 3600522550105
 
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Pre redukciu vrások, obnovu pevnosti pleti a vypnutie kontúr.
Norkový výživný krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový výživný krém, 33 g
Kód: 08795
Kód dod.: 821140
EAN: 8594007051117
98%
5.62 EUR
170.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masný pleťový krém na každodennú starostlivosť a ošetrenie všetkých typov pleti, predovšetkým suchej. Vhodný na večerné ošetrenie, na prevenciu ochablej pleti a tvorby vrások.
Nivea Q10 Plus C OF15 energizujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus C OF15 energizujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 2102359
Kód dod.: 822529
EAN: 9005800404035
 
14.49 EUR
14.50 EUR
289.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmiernite známky únavy a chráňte svoju pleť pred vznikom vrások. Výživu v podobe antioxidantov vašej pleti dodá: NIVEA Energizujúci denný krém proti vráskam Q10 plus C.
Astrid MultiCollagen Nočný krém proti vráskam 50 ml
Astrid
Astrid MultiCollagen Nočný krém proti vráskam 50 ml
Kód: 2501875
Kód dod.: 820472
EAN: 8592297011675
 
9.95 EUR
199EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Multicollagen nočný krém s 93 % prírodných zložiek a 4× vyššou koncentráciou aktivátora kolagénu intenzívne regeneruje pleť počas noci, redukuje vrásky a navracia jej mladistvý vzhľad.
Astrid Rose Premium 55+ spevňujúci a vyplňujúci nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Rose Premium 55+ spevňujúci a vyplňujúci nočný krém, 50 ml
Kód: 2602086
Kód dod.: 820448
EAN: 8592297009856
 
9.95 EUR
199EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Rose Premium spevňujúci a vyplňujúci nočný krém posilňuje a vyživuje vašu pokožku každú noc, a zároveň ju zanecháva pružnejšiu a hydratovanú.
RYOR Koenzym Q10 denný krém s UV filtrami, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 denný krém s UV filtrami, 50 ml
Kód: 08777
Kód dod.: 822660
EAN: 8594007977127
100%
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koenzym Q10 aktívne podporuje využitie energie v bunke na zlepšenie regenerácie pleti.
RYOR Koenzym Q10 nočný krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 nočný krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koenzym Q10 aktívne podporuje využitie energie v bunke pre zlepšenie regenerácie pleti.
AKCE
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmeňovými bunkami, 50 ml
Ryor
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmeňovými bunkami, 50 ml
Kód: 69247
Kód dod.: 822657
EAN: 8594007977639
98%
9.95 EUR
199EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, jemne parfumovaný krém s obsahom kmeňových buniek z morských rias a vysokou koncentráciou kyseliny hyaluronovej.
L'Oréal Age Specialist 45+ nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 45+ nočný krém, 50 ml
Kód: 77830
Kód dod.: 822733
EAN: 3600522550143
 
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Pre redukciu vrások, regeneráciu a obnovu pevnosti pleti.
Luna regeneračný krém s koenzýmom Q10 a avokádom, 200 ml
Luna Natural
Luna regeneračný krém s koenzýmom Q10 a avokádom, 200 ml
Kód: 80081
Kód dod.: 822830
EAN: 8594045540314
99%
1.94 EUR
9.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém s koenzýmom Q10 a avokádovým olejom regeneruje Vašu pleť a spomaľuje starnutie.
Astrid  Hyaluronic Gold nočný pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold nočný pleťový krém 50 ml
Kód: 2501873
Kód dod.: 820467
EAN: 8592297012030
 
9.95 EUR
199EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúci nočný krém proti vráskam s 5 rôznymi typmi kyseliny hyalurónovej a so zlatými proteínmi.
AKCE
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Revitalizing 55+ obnovujúci denný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 1707450
Kód dod.: 822486
EAN: 9005800396385
 
6.48 EUR
6.49 EUR
129.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
I zrelá pleť môže byť krásna a vitálna! Jemné zloženie s arganovým olejom, kalcium a UV filtrami vás o tom presvedčí. Vyskúšajte - NIVEA Obnovujúci denný krém proti vráskam 55+.
Nivea Q10 Power denný krém proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power denný krém proti vráskam, 50 ml
Kód: 2506004
Kód dod.: 822447
EAN: 9005800390734
 
14.06 EUR
281.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Že suchá a namáhaná pleť nemôže pôsobiť mladistvo? Kombinácia koenzymu Q10, kreatínu a bio arganového oleja vás presvedčí o opaku - NIVEA Výživný denný krém proti vráskam Q10 POWER.
RYOR denný krém s amarantovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s amarantovým olejom 50 ml
Kód: 08767
Kód dod.: 822671
EAN: 8594007971934
100%
7.13 EUR
7.14 EUR
142.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný, výrazne mastný, ale ľahko vstrebateľný krém s vysokým percentom amarantového oleja a účinnou látkou skvalen.
Norkový hydratačný krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový hydratačný krém, 33 g
Kód: 08797
Kód dod.: 821141
EAN: 8594007051124
100%
5.62 EUR
170.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polomastný norkový krém s obsahom norkového oleja. Je určený na denné ošetrenie pre všetky typy pleti, na jej ochranu i ošetrenie a na prevenciu ochabnutej pleti. Používa sa na umytú pokožku večer a ráno.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.